آمازون بازار

[ad_1]

همه ما به یاد داشته باشید سال پیش اگر ما می خواستم یک کتاب خوب برای خواندن ما به سادگی به سمت کتابخانه. اما برای چندین سال در حال حاضر کتاب در جهان محبوب ترین بازار آنلاین – بی گذشته – تنها اقلام فروخته شده در آمازون است. ما برای چندین سال قادر به خرید زیبایی, تلفن همراه, دوربین, لباس, بهداشت, مراقبت از جواهرات, کفش, اسباب بازی و بازی های ویدئویی است که تنها خراش سطح!

محصولات دیجیتال بازار پر رونق در آمازون

بیشتر و بیشتر مردم در حال حاضر رفتن به آمازون آنلاین به منبع محصولات دیجیتال مانند تلفن های همراه و لوازم جانبی برای موبایل kindles, iPod Touch, and iPad و دستگاه های آیفون. بنابراین اجازه دهید ما را نگاه در برخی از داغترین فروشندگان در محصولات دیجیتال محدوده و ببینید چرا آنها فقط سقوط کردن قفسه ها در آمازون انبارها در سراسر کشور است.

اینها فقط سه تا از بهترین فروشندگان در آمازون

در $119 روشن شدن 6″ سلام-رزولوشن صفحه نمایش با ساخته شده است در نور است و خواننده از انتخاب برای بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر. شگفت آور این kindle Wi-Fi گنجانده شده است به شما اجازه می دهد دانلود کتاب در کمتر از یک دقیقه. آن را تا هشت هفته عمر باتری طولانی حتی هنگامی که نور است استفاده می شود و آن انتخاب کتاب است که به سادگی بیش از حد بزرگ حتی در نظر بگیرید. هیچ کمتر از حدود 180000 کتاب را انتخاب کنید و بهترین فروش نویسنده وجود دارد بیش از حد. این مورد علاقه من است, روشن شدن, به خصوص در هنگام خواندن در رختخواب با ساخته شده است در نور جایزه اضافه شده است.

یکی از پرطرفدارترین محصولات دیجیتال در آمازون در زمان فعلی است که یکی از شما ممکن است شنیده باشید-

Roku 3 Streaming Player این است که سریع و قدرتمند است و یک ویدئو دیجیتال بازیکن ساخته شده است در برای یک فرصت به تماشای هزاران فیلم و تلویزیون را نشان می دهد یا استاندارد و یا با کیفیت بالا کیفیت جریان. وجود دارد یک هوشمند هدفون آداپتور اجازه می دهد تا شما را به تماشای این فیلم که در خصوصی در اواخر شب زمانی که بچه ها خواب هستند. همه چیز پشتیبانی از Netflix به جعبه بروید و لیگ کانال های ورزشی.

سریع تر و قدرتمند تر است. با ویدیو 1080p HD و تمدید دامنه, dual-band wireless عملکرد برای افزایش سرعت.

شگفت انگیز از راه دور با جک هدفون. با استفاده از شامل هدفون در گوش به خم کردن است که در اواخر شب تلنگر در حالی که بچه ها (و یا پدر و مادر) خواب.

توقف جستجو. پیدا کردن مورد علاقه خود را از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد همه از یک مکان از بالا و خدمات مانند Netflix و Amazon Instant Video و یا Hulu Plus.

750+ کانال و در حال رشد است. بهترین انتخاب از جریان خارج وجود دارد. همه چیز از Netflix به Hulu Plus برای HBO GO به لیگ اصلی بیس بال.

رایگان iOS و اندیشه دستگاه Android app. استفاده از آن را مانند یک کنترل از راه دور. فهرست و اضافه کردن کانال های جدید. حتی جریان موسیقی خود را و عکس های خود را از تلفن و یا قرص خود را به دستگاه پخش خود را.

اما یکی از بزرگترین و فروش دستگاه های محبوب در سال 2013 است اما آیفون سامسونگ کهکشان تلفن همراه و تبلت نسخه.

Galaxy Tab 2 7″ صفحه نمایش8GB حافظه داخلی با یک گزینه به پمپ که تا خیره کننده 32GB با یک SD کارت 1GB dual core و پردازنده فوق العاده سریع, 1GB رم. این کودک است که به سرعت و در آن مبادرت به فروش در آمازون فقط برای $179 و یکی از بالا فروش دستگاه های دیجیتال در بازار در این لحظه در زمان.

این است که قطعا بعدی من خرید نمی توانید صبر کنید به آن را خود. شاید کسی آن را خرید برای تولد من آمدن به زودی!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *