آیا دوقلو صدور گواهینامه 8a SBA مزایای?

[ad_1]

کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده آمریکا می تواند به نفع از صدور گواهینامه 8a مزایای استفاده از بسیاری جهات. اول از همه یک بار یک کسب و کار را بدست آورده و این آرزو گواهی از SBA آنها دیگر نیاز به رقابت با دیگر شرکت های تجاری کوچک برای ورود به مناقصه به منظور پرچ قرارداد. بودن یک دولت گواهی شرکت در آنها می توانید تهیه فدرال قرارداد به طور مستقیم از فدرال بازار بدون نیاز به هر گونه مناقصه در آنها. همه ما متعلق به دولت و موسسات و سازمان های خود را به انجام برسانند لازم نیاز به کالا و خدمات از طریق خرید از 8a ثبت نام کسب و کار. از این رو 8a گواهی شرکت می تواند پول نقد و استفاده از این فرصت را به ساخت کسب و کار خود بنیاد است. اما اگر شما فکر می کردم که گواهینامه 8a مزایای استفاده محدود تنها به گواهی کسب و کار است. در واقع هر دو دولت و 8a ذکر شده شرکت های لذت بردن از مزایای گواهینامه 8a روند.

اتمام دوقلو صدور گواهینامه 8a SBA مزیت زیر –

• 8a مزایای دولت فدرال – دولت فدرال بودجه موسسات و سازمان پیدا کردن آن را بسیار آسان برای تهیه آنها لازم از 8a گواهی شرکت بدون درخواست برای مناقصه. در نتیجه این باعث می شود فرآیند بسیار آسان و سریع برای آژانس های فدرال برای به دست آوردن آنها لازم است کالا و محصولات از قرارداد آژانس. هنگامی که آن را تنها منابع مورد نیاز آژانس فدرال قادر به شناسایی 8a گواهی شرکت و مهر و موم یک قرارداد تنها با نامگذاری شرکت خود را در “ارائه نامه” به SBA. بهترین بخشی از گواهینامه 8a مزایای برای هر سازمان دولتی و یا بخش است که آنها می توانند خود را لازم نیاز به انجام در زمان سریع (همانطور که قبلا ذکر شده). به طور کلی تمام الزامات مورد نیاز برای هر آژانس فدرال هستند ذکر شده در FedBizOpps و قرارداد درخواست شده است به باز مانده بعد از 30 روز. اما 8a گواهی شرکت در صورت رقابت کمتر در مقایسه با غیر شرکتهای پذيرفته شده و درخواست آژانس می شود یک پنجره فرصت برای انتخاب پیمانکاران خبره از درون خود را در محدوده جغرافیایی خاص.

• صدور گواهینامه 8a SBA استفاده برای پیمانکار شرکت – در مقایسه با یک بازار که در آن رقابت میان شرکت کسب و کار شدید است که 8a گواهی پیمانکار شرکت چیزی کمتر از روزبه نعمت الهی. یکی از بالاترین 8a مزایای پیمانکار شرکت است که می توانید آنها را پرچ بزرگ فدرال قرارداد برای رقابت محدود و تنها منبع و اساس. این بدون شک این است که بسیار سریعتر از مسابقات باز است که خارج از بازار فدرال. به عبارت دیگر هنگامی که یک پیمانکار شرکت avails صدور گواهینامه 8a مزایای آن می شود متکی به خود و مرفه از دیگران است.

نتيجهگيری: صدور گواهینامه 8a SBA مزیت چیزی است که هر دو طرف قرارداد (آژانس فدرال مشتری) و پیمانکار (8a گواهی شرکت) مشتق از بهره مند شوند. از این رو SBA 8a ارائه می دهد دوقلو مزایا برای هر دو طرف.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *