آیا شما نماینده کار خود را?

[ad_1]

آیا شما نماینده کار خود و یا شاهکار? آیا شما فکر می کنم که لئوناردو داوینچی اجازه دهید برخی از شخص از یک کشور دور کار بر روی مونالیزا ؟ آیا شما فرض کنید او واگذار هنر خود را به طوری که او می تواند قطع استخر در ویلای خود را? آیا میکل آنژ برون سپاری نقاشی از سیستین? اگر او آن را احتمالا نمی خواهد او را گرفته و چهار سال برای تکمیل, اما آن را قطعا نمی تواند شاهکار ما هنوز مارول در یک و نیم قرن بعد.

برخی از وظایف می تواند و باید واگذار. برون سپاری است که یک چیز خوب و حیاتی برای رشد هر کسب و کار کوچک. اما برخی از کارآفرینان که در برون سپاری شوق که آنها نماینده دور درخشش خود را. در تلاش برای رشد و مقیاس آنها در نهایت به دور خود بزرگترین مهارت دارایی یا استعداد.

به همین دلیل وقتی که می آید به من کار نخواهد کرد فقط با هر کسی. زیرا از زمان و تلاش خلاق درگیر در حال توسعه یک ویدیو استراتژی بازاریابی یا تولید سفارشی تصویری من واقعا انتخابی در مورد کسانی که با آنها کار کنم. این بخشی از من “red velvet rope” سیاست است که تضمین می کند که من فقط کار با مشتریان ایده آل. بسیاری از همکاران اشاره کرده اند (به درستی) که من می تواند پول بیشتر و بیشتر مشتریان اگر من می سپاری من خدمات خلاق. آنها احتمالا درست است. من می تواند در بیشتر مشتریان اگر من فرستاده برخی از کار در خارج از کشور. اما واقعیت این است که من بیش از حد خاص بیش از حد مغرور و بیش از حد پرشور به نماینده مهم ترین و خلاق جنبه از کار من است.

من می خواهم به جای کار با کمتر مشتریان که کاملا در طول ماه مورد ویدئو های خود را از نتایج توافق با کیفیت. ایده نسل به ندرت می توانید برون سپاری. خلاقیت را نمی توان واگذار. بزرگ استراتژی بازاریابی می کند از یک زنبور کارگر از 8000 مایل دور است که ساخت $3.00 در هر ساعت.

من حسابداری, من, مدیر, من, مقاله, توزیع, اما نه هنر من! من هیچ مشکلی در گرفتن مرد در fiverr به من بک لینک, اما اگر یک تولید فیلم و یا تصویری استراتژی بازاریابی نام من بر روی آن شما می توانید شرط خود را شیرین bippy آن ایجاد شد توسط من!

در حال حاضر من هیچ میکل آنژ و ویدئو های خود را شاهکار را نمی خواهد چهار سال برای ایجاد – اما من فکر می کنم ما همه می توانند یاد بگیرند که چیزی از رنسانس کارشناسی ارشد. انجام آنچه شما بهترین و نماینده بقیه. سازش نیست درخشندگی خود را. اجازه ندهید که هر کسی دیگری ظروف سرباز یا مسافر خود را با مونالیزا!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *