آخرین تعارف تراکتور به پرسپولیس/ گل گهر با ماشین از قعر جدا شد

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام دو بازی آغاز شد. در یکی از این بازیها تیم های شهر خودرو و تراکتور از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه امام رضا(ع) به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

تراکتور با این تساوی ۴۵ امتیازی شد و موقتا در رده دوم باقی ماند. در صورت پیروزی سپاهان برابر صنعت نفت آبادان تراکتور به رده سوم سقوط می کند. شهر خودرو هم با ۴۳ امتیاز موقتا جای سپاهان را در رده سوم گرفت اما اگر سپاهان برابر صنعت نفت پیروز شود به رده چهارم و اگر استقلال هم نساجی را ببرد به رده پنجم سقوط می کند.

شهر خودرو در نیمه اول بسیار بهتر از رقیبش بازی کرد و موقعیت های خطرناکی به دست آورد اما بی دقتی بازیکنان باعث شد دو تیم بدون گل به رختکن بروند. تراکتور که امتیاز از دست دادنش در قهرمانی زود هنگام پرسپولیس تاثیرگذار بود برای رسیدن به گل در نیمه دوم بهتر عمل کرد اما شهر خودرو در این نیمه هم پا پس نکشید و موقعیت های خوبی به دست آورد. در هر دو نیمه مسابقه بازیکنان دوندگی زیادی داشتند و توپ دائم بین زمین دو تیم جا به جا می شد اما مسابقه بدون اینکه گلی از خط دروازه ها عبور کند به پایان رسید.

تراکتور با این تساوی ۴۵ امتیازی شد و دیگر حتی روی کاغذ هم شانسی برای قهرمانی ندارد.

در دیگر دیدار همزمان تیم های ماشین سازی و گل گهر در ورزشگاه بنیان دیزل برابر هم قرار گرفتند. این مسابقه در نهایت با پیروزی ۲ بر یک گل گهر به پایان رسید. برای ماشین سازی شاهین ثاقبی (دقیقه ۶۲) و برای گل گهر هم میلاد کمندانی (دقیقه ۱۷) و علیرضا ابراهیمی (دقیقه ۸۹) گلزنی کردند. ماشین سازی با این شکست ۲۷ امتیازی و موقتا در رده دهم باقی ماند. گل گهر هم با ۲۵ امتیاز به رده سیزدهم جدول صعود کرد. گل گهر که هفته قبل شاهین را شکست داده بود توانست با پیروزی برابر ماشین سازی شرایطش را بهتر کند و کمی از منطقه سقوط دور شود.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *