آنچه که یک وب سایت کپی متخصص?

[ad_1]

وب کپی متخصصان آموزش دیده و متخصص Web نویسندگان. که آیا آنها در نوشتن تبلیغاتی فروش یا صفحات فرود یا به طور کلی محتوا برای وب سایت آنها می دانند که چگونه به فرمت کپی به آن را آسان تر برای اسکن و همچنین راحت تر به عنوان خوانده شده.

از آنجا که نوشتن در درجه اول برای وب سایت خود کپی خواهد شد SEO افزایش یافته است به طوری که موتورهای جستجو پیدا کردن کلمات کلیدی هدفمند مورد استفاده در یک مربوط به شیوه ای روشن و مختصر. این نوع کپی به راحتی می سازد راه خود را به صدر نتایج جستجوی گوگل.

هنگامی که شما فروش بر روی وب آن را ضروری است که این نوع از کپی بر روی فروش خود را و یا صفحات فرود. وب کپی متخصصان می دانید که چگونه به استفاده از کلمات هستند که نتایج هدایت می شود. به دست آوردن چشم انداز برای اقدام آن است که آیا در حال حرکت آنها را به “سفارش” را فشار دهید و یا به صفحه فشار که ضبط, ایمیل, پایان نتیجه همان است. تبدیل کلید موفقیت است.

وجود دارد میلیون ها نفر نتایج جستجو برای فقط در مورد هر عبارت کلمه کلیدی شما می توانید از فکر می کنم. آیا کلمات کلیدی خود را برای شما کار می کنند و یا بر علیه شما در موتور جستجو نمایش داده شد ؟ کلمات در صفحات خود تعیین محل قرار دادن شما را در نتایج جستجو.

آن است که از اهمیت حیاتی است که یک حرفه ای نوشتن کپی خود را اگر شما انتظار برای رقابتی می باشد. بسیاری از فروش صفحات و صفحات فرود نوشته شده توسط مدیر عامل که پیدا کردن راه سخت است که اگر چه خود را به پیام, مطالب آموزنده, صفحه نیست فروش یک محصول و یا خدمات است.

سپس آنها تعجب می کنم که چرا شرکت X است که فروش ده برابر بیشتر از همان پایه محصول در یک قیمت است که بالاتر از خود را دارند. آنها به عنوان خوانده شده صفحه فروش کپی از رقیب و نه “گرفتن” چرا و یا چگونه آن را تبدیل بسیار بهتر از خود.

خود کپی آنها فکر می کنم خوب است یا بهتر از شرکت X. آنها بیش از حد نزدیک به آن چون آنها نوشته شده آن را; بنابراین آنها نمی توانند به هدف مورد خود سند نوشته شده است. اما این روند بسته شدن سریع.

ارزش خوب نوشته شده کپی فروش است که چه چیزی باعث می شود یک وب سایت کپی متخصص متخصص. آنها را در درک آنچه در آن طول می کشد برای به دست آوردن یک خواننده به حرکت از یک “بازدید کننده” به یک مشتری. آنها می دانند که چگونه به جستجو از کلمات کلیدی هدفمند برای دیدن جایی که رقبا در نتایج جستجو رتبه بندی و سپس با استفاده از نتایج به نوشتن کپی که برتر بودن آنها است.

[ad_2]

Source by Stephen Monday

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.