ادم بازیگوش و خطرناک و احمق

[ad_1]

پاملا کلمن اسمیت با نام مستعار ادم بازیگوش و یک بیست و دو ساله شهروند ایالات متحده زندگی در لندن بود و داشتن یک بحران وجودی. در این روز در نوامبر اسمیت نیاز به پول به بازار و صندوق انتشار سازمانی شامل یک آوانگارد مجله به نام “سبز بافه.” ادم بازیگوش و خطرناک مانند پیتر پان نوعی رامی از تصاویر شروع به احساس می کنم مثل دوستان او تا به حال متوقف اعتقاد او.

ادم بازیگوش و خطرناک شروع به ساخت تصاویر برای تئاتر طراحی صحنه و تئاتر طراحی صحنه و لباس به عنوان یک کودک زندگی در لندن است. مادر او موفق نویسنده مصور کودکان کتاب. پدر او در سفر به طور منظم بین بروکلین, جامائیکا و لندن به عنوان حسابرس برای صنعتی مالی پارسیان که متعلق به جامائیکا راه آهن. Hellen تری یک جهان معروف شکسپیر بازیگر تئاتر و یکی از بنیانگذاران سخنرانی عمومی تئاتر بود ، تری شد یک مربی و داد پر انرژی کودک با موهای تیره و چشم مستعار ادم بازیگوش و خطرناک. خانواده زندگی می کردند در جامائیکا در طول پری را از دوران نوجوانی.

در مواجهه با مسائل نژادی در نیویورک کلمن اسمیت احساس لندن بود که او بهترین انتخاب برای یک حرفه ای است. پری چپ پرات در کالج بروکلین در سال 1899 و در سفر به لندن با پدر و. پدر او درگذشت که در همان سال خروج او یک یتیم. پری اولین شبکه ای از مشتریان در آمد از طریق ارتباط با تری و سخنرانی عمومی گروه تئاتر. زندگی حرفه ای اش افزایش یافت. او برای اولین بار نشان داده شده انتشار آفریقایی-جامائیکا folk tales Annancy داستان یک موفقیت بود. او ادامه داد: برای ساخت مشتری خود را از طریق شبکه های کوچک اجرای تئاتر از شعر و داستان خواندن در خانه اش. لیست شامل, معروف, نویسنده, نویسندگان, شاعران و بازیگران دوران است. او سرآمد در تئاتر طراحی صحنه و طراحی صحنه و لباس. مشتریان خود را شگفت زده شدند که چگونه به راحتی او می تواند یک تصویر از فکر آنها در تلاش بودند به پروژه. اگر شما فکر می کنم آن آسان است آن را امتحان کنید. به زودی شما می توانید ذهن خود را تغییر دهید. او قادر بود برای به دست اوردن او synesthesia. است که دیدن تصاویر در حالی که گوش دادن به موسیقی است. هر کس که به برخی از درجه است اما او بسیار پیشرفته. طرفداران او را دوست داشتم فکری غلغلک که هنر او برانگیخته.

اگر چه او یک کودک 2 صنعتی, انقلاب, او, تصاویر حذف هر چیزی از مکانیکی سن. او همیشه مایل به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه با دیگر هنرمندان است. او توصیه می شود آنها را به همان انرژی است که همواره یک پیستون است.

او لیست مشتری شامل موفق ترین نمایشنامه نویسان و نویسندگان, شاعران و هنرمندان تئاتر در نوبه خود از قرن 20th. در بی گناهی او احساس مشتریان او بودند ، پاملا کلمن اسمیت نمی تواند یک وام کسب و کار کوچک. آن را غیر ممکن بود در آن دوران است. هیچ کس پول وام برای یک زن متعلق به کسب و کار به خصوص یک زن متعلق به کسب و کار. او پرداخت می شود توسط کمیسیون.

اسمیت شروع به انتشار و استفاده از همه چیز او تا به حال به عنوان اهرم به کار می کند. او تا به حال بهترین مطالب و تصاویر از معتبرترین هنرمندان از شبکه ای از مشتریان. او ادامه داد: برای انجام مجموعه ای از طرح و سرمایه گذاری کمیسیون به مجله. او گرافیک در حال حاضر منسوب به سبز بافه مدرسه نشان می دهد ادم بازیگوش و خطرناک بود و درک خوبی از بازار تجاری تکنیک های. زن جوان تا به حال مشغول به کار در هنر تجاری صنعت به عنوان یک تصویرگر از دوران کودکی و تا به حال یک درک کامل از آخرین فن آوری است.

بدون بودجه برای تجهیزات مدرن او مجبور به استفاده از یک قرن تکنیک قدیمی برای اتصال روند. آن را عجیب و جالب اما اسمیت طرح کسب و کار با نام Avant Garde. اشتراک رای نمی انتظارات برآورده. کسب و کار بود با حروف بزرگ. آن را شکست خورده پس از 13 مسائل. پاملا کلمن اسمیت آن را تعطیل کند. فقیر احمق او در بر داشت خودش را در پایین سنگ مالی.

هنگامی که او از لحاظ مالی پایدار دوباره زندگی حرفه ای اش تغییر جهت. او به اتمام یک پروژه بزرگ است که تبدیل به تعریف پروژه های حرفه ای خود را. او تضمین کامل هنری کنترل. یک پروژه بسیار زیاد آن شامل 80 تصاویر برای سوار ویت تاروت عرشه دقت نشان داده شده تحویل در 6 ماه. این پروژه در زمان تحویل بودجه به رضایت کامل از نویسنده آرتور ویت. فروش عرشه بودند بسیار موفق است. تنها به رسمیت شناختن ادم رو یک خط در Waite را همراه با کتاب “من سفارش یک زن جوان به انجام این تصاویر.” که در آن بود. هیچ باقیمانده بدون مالکیت معنوی. در نامه ای به کسب و کار دیپلم, آلفرد استیگلیتز جهان معروف استیگلیتز Studio او گفت: پروژه “این یک پروژه بزرگ برای بسیار کمی از پول نقد است.” چه پیمانکار نشده ساخته شده که در همان بیانیه ای یک بار یا دو ؟ هیچ کس نمی داند چقدر ادم بازیگوش و خطرناک در جدول سمت چپ اما صبر تا به حال شهرت به عنوان یک خسیس و قرارداد بود و کلامی.

پری زیرفشار از او Golden Dawn دوستان پس از آن. او ادامه داد: ساخت فوق العاده تصاویر برای شکسپیر تئاتر و برای انتشار, اما در چاپ-فروشگاه مقیاس. او به شدت درگیر در رأی. زن ناشران بودند با احتیاط از خطر از عصبانی جمعیت مرد. او کارهای زیادی برای جامعه کار می کند پروژه های بین المللی سازمان امداد و جانبازان از برنامه های. عموی او از بروکلین درگذشت و در سمت چپ او به اندازه کافی ارث برای کمک به او در فرار از مسابقه موش صحرایی و حرکت به دور از لندن به عنوان امکان پذیر است و باقی می ماند در انگلستان است. او نقل مکان به شهر, مارمولک, در, Cornwall. این منطقه که شناخته شده بود که بزرگترین غلظت از pixies.

آخرین دیدار ما زمانی بود که او در بازدید از یک دوست در بروکلین در سال 1946. اختصاص داده شده کاتولیک او در سال 1951 درگذشت. نام و نام خانوادگی و ایده های پژمرده به دوران باستان است.

در عرشه تاروت احمق نیست که یک تعداد خاصی تعلق ندارد و به هر دست کت و شلوار می تواند در هر نقطه. احمق است که یک روح آزاد همیشه ظاهر می شود به طور غیر منتظره. آن اتفاق افتاد که, راه برای استوارت کاپلان از ما بازی در سال 2009 زمانی که او منتشر Centennial edition سوار صبر اسمیت عرشه. او به فروش می رساند بیش از 1.5 میلیون عرشه هر سال بیشتر به عنوان نوجوانی, لاتین, در کریسمس. که باعث می شود پاملا کلمن اسمیت موفق ترین تصویرگر قرن 21.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.