آیا شما نیاز به موسیقی پس زمینه برای ارائه ،

[ad_1]

من همیشه دوست دارم به یک انتخاب خوب از موسیقی پس زمینه برای ارائه فیلم به ویژه هنگامی که من انجام ارائه تصاویر به صورت خودکار. داشتن یک رایگان کتابخانه موسیقی برای رفتن به و دانلود برخی از موسیقی های بدون کلام باعث تولید مقدار زیادی آسان تر است.

زیبا کلام در این زمینه فقط باعث می شود برای یک فیلم حرفه ای به نظر من.

چه نوع از فایل های موسیقی باید به شما استفاده از?

این واقعا بستگی به نوع ارائه تصویری شما در حال ایجاد. اگر شما در حال انجام یک واقعا فیلم کوتاه کمتر از دو دقیقه برای مثال شما می توانید دانلود برخی از خانواده سلطنتی رایگان موسیقی کلیپ ها که فقط چند ثانیه هر واريانت آنها را با هم و تغییر موسیقی هر اسلاید.

و یا شما می توانید دانلود دیگر فایل های موسیقی و ویرایش آنها را به خود ترجیح ظهر.

چه سبک یا ژانر موسیقی بهتر است ؟

دوباره آن بستگی به نوع تصویری شما در حال ایجاد. اینجا یک زن و شوهر نمونه:

من یک زن و شوهر از فیلم ها در مورد مجالس ترحیم و یادبود خدمات پس من در بر داشت یک زن و شوهر از گوش دادن آسان, موسیقی پس زمینه انتخاب برای کسانی که. من نمی خواهم این موسیقی به قدری کند و droning که در آن مردم را به گریه, اما من نمی خواهم آن را می شود واقعا خوش بین یا خوشحال یا.

زمانی که من تولید من تصاویر به صورت خودکار ویدئوها در مورد مراسم عروسی و من با استفاده از قطعات است که خوش بین نیست اما خنده دار-نوع کلیپ ها.

چگونه به می دانم که چه چیزی بهترین است ؟

بهترین کاری برای انجام آزمایش است. اگر شما با استفاده از نرم افزار مانند Windows Live Movie Maker و یا معادل, اضافه کردن اسلاید و موسیقی پس زمینه به برنامه و ببینید که چگونه مواد و موسیقی متناسب با هم.

گاهی اوقات شما ممکن است نیاز به یک زن و شوهر از کلیپ های مختلف بسته به طول و موضوع خود را ارائه.

در اینجا یک نکته: سازمان دیده بان برخی از تبلیغات و یا فیلم ها در یوتیوب است که با استفاده از موسیقی پس زمینه برای گرفتن ایده از چگونه موسیقی باعث می شود بهتر ارائه. هنگامی که شما یک احساس برای چگونه به استفاده از موسیقی برای افزایش فیلم های خود را, شما باید قادر به پیدا کردن چیزی است که کاملا متناسب با ویدئو های خود را.

هنگامی که به استفاده از موسیقی پس زمینه برای ارائه ویدئوها

من شخصا به ندرت قرار دادن موسیقی برای فیلم های آموزشی مانند اگر من انجام یک ضبط ویدیویی از صفحه آموزش. و من به ندرت اضافه کردن موسیقی به فیلم ها که در آن من فقط در دوربین صحبت کردن در مورد یک موضوع.

پاورپوینت تصاویر به صورت خودکار ویدئوها بهترین نوع از ارائه و برای اضافه کردن موسیقی پس زمینه به. و شما باید دور ماندن از قطعات که شامل خواننده به دلیل صدای آواز در پس زمینه ممکن است تداخل مختل و یا ویدیو خود را.

اما خالص, از instrumentals, افزایش خود را ارائه و آنها را با کیفیت حرفه ای تر.

مراقب باشید با موسیقی پس زمینه حجم

اگر شما با استفاده از داستان صوتی و یا صدای زمینه در ارائه خود را, شما نمی خواهید به موسیقی برای غلبه خواننده. شما می توانید با استفاده از ابزار مانند جسارت به کاهش حجم از instrumentals به طوری که آنها در حال پشت آوازی روایت و نه غرق شدن در آن است.

من به تماشای فیلم های مختلف که در آن موسیقی تقریبا غرق کردن کسی که صحبت شد و به اعتقاد من آن را بسیار آزار دهنده است. در واقع برخی از بازدید کنندگان به سمت چپ نظرات زیر این ویدئو گفت: موسیقی بیش از حد با صدای بلند.

که در آن برای پیدا کردن خانواده سلطنتی رایگان موسیقی پس زمینه

من تمام زمان های مورد علاقه رفتن به سایت توسط کوین مک لود سایت در incompetech.com. من همیشه قادر به پیدا کردن همه چیز من در اینجا نیاز از هر نوع و هر خلق و خوی هر ابزار متناسب با هر ارائه تصویری من انجام داده ام.

اگر شما با استفاده از کوین خانواده سلطنتی رایگان موسیقی پس زمینه می باشد که به اعتبار قطعه یا در جعبه توضیحات و یا ترجیحا در یک اسلاید بسته شدن پس از آن قابل صرف نظر از این که دیگری ممکن است آن را دانلود و یا قراردادن آن در وبلاگ خود.

این اعتبار مناسب به شما بدهد و شما باید با استفاده از این قالب برای هر موسیقی پس زمینه قطعات شما با استفاده از:


موسیقی پس زمینه:

“عنوان قطعه موسیقی”

کوین مک لود (incompetech.com)

تحت مجوز Creative Commons: توسط Attribution 3.0

http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *