آیا بازاریابی را به شما هزینه های زیادی از پول ؟

[ad_1]

اجازه دهید یک چیز روشن است. یکی از دلایل اصلی که چرا رقبای خود را احتمالا نمی شروع به پریدن کرد به بازاریابی است که به دلیل ترس از هزینه. لطفا درک کنید که دلیل که چرا آنها نمی استارت کردن یک ویدیو بازاریابی پس از دیگری احتمالا به دلیل عدم توانایی خود را برای درک قدرت بازاریابی.

در واقع بسیاری از افراد در زمینه بازاریابی معتقدند که بازاریابی فیلم به ارمغان می آورد بسیاری از ارزش به جدول. این استدلال نیست. این است که مردم در آن اختلاف نظر دارند. در عوض مردم به انواع و اقسام تصورات غلط در مورد هزینه های بازاریابی. آنها می توانید ببینید این منافع با هیچ مشکلی. چه آنها نامشخص است که آیا این هزینه ها را توجیه بهره مند شوند.

استفاده از کلیپ های بازاریابی برای رسیدن به مشتریان خود را. درخواست مشتریان به ایمیل شما سوالات در مورد آنچه شما ارائه و یا سوال در مورد صنعت موضوعات و پاسخ به سوالات شما می خواهم بهترین در یک هفته تصویری. اگر شما نیاز به ایجاد برخی از علاقه به مردم یک شانس برای برنده شدن یک محصول به صورت رایگان اگر آنها به شما ارسال یک سوال.

ترین تصویری تلاش های بازاریابی موفق اولین بار

واقعا چه ابرها کل این تصویر واقعیت این است که هنگامی که شما سعی می کنید هر چیزی اولین بار در اطراف و شما لازم نیست که برخی از مرتب کردن بر اساس طرح از طرح شانس خود را برای شکست بسیار بالا است. این فقط یک تصویری بازاریابی چیزی که در ذهن شما است. این امر در سراسر هیئت مدیره.

تصویری بازاریابی است یک راه عالی برای ارائه به مشتریان یک ایده از آنچه که محصولات خود را مانند قبل از آنها سفارش این اقلام است. شما باید به ایجاد برخی از فیلم ها که در آن شما نشان می دهد محصولات خود را. نشان می دهد که توابع مختلف تست محصولات در شرایط شدید و انجام بسیاری از یو پی اس های نزدیک.

شاید شما در حال تلاش برای دوچرخه سواری. شاید شما در حال تلاش برای ساخت یک خانه و یا یک جمع است. شاید شما در حال تلاش برای انجام یک نقاشی و یا شما در حال تلاش برای حجاری. من تقریبا تضمین است که شما اول چند تلاش می رویم که همه خوب است. شما احتمالا در حال حاضر می دانیم این است. چرا باید بازاریابی شود متفاوت است ؟ هنگامی که مردم فقط پرش در هر دو پا چرا که آنها همه هیجان زده در مورد مزایای بازاریابی آنها ممکن است تا پایان ساخت اشتباهات تازه کار. چگونه آمده است. آنها راهنمایی مناسب و اخبار خوب در اینجا.

با مناسب طرح و یا مربیگری و یا تصویری مشاوره بازاریابی, شما لازم نیست که برای ارتکاب کسانی که مبتدی اشتباهات. مسائل خود را ندارد به نگاه گردشگری و اساسی است. شما می توانید آمد تا با چیزی واقعا حرفه ای اولین بار در اطراف. در واقع آن را غیر معمول نیست برای کسب و کارهای کوچک به خارج از دروازه با کیفیت بالا و فیلم ها که اتصال با قدرت با مخاطبان هدف خود را عضو دارد.

راز خود را وجود نیست در همه. آنها فقط خواندن منابع مناسب و اجازه می دهد این منابع به راهنمای آنها را در تولید یک سخت هدف قرار دادن ویدئو با کیفیت پس از دیگری. اگر آنها می توانید آن را انجام دهید شما می توانید آن را بیش از حد.

برای کمک به جلب و حتی بیشتر views قراردادن ویدئو های خود را در وب سایت خود را. اکثر مردم زمانی که آنها فکر می کنم از کلیپ های بازاریابی فکر می کنم تنها با ارسال یک ویدئو در یوتیوب. به جای ارسال آن را در وب سایت خود را و شامل یک لینک خود را در Facebook دیوار و صدای جیر جیر در مورد جدید خود تصویری در توییتر.

این واقعا یک مسئله هزینه اما بیشتر از اطلاعات است. با اطلاعات صحیح با کیفیت بالا فیلم که واقعا رفتن به یک راه طولانی در ایجاد نام تجاری خود را ندارد به هزینه زیادی است.

وجود دارد راه های بسیاری برای حل این ویدئو مشکل بازاریابی

برای افرادی که جدید به بازاریابی سعی کنید به نگه دارید فیلم های خود را کوتاه. حدود 30-45 ثانیه است و طول خوب برای شروع است. شما واقعا لازم نیست که مقدار زیادی از زمان برای دریافت پیام خود را از طریق با بینندگان دهانه توجه کوتاه. به عنوان شما را تبدیل به با تجربه تر شما متوجه خواهد شد که شما قادر به دریافت پیام خود را در سراسر در این قاب به راحتی.

یکی از دلایل اصلی که چرا بسیاری از مردم به این ایده است که تصویری بازاریابی به هزینه های زیادی از پول است که این تصور غلط است که آنها را مجبور به تولید هالیوود و یا خیابان مدیسون سطح ویدئوها. کاملا اشتباه است. در واقع در برخی از سوله مخاطبان پاسخ مطلوب به بسیار ناشی و یا بسیار اساسی ،

شما واقعا فقط باید بدانید که شما تو رفتگی در دیوار. بیشتر به طور خاص, شما فقط باید بدانید که چگونه به بخش و شکستن تو رفتگی در دیوار خود را کمی زیر بازار. به سادگی بهتر از شما می دانم که شما مخاطبان خود را قوی تر تصویری می شود, و هیچ ربطی به با چگونه جلا یا صاف است. به جای آن همه چیز را با ویدئو های خود را و توانایی برای برقراری ارتباط با مخاطبان هدف خود را اعضای یک انسان بسیار شخصی و عاطفی سطح.

وجود دارد بسیاری از ابزار شما می توانید استفاده کنید

یکی از بهترین قطعه از مشاوره در مورد بازاریابی است که به نگه داشتن آن واقعی است. ایجاد یک اسکریپت تمرین و پس از آن شوت های ویدئویی خود را. که همه به آن وجود دارد. شما را تا پایان به دنبال بیش از تولید و جعلی اگر شما بیش از آن است. واقعی است صادق و قابل اعتماد است.

یکی دیگر از قطعه ای از اخبار خوب است. شما می توانید به شدت کاهش تولیدات ویدئویی خود را هزینه های درک که وجود دارد بسیاری از سطوح مختلف ، در بالای این سلسله مراتب البته فیلم با کیفیت بالا. این بسیار شخصی هستند حرفه ای و این واقعا خود گوشت و سیب زمینی فیلم ها. این نوع از فیلم ها که واقعا قهرمان خود را با نام تجاری اما سطح زیر این نوع تصویری هستند که کیفیت فشرده.

شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به میل لنگ از یک ویدیو به صورت مکمل بازاریابی است. شما می توانید با استفاده از نرم افزار به صورت تصویری که در نظر گرفته شده است به مکمل و یا حمایت خود را از محتوای متن. بدیهی است که ارتباط با این های مختلف تصویری سطوح می رود راه طولانی در کاهش هزینه های کلی. نگه داشتن حقایق بالا در ذهن اگر شما هنوز هم در حصار در مورد بازاریابی. آن را ندارد به گران است. آن را ندارد به هزینه زیادی است.

اگر شما برنامه ریزی برای شروع یک کمپین بازاریابی ویدئو قرار دادن برخی از زمان را به طراحی یک کانال یوتیوب برای کسب و کار شما. این را به فیلم های خود را آسان برای پیدا کردن و اگر بیننده برخوردار است و این ویدئو برای اولین بار آنها را دیگران حق در نوک انگشتان خود را. این سازماندهی خوشه راه ارائه فیلم های خود را کمک خواهد کرد که به منظور جلب بیشتر بیننده و در نتیجه مشتریان بیشتر است.

آیا آنها به شما هزینه های زیادی از پول ؟

اجازه دهید یک چیز روشن است. یکی از دلایل اصلی که چرا رقبای خود را احتمالا نمی شروع به پریدن کرد به بازاریابی است که به دلیل ترس از هزینه. لطفا درک کنید که دلیل که چرا آنها نمی استارت کردن یک ویدیو بازاریابی پس از دیگری احتمالا به دلیل عدم توانایی خود را برای درک قدرت بازاریابی.

ویدئو بازاریابی بخشی از استراتژی خود را, اما نه تکیه بر آن به طور کامل. به یاد داشته باشید آن را می توان گران قیمت به طور مداوم پست جدید فیلم. علاوه بر این, آن می تواند وقت گیر به آنها را قرار داده و آنها را آنلاین. در حالی که آنها بسیار با ارزش شما باید در تعامل با تاکتیک های دیگر نیز هست.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.