آیا ویدئو زندگی می کنند کار می کند ؟

[ad_1]

آیا شما یافت می شود که بارهای از مردم شروع کرده اند به زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی امروزه? با تعداد زیادی از پخش زنده برنامه های رسانه های اجتماعی آغاز به کار با ویدئو زندگی می کنند و این امکان را برای کاربران خود به راحتی به زندگی می کنند و تولید فیلم برای پیروان خود آن's جای تعجب نیست که بسیاری از کسب و کارهای کوچک درگیر هستند و با استفاده از این روش به نفع خود استفاده کنند.

شما ممکن است احساس کمی مطمئن نیستید در مورد اولین بار به شما استفاده از رسانه های اجتماعی ویدئویی زنده اما آن's قطعا ارزش سرمایه گذاری برخی از زمان و تلاش.

کمک به یادآوری پیروان خود را در مورد شما

هنگامی که شما زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی, it's فوق العاده-راه سریع برای دریافت در تماس با مخاطبان خود و اجازه دهید آنها را می دانم که شما're فعال و آنلاین. پیروان خود را می توانید یک هشدار به شما می گویند که've رفته زندگی می کنند و شما'قادر خواهید بود تا ببینید که چگونه بسیاری از آنها مشغول به کار هستند با شما و در حال تماشای فیلم آن را به عنوان زندگی می کنند. به این دلیل است که آن را قادر می سازد مردم که نمی't معمولا یک نقطه از بازدید از صفحه خود را به یک نگاه در خود ویدئو زندگی می کنند.

فیلم های زنده هستند و جالب تر از مطالب دیگر

You'll بسیار علاقه بیشتر توسط قرار دادن یک ویدئو زندگی می کنند. آمار نشان می دهد که مردم به احتمال زیاد به صرف 3-4 بار به تماشای یک ویدئو زنده از ویدئویی از پیش ضبط شده.

در حالی که شما می توانید با ارسال یک ویدئو که شما've قبلا ثبت it's قطعا ارزشمند داشتن با رسانه های اجتماعی خوراک زندگی می کنند چرا که آنها're جذاب تر و جالب است که قبل از فیلم های ضبط شده. مخاطبان خود را به لذت بردن از تماشای چیزی است که در لحظه ای واقعی it's اتفاق می افتد. این آنها را قادر می سازد برای به دست آوردن یک درک واقعی شما و یا کسب و کار واقعی است که شما عامل از خود در وب سایت وبلاگ و رسانه های اجتماعی.

آن's ساده و در دسترس

آن's فوق العاده آسان برای شروع یک ویدئو زندگی می کنند در هر دو Facebook, Twitter و یا Instagram. اگر شما یک تلفن هوشمند است که در کمتر از چند سال, you're به احتمال زیاد به خوبی آماده شده است. دوربین های دیجیتال در امروز's تلفن های هوشمند ارائه تصویری با کیفیت که تنها می تواند بر روی بسیار قیمت های رایج تصویری دوربین فقط چند سال پیش.

اگر همه چیز't رفتن شما فقط می توانید آن را به پایین و شروع دوباره. هنگامی که شما حذف این ویدئو هیچ کس قادر خواهد بود برای ادامه تماشای آن و آنها برنده't قادر خواهید بود برای پیدا کردن مطالب قبلی که شما فیلم برداری یا.

تعامل در زمان واقعی

فیلم های زنده هستند یک راه عالی برای ساخت این امکان را برای مخاطبان خود به درک بیشتر در مورد شما و ایمان شما به سرعت بیشتر و ماندن بیشتر علاقه مند است. مردم در حال تماشای فیلم هستند قادر به اظهار نظر در زمان واقعی و به اشتراک گذاری ایده ها و نظرات.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *