آنلاین تصویری تولید

[ad_1]

قبل از گام گذاشتن در ویدئو های آنلاین خود را تولید استراتژی شما نیاز به روشن کردن چند چیز است. تصویری پتانسیل خود را برای افزایش فروش و سود شما بسیاری از مشترکان پس از آن در مورد علاقه خود را به صرف زمان برنامه ریزی چگونه شما قصد دارید برای بهترین استفاده از وب سایت تولید.

شما نیاز به خودتان بپرسید که مخاطبان خود را است. درک جمعیت خود را و هر گونه اطلاعات دیگر شما لازم است. یوتیوب دارای قدرت برای افزایش ترافیک خود را, اما شما نیاز به درک چگونه به استفاده از آن.

آن است که واقعا ارزش پریدن از روی bandwagons و انجام کاری را فقط به خاطر شخص دیگری آن را انجام می دهند. هر ویدئویی دیجیتال بازاریابی شما انجام باید استراتژیک به نفع کسب و کار خود و در غیر این صورت شما نمی خواهد دریافت نتایج مورد نظر شما.

کشف یک وب سایت تولید فیلم استراتژی است که شما فکر می کنم مناسب برای کسب و کار خود و مدل. هنگامی که شما انجام داده اند این شما را پیدا خواهد کرد آنلاین تولید خدمات است که می تواند به شما کمک کند رسیدن به اهداف خود.

این سوال باید پاسخ داده شود:

  • آیا مشتری خود را با استفاده از اینترنت ؟
  • چگونه سرعت اتصال به اینترنت خود را?
  • آنها با استفاده از تلفن همراه برای دسترسی به اینترنت ؟
  • آیا شرکت شما و محصولات آشنا به مشتری ؟
  • آنها به طور منظم از شما یا باید آنها را خریداری و در گذشته ؟
  • وجود دارد هر گونه خدمات دیگر شما می توانید آنها را ارائه دهد ؟

اگر شما در پیدا کردن پایه مشتری خود را با استفاده از اینترنت پس از آن حق دور شما می دانید که آنها قادر خواهد بود برای دسترسی به محتوای ویدئویی. این امر می تواند منصفانه فرض به این نتیجه که شما می توانید هدف قرار دادن آنها را با آنلاین محتوای ویدئو. با انجام یوتیوب بازاریابی شما خواهد بود و به خودتان شانس بهتری برای گرفتن فروش و مشتریان جدید است.

بازاریابی اسرار

بالا ویدیو های سایت یوتیوب است و این تعداد گسترده ای از کاربران در سراسر جهان. وجود دارد بسیاری از دیگر سایت های ویدئویی است که شما می توانید ویدئو های خود را بر روی نیز هست. وجود یک سایت به نام Metacafe است که نسبتا به خوبی شناخته شده است.

وجود دارد بسیاری از سایت های دیگر و همچنین بیشتر شما گسترش محتوای خود را در اطراف بهتر ترافیک شما را دریافت خواهد کرد. سعی کنید به متفاوت ویدئو های آنلاین خود را تولید و بازاریابی شما خواهد شد پاداش.

با استفاده از نرم افزار ویرایش ویدئو برای قرار دادن لینک وب سایت خود را به ویدیو خود را. شما نیاز به اطلاع بینندگان خود را چگونه آنها می توانند با شما تماس. همچنین اضافه کردن لینک به یوتیوب جعبه توضیحات شما را پس از آپلود این ویدئو.

قبل از انجام هر گونه اینترنت تولید فیلم شما باید انجام تحقیقات کلمه کلیدی خود را با دقت بسیار. اگر شما این اشتباه آن می تواند یک اثر در ویدئو های خود را رتبه بندی در موتورهای جستجو است.

با ویدیو های آنلاین تولید مهم است که مردم می توانند با قرار دادن ویدئو های خود را در غیر این صورت شما پیدا کردن آن سخت برای به دست آوردن ترافیک و در واقع فروش است.

با این در ذهن شما باید انتخاب کنید کلمات کلیدی که کافی ماهانه حجم جستجو. آن است که ارزش به دنبال در هر دو کلمات کلیدی مرتبط و همچنین آنچه شناخته شده به عنوان کلمات کلیدی دم بلند.

هنگامی که شما کلمه کلیدی اصلی خود را پس از آن برو و نام فایل تصویری. نام فایل باید کلمه کلیدی در آن را در جایی و یا آن را حتی می توانید کل نام. زمانی که ویدئو لود شده بر روی یوتیوب کلمه نیز باید صورت تصویری عنوان و اضافه در جعبه توضیحات در جایی.

چه نوع از ویدیو های آنلاین ما باید ایجاد ؟

شما باید سعی کنید برای اطلاع رسانی یا آموزش بیننده در مورد محصول یا خدمات شما. آن را خوب است برای اضافه کردن برخی از شوخ طبعی به آن نیز اما این همیشه ممکن نیست.

سعی کنید به این ویدئو بیش از حد خسته کننده در طبیعت و حداقل صدا مبارک. این باید کمک به ایجاد یک تولید است که جذاب به بیننده. این ویدئو از ظهر باید حدود دو دقیقه در غیر این صورت فرد مشاهده ممکن است تبدیل به حوصله و نگاه دیگران ،

مردم عشق به تحصیل در مورد همه چیز و شما می توانید نشان دادن محصول یا خدمات خود را به آنها را در این ویدئو. شما مقدار زیادی از نمونه هایی از این در یوتیوب. بررسی تظاهرات و یا بررسی های مورد علاقه خود دوربین و یا گوشی های هوشمند.

همه ما عاشق صداقت در بررسی های ما پس بحث در مورد نقاط خوب اما نمی شود ترس به ذکر است هر منفی. ویدئو های آنلاین خود را تولید خواهد دست آوردن اعتماد بیننده اگر شما را خوب بررسی صادقانه. بهتر ویدئو های خود را بیشتر بازدید کنندگان شما خواهد شد در آینده به دنبال در وب سایت خود را.

ارائه ویدئو

آیا شما تا کنون با توجه به سخنرانی یا سمینار ارائه? این امر می تواند مواد را به تصرف خود در فیلم. شما می توانید این فایل را بر روی YouTube, اما همچنین شما می توانید فروش آن به عنوان یک محصول شاید به عنوان یک دی وی دی. افراد علاقه مند به خود را به طور منظم محتوا خواهد بود مشتاق به خرید چیزی شبیه به این به عنوان آن ارائه می دهد ارزش فوق العاده ای.

تصویری وبلاگ

یک وبلاگ ویدئویی نیز به نام وی لاگ. اگر شما را دیده اند و یا با استفاده از یک وبلاگ قبل از آن شما آن را می دانم در مورد خواندن متن. یک وبلاگ ویدئویی است که در اصل وبلاگ نویسی در دوربین. چرا فیلم کسی که صحبت کردن در مورد شرکت یا محصول و آپلود این فیلم بر روی تصویری وبلاگ. شما همچنین می تواند تصویری وبلاگ در مورد روز به روز وقایع زندگی خود و یا کسب و کار شما.

توصیفات های ویدئویی

آیا شما تا کنون دیده یک متن بر اساس فروش صفحه پر از توصیفات? گاهی اوقات آنها را به یک عکس از فرد ارائه گواهی نامه. مشکل با این نوع از چیزی است که آن است که همیشه ممکن نیست به این توصیفات اعتماد.

یک گواهی نامه های ویدئویی بهتر است. خوب این اعتماد ممکن است تبدیل شدن به بسیار بهتر اما حداقل قادر به دیدن و شنیدن یک فرد واقعی دادن گواهی نامه می تواند مطلوب تر. شما می توانید گاهی اوقات دیدن تصویری مشتریان پس از یک سمینار برای مثال. اعضای مخاطبان بحث در مورد چگونه آنها متوجه این رویداد است.

فروش صفحات به تصویری

خشک متن طولانی فروش صفحه می تواند مشکل به فرمان ما توجه است. چرا که نه تبدیل این به تصویری فروش صفحات. این می تواند یک بیت از ویدیو های آنلاین, تولید, تهیه, اما نتایج بسیار بهتری به خصوص اگر شما در حال رفتن به ساخت فیلم برای اهداف کسب و کار.

هنگامی که وجود دارد یک صدای صحبت کردن با صدای بلند فروش متن آن کمک می کند تا به ساخت اعتماد. شما حتی می توانید نشان می دهد این محصول در دوربین. شما لزوما نیاز به نشان دادن خود را بر روی دوربین یا. شما می توانید فقط با استفاده از کلمات از فروش صفحه در این ویدئو و بحث بیش از آن. شما خواهد بود فقط صفحه فروش در اثر.

باید همه این بود فراتر از شما و سپس نگاه به صورت آنلاین یک شرکت تولید فیلم به آن رسیدگی برای شما. نیز وجود دارد بسیاری از ویدیو های آنلاین تولید دوره های در دسترس به شما در سمت راست جاده.

نتيجه گيری

انتخاب صحیح ویدیو های آنلاین استراتژی تولید برای کسب و کار شما. مطمئن شوید که آن را در حال رفتن به استفاده می شود به شما. شما باید شانس خود را برای دریافت بهتر فروش, افزایش پایه مشتری خود را و واقعا ایجاد یک نام برای خود را با استفاده از ویدئو های آنلاین تولید.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *