آمریکا ساخته شده رولز رویس خودرو – یک داستان موفقیت

[ad_1]

در یک نقطه در زمان ارجمند اعتبار رولز-رویس موتور خوب اتومبیل ساخته شد و تولید در U. S. A. – ایالات متحده آمریکا. با این حال این نمونه اولیه از بازاریابی و تولید سازه های دریایی و خاموش کردن صفحه اصلی پایگاه محکوم به شکست بود.

لخت شش ماه پس از امضای قرارداد تاریخی بین چارلز رولز و هنری رویس صادرات درایو از رولز رویس بود در راه خود را. در اوایل سپتامبر 1906 چارلز رویس بود در راه خود را به ایالات متحده گرفتن با او چهار خودرو به عنوان نمونه ای از این شرکت اجناس. یکی از این اتومبیل به فروش می رسد تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن را تخلیه; یکی رفت فورا به تگزاس. باقیمانده وسایل نقلیه به عنوان بازاریابی و فروش وسایل نقلیه – یک مثال خوب صنایع دستی و توجه به جزئیات است که این شرکت تبدیل به جهان مشهور و شناخته شده است. یکی از ماشین نگه داشته بود در جاده ها به عنوان یک تظاهرات مدل, در حالی که دیگر قرار داده شد بر روی صفحه نمایش در نمایشگاه نیویورک. که برای اولین بار در ظاهر این خودرو نشان می دهد یک موفقیت بزرگ برای رولز رویس و همچنین: اضافی چهار سفارشات گرفته شده برای اتومبیل های جدید. به عنوان یک توزیع کننده آمریکایی شروع به پریدن کرد به بشقاب.

کسب و کار بزرگ برای رولز رویس در آمریکا به نقطه ای که در 12 ماه قبل از آغاز جنگ جهانی اول به طور کامل 100 خودرو فروخته شد. در این زمان صاحبان و مدیریت شرکت به این نتیجه رسیده بود از فروش بالقوه برای Rolls-Royce motorcars در ایالات متحده است. قضاوت در مورد روند فعلی و بازار فروش اطلاعات و تجربه آنها به این نتیجه رسید که بازار آمریکا به خود محصولات خوب شد بزرگتر و غنی تر از هر چیزی است که آنها می توانند انتظار برای رسیدن به در خانه خود را در بازار و زمان ساخت دامنه – انگلستان. محدودیت واردات و تعرفه ها می تواند عامل محدود کننده برای رولز رویس از نظر هزینه های اضافه شده به قیمت نهایی خودرو به مصرف کنندگان آمریکایی که باید برای جذب تعرفه واردات در وسایل نقلیه خود را و سودآوری رولز رویس در امریکا است.

مرگ بازیگر بود. به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است آمریکا امکانات تولیدی راه اندازی شد. این بود که کامل رولز رویس تسهیلات ساخت در امریکا است. کارخانه خود را خریداری شد در اسپرینگفیلد ماساچوست است. تولید شد و به سرعت شروع به تحت نظارت مستقیم هیچ یک دیگر از هنری رویس خود را. تولید انجام شد و عمدتا توسط کارگران محلی با کمک و تحت نظارت یک ناوگان از 50 تجار از دربی کارخانه خود را. این انگلیسی, کارگران در واقع جسمی مهاجرت به امریکا به طور دائم با خانواده خود را به عنوان به خوبی.

تولید در این اسپرینگفیلد گیاه شروع در سال 1921 با رولز رویس بصورتی پایدار و محکم بیان کرد که این محصول از این خودرو کارخانه خواهد بود مساوی از هر چیزی ساخته شده در صفحه اصلی کارخانه واقع در دربی انگلستان است. این طرح که بخش خواهد بود حمل و مونتاژ در آمریکا با سفارشی ساخته شده coachwork ساخته شده توسط موجود و معتبر شرکت های آمریکایی. به اندازه کافی جالب توجه در طول زمان تعدادی از آیتم ها به صورت محلی ساخته شده در ایالات متحده به عنوان مخالف به بریتانیا آغاز شد و در واقع به افزایش و نه کاهش. اما قوام محصول از نظر خط تولید و محصول واقعی شروع به انحراف از سخت انگلیسی ساخته شده محصول است. تنها 25 نورد شاسی بودند در واقع یکسان به دربی انگلستان کارخانه اقلام است. با گذشت زمان وجود دارد بیشتر و بیشتر انحراف از سخت انگلیسی محصول. برخی از این ممکن است با توجه به تنظیمات شخصی و روش های مختلف محلی آمریکا coachbuilders. پس از هر یک حق بیمه تاسیس شرکت با محصولات متمایز و سبک و روش قبلا. برخی با توجه به درخواست مشتریان آمریکایی و توانایی خود را به فردی و شخصی خود آمریکا ساخته شده است ماشین خود را به اولویت های فردی و سبک.

چه در آمریکا رول رویس? برای یک چیز هزینه. قابل توجه هزینه های وارده در تبدیل ماشین از سمت راست رانندگی به انگلیسی, دست چپ آمریکایی است. به عنوان یک نتیجه از افزایش هزینه های متحمل شده قیمت فروش این آمریکایی ساخته شده Rolls-Royces تقریبا به عنوان رقابتی به دیگر خودرو محصولات موجود در بازار ایالات متحده برای پرستیژ محصولات خودرو. بعدی اولیه ایالات متحده coachmaker برای Rolls-Royce این بروستر Coachbuilding شرکت کاهش یافت و به مشکلات مالی. سپس همراه 1929 سقوط بازار سهام. آمریکا Rolls-Royce ممکن است از ادامه صرفه جویی برای یکی از عمده بازاریابی اشتباه است. انگلیسی ها پدر و مادر شرکت معرفی دینامیت مدل فانتوم ماشین ساخته شده بود و نه در آمریکا و نه حتی در دسترس ساخته شده توسط واردات از 100 خودرو تا یک سال بعد. این خودرو تا به حال پذیرایی بزرگ با اعتبار بازار خودرو در ایالات متحده آمریکا است. با این حال زمان آن بود تصمیم به ساخت این آمار محصول برای دیدار با آمریکا تقاضای واقعی فانتوم مدل جایگزین شد فوق العاده بالا و با تکنولوژی پیچیده مدل – The Phantom II. با تجهیز نشدن هزینه های متحمل شده محاسبه شد که هر آمریکایی Rolls-Royce Phantom II ماشین واحد تولید شده و به فروش می رسد هزینه شرکت در حیرت انگیز 1 میلیون تولید در مقایسه با سال 1929 مشتری آستانه قیمت لوکس و با پرستیژ خودرو از تنها $ 20,000.

سرنوشت Rolls-Royce آمریکا تولید محصولات مهر و موم شده بود. این شرکت مفتخر گذشته 200 سفارشات برای اتومبیل های خود را. در 1935 این دستورات بود تکمیل و تحویل داده شده به مشتریان خود را.

که در پایان Rolls-Royce آزمایش تولید یک آمریکایی ساخته شده ماشین اعتبار محصول می باشد.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.