آتش سوزی یک مغازه در خیابان شوش/ مرگ یک آتش نشان

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

جلال ملکی اظهار کرد: ساعت ۲۰:۳۵ دقیقه امشب یک مورد آتش‌سوزی در یک واحد مغازه در خیابان شوش خیابان صابونیان به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام می‌شود.

وی افزود: سریعاً سه ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی در مدت زمان کمتر از ۴ دقیقه به محل آتش سوزی می رسند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی یک سرا (گاراژ) بود که این واحد عرضه و فروش لوازم خانگی داشته است. مغازه‌ای که از پشت بام آن دود خارج می‌شد سریعاً شناسایی و درب اتوماتیک آن با ابزار باز می‌شود. حجم بسیار زیادی از دود و حرارت با باز شدن در از مغازه بیرون می‌زند و آتش‌نشانان با نیت پیشرفت کار وارد مغازه می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: در محل یک چاه متعلق به بالابر بوده است که ارتفاع حدود ۳ الی ۴ متر داشته که یکی از آتش نشانان به دلیل اینکه این چاله را ندیده در آن سقوط می‌کند و وضعیت جسمانی شدید و وخیمی در صحنه داشت که تحویل عوامل اورژانس داده می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با تلاش آتش نشانان مشخص می‌شود که آتش از زیر زمین بوده و در حال حاضر آتش کاملاً خاموش شده و نیروها در حال خارج کردن دود هستند.

ملکی در پایان گفت: متأسفانه همکار ما به دلیل شدت جراحات وارد شده جان خود را از دست داد و در سن ۲۷ سالگی به فیض شهادت نائل شد.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *