آمازون یک راه حل خوب برای میزبانی وب سایت وردپرس خود را?

[ad_1]

پس از مواجهه با این واقعیت است که من نیاز به یک سریع تر ارائه دهنده میزبانی وب, من در نهایت تصمیم به سعی کنید برخی از آمازون میزبانی محصولات. آمازون و بسیاری از خدمات وب سایت است که آن می تواند یک کمی دلهره آور برای شروع به کار با آنها, اما من تصمیم گرفتم به آن بروید.

اولین چیزی که من برای توانایی میزبان وب سایت های وردپرس. پس از کمی تحقیق متوجه شدم که آمازون به تازگی معرفی شده برنامه ای برای وردپرس است. با استفاده از جدید خود را “LightSail” محصول من کشف کرد که آن را در واقع بسیار مستقیم به جلو برای پیکربندی و بارگذاری وردپرس. چندین دیگر از CMS های محبوب نرم افزار نیز مانند دروپال و جوملا. اگر شما علاقه مند در یک راه حل تجارت الکترونیک Magento را نیز پشتیبانی می کند.

Lightsail است نه برای استقرار, اما آن را رفو آسان برای کوچکتر مورد نیاز است. در یک کلام شما ثبت نام را در نام دامنه خود را راه اندازی وردپرس خود را تنظیم DNS مناطق نقشه آدرس ip استاتیک که به شما اختصاص داده و آن را راه اندازی.

هنگامی که شما برای راه اندازی یکی از برنامه های آمازون اشاره به آنها را به عنوان “نمونه”. شما را در انتخاب نمونه ای که شما علاقه مند در (وردپرس, دروپال و غیره) و به دنبال گام به گام دستورالعمل.

1. اولین چیزی که به نام خود را به عنوان مثال. اگر شما از آن نام Lightsail خواهد شد و ایجاد یک نام برای شما. آمازون با این نسخهها کار در مناطق و در مورد من معمولا ویرجینیا. شما می توانید تغییر دهید این منطقه اگر دوست دارید اما من پیدا کردم آن را بهتر است فقط آن را ترک در این منطقه به طور پیش فرض.

2. همچنین شما می خواهد خود را انتخاب کنید به عنوان مثال طرح که هزینه ماهانه است که مناسب نیازهای شما.

3. شما همچنین می توانید دیگر اجرا های مختلف scrips و یا انتخاب کنید به طور پیش فرض SSH جفت کلید و یا تغییر کلید جفت. همانطور که در بالا من همیشه با چوب به طور پیش فرض.

4. سپس روی ایجاد کلیک کنید. آن را چند دقیقه طول می کشد و پس از آن یک صفحه می آید تا با یک آدرس ip عمومی و یک نام کاربری برای اتصال به عنوان مثال. شما نیاز به کلید خصوصی خود را از سایت آمازون حساب خود را بنابراین اگر شما یکی نیست, شما نیاز به آن را ایجاد کنید.

5. Bitnami استفاده می شود برای اتصال به سایت جدید. اما پس از شما لود وردپرس, ورود شما دقیقا همان راه را با هر شرکت میزبانی وب. Bitnami بسیار شهودی و خود را به بیش از 15 یا 20 دقیقه به یاد بگیرند که چگونه به حرکت در اطراف.

نیز وجود دارد برخی از پروژه, راهنما و ویدئوها و همچنین برای کمک به نصب کنید. با توجه به وردپرس پروژه راهنمای وجود دارد تنها در 5 مرحله, اما در واقعیت, آن را بیشتر شبیه به 8 مرحله.

من لود این تا چند هفته پیش پس من هم به طور کامل آن را ساخت اما من تا به حال هیچ مشکلی در بارگذاری تم. من هم با استفاده از یک AWS پلاگین (رایگان) است که هر گونه کپی فایل های رسانه ای به آمازون S3 و خدمت از S3 Cloudfront. امیدوارم این کاهش در بار بار برای من صفحات.

طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به داشتن پنل, اما, همه و همه, من می خواهم بگویم آن را قطعی “بله” را به حداقل تلاش آمازون Lightsail به میزبان سایت وردپرس خود را.

بعد در آمازون دستور کار? سایت های HTML.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *