آتش‌سوزی مغازه «بنزین فروشی» در مشهد

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد: آتشپاد دوم محمد جواد سبحانی با بیان اینکه این حادثه عصر امروز دوشنبه ۲۵فروردین ماه از طریق تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد، ستاد فرماندهی آتش نشانی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله آتش نشانان و نجاتگران ایستگاه‌های ۸ و ۳۷ را به محل حادثه در ابتدای رسالت ۶۶ اعزام کرد.

معاون عملیات آتش نشانی مشهد خاطر نشان کرد: با حضور نیروهای امدادی در محل مشخص شد، مالک یک مغازه خواربارفروشی در اقدامی نامتعارف و خطرناک با تغییر کاربری محل کسب به « فروش بنزین»، به دلیل سهل انگاری آتش‌سوزی مهیبی در محل رخ می‌دهد که شدت این حریق به حدی بوده که شعله‌های آتش تا شاهد ۱۰ متری به اطراف زبانه می‌کشید.

جوادی سبحانی عنوان کرد: با حضور به موقع آتش‌نشانان این حریق مهار شد، اما به یک واحد مسکونی در طبقه فوقانی این مکان و یک باب مغازه در مجاورت این محل خساراتی وارد شد.

معاون عملیات آتش نشانی مشهد افزود: تحقیقات بیشتر در خصوص چگونگی این اقدام خطرآفرین مالک این مغازه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است و خوشبختانه در این آتش سوزی به کسی آسیبی نرسید.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *