ابتدایی ترین چت روم فارسی ایران

BetterHelp: یک گزینه جایگزین امن برای چت روم فارسی روم فارسی های گفتگوی آنلاین

چت روم فارسی روم فارسی های گفتگوی آنلاین می توانند منبع خوبی برای افرادی که تنها هستند ، یک گذار دشوار را تجربه می کنند یا با احساسات خود دست و پنجه نرم می کنند. با این حال ، آنها جایگزینی برای درمان قانونی نیستند. اگر ارتباط برقرار کردن را ترجیح می دهید ، BetterHelp یک جایگزین مطمئن و مقرون به صرفه برای هر دو چت روم فارسی روم فارسی چت روم فارسی و درمان حضوری است که کاربران را با مشاوران مجوز مطابقت می دهد. شما می توانید از آسایش و حفظ حریم شخصی خانه خود (یا هر کجا که اینترنت دارید) به شبکه مشاوران دارای مجوز BetterHelp دسترسی پیدا کنید. در زیر برخی از نظرات مشاوران BetterHelp ارائه شده است.

چت روم فارسی شلوغ نگین| چت

” برایانا کار بسیار خوبی در گوش دادن به من انجام می دهد و واقعاً می داند چه چیزی برای من آزارده است. او سپس با دلگرمی و درک بسیار خوبی از آنچه احساس می کنم پاسخ می دهد ، اما با این حال او مرا به چالش می کشد که بهتر باشد. او این روند را به طرز حیرت انگیزی ساده انجام داده است. او در مورد مسائل بسیار پیچیده ای بحث کرده است. او همیشه به چیزی که باعث ناراحتی من می شود و به مثال های متکی نیست و به من کمک می کند تا به من کمک کند تا به من پردازش کند و بفهمد چگونه با زندگی بهتر و سالم تری پیش می رود ، اعتماد به نفس و سؤال بزرگی دارد.

“من 2 هفته با هلی کار کردم و این برخی از مفیدترین ، متفکرترین درمانی است که تاکنون تجربه کردم. من از هر دو پلتفرم (توانایی برقراری ارتباط از طریق چت روم فارسی و تلفن / ویدئو) لذت می برم و توانایی هولی را توصیه می کنم سؤالات روشنگری ، گاه چالش برانگیز بپرسم که به من کمک می کند تا فکر خود را به سمت پذیرش و رشد بیشتر هدایت کنم. من در حال حاضر با اندوهی روبرو هستم که عمیق تر از هر آنچه که قبلاً تجربه کرده ام بوده است ، و راهنمایی های متخصص هالی به من کمک می کند تا با لطف تر حرکت کنم. من از هالی می توانم بدون رزرو استفاده کنم. “

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.