ارتباط غیر کلامی: خروج عایق و چمن دفاع

[ad_1]

پس از تجاوز اتفاق می افتد, مردم واکنش نشان می دهند در یکی از چهار راه خروج, عایق, چمن, دفاع زبانی و تبانی. خروج در حال حرکت است به دور از encroacher. عایق ساختمان از مرزهای به encroachers. چمن دفاع است که صاحب اخراج encroacher. زبانی تبانی است کلامی زور از encroacher به آنها احساس ناخواسته و بی دلیل است. یک فرد واکنش نشان می دهد متفاوت بسته به encroacher. بر اساس متن این عوامل مؤثر ارضی دفاع. 1) چه کسی بود encroacher? 2) چرا آنها دست درازی? 3) آنچه در قلمرو آنها تجاوز ؟ 4) چگونه به آنها دست درازی? 5) چه مدت از تجاوز بکشد ؟ 6) آیا آنها دوباره آن را انجام دهد? 7) از آن جایی که رخ می دهد ؟ بیشتر از این انجام شده است به طور همزمان. همه این عوامل را تعیین می کند دفاع و هر آینده اقدامات پیشگیرانه است که در آن طول می کشد برای دفاع از سرزمین.

تفاوت در فضای شخصی بین المللی فرهنگ

در ایالات متحده ما احساس راحتی بیشتری با ارتباط از فاصله بیشتر از در آمریکای لاتین است. در آمریکا مردم احساس ناراحت کننده با مردان دست در دست, اما در خاورمیانه این طبیعی است. در ایالات متحده ما دست تکان دادن به عنوان یک طبیعی پستال اما در ایتالیا وجود دارد این است که در آغوش گرفتن و بوسیدن از روی گونه. فرانسه مانند آمریکایی شمالی در این واقعیت است که آنها بسیار راحت با فاصله. من اعتقاد دارم که تفاوت بیش از حد ظریف برای توضیح و که آن را نمی توان دقیق به تعمیم است. دلیل این است که در آمریکا وجود دارد تفاوت از ایالتی به ایالت و منطقه به منطقه ، کلیشه باید واقعا بررسی به دقت می گویند که همه افراد یکسان هستند از یک محل خاص است.

چه اثری ازدحام در یک شهر و محیط زندگی باید چگونه شهروندان خود را نظر شخصی زندگی در فضا ؟

ازدحام و یا زندگی در یک چگالی بالا منطقه مانند نیویورک تحت تاثیر یک نمایش از خاک و فضا. خیابان ها و فضای زندگی در شهر نیویورک بسیار شلوغ است و یک فرد یک واقعیت متفاوت از کسی که زندگی در کلمبیا S. C. در نیویورک وجود دارد همیشه کسی وجود دارد. وجود مکانیسم های دفاعی متفاوت از کسی که زندگی در یک شهر کوچک است. آمار نشان می دهد که چگالی بالا مناطق گرفتار هستند با تعداد بیشتری از انسان گلایه از کم تراکم مناطق. یکی می تواند فرض این است زیرا تعداد زیادی از مردم و همچنین ثابت تهاجم نقض و آلودگی فضا. این واقعیت نیز منجر به بیشتر عایق. وجود دارد بیشتر پلیس و امنیتی مورد نیاز در تراکم بالا مناطق. مردم از بالا, تراکم مناطق نیز به نظر می رسد کمتر پسند. این یک مکانیسم مقابله ای استفاده می شود برای زندگی در یک چگالی بالا منطقه است. نیز وجود دارد که بیشتر به چمن دفاع و در نتیجه خشونت بیشتر در تراکم بالا مناطق.

آیا شما در جستجوی روش های جدید برای توسعه کسب و کار خود و فرهنگ و درآمد ؟ آیا شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه یک مربی کسب و کار می تواند کمک به شما در رسیدن به فراتر از اهداف سازمانی و افزایش عملکرد کارکنان?

اگر پس از خواندن در مورد و دانلود من با نام تجاری جدید کتاب رایگان در منافع حاصل از کسب و کار مربیگری

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *