استراتژی بازاریابی دیجیتال

[ad_1]

با موتور جستجوی جدید دستورالعمل ها و قوانین 2013 به شمار یک فرصت عالی برای کسب و کار به منظور تقویت حضور آنلاین خود را به طور چشمگیری. از ژوئیه 2013, قدیمی, جستجوگرها, قوانین اعمال نمی شود در همان راه. در حال حاضر بهترین زمان خود را متعهد به دیجیتال یک طرح بازاریابی است که کار خواهد کرد برای کسب و کار شما. با گوگل اجازه می دهد آن مرغ مگس خوار به گسترش بال خود را در شرکت خوب با استفاده از تاکتیک های بازاریابی را درو پاداش در زمان. در زیر لیستی از عوامل کلیدی برای تمام شرکت ها به ادغام خود را آنلاین لیست از چیزهایی به انجام است. شما همچنین باید نگه دارید یک لیست از سایت های ایمیل و کلمات عبور استفاده می شود برای همه چیز شما را انجام دهد. به من اعتماد کن زمانی که شما رسیدن به یک سطح معینی شما خواهد بود خوشحالم که به این فهرست است. شما همچنین باید پیگیری نتایج برای هر جنبه ای از بازاریابی است. چیزی ساده قادر به بررسی پیشرفت های صورت ماهانه و بررسی در بازگشت خود را در سرمایه گذاری.

1. در محل بهینه سازی & Keyword Research

مطمئن شوید که وب سایت شما است که به خوبی طراحی شده است. یک ترکیب خوب از عناوین و متن و تصاویر مورد نیاز مطابق با SEO تفکر است. هدف حدود 300 کلمه در کپی کردن متن, مطمئن شوید که سرفصل های برچسب عنوان H1 و تمام تصاویر به درستی نام. این همه کمک به موتورهای جستجو مرتبط سایت خود را با آنچه که مردم در حال جستجو برای. با دسترسی به کد خود سایت ایجاد نقشه سایت ایجاد حساب برای هر دو گوگل و بینگ و ابزار وب مستر ثبت سایت خود را به دایرکتوری ها با ما نقشه سایت.

سپس تمرکز بر چگونه سایت خود را به نظر می رسد در موتورهای جستجو. استفاده از دیجیتال SWOT تجزیه و تحلیل کسب و کار و تمرکز بر روی کلمه مربوط به نسل متا تگ ایجاد عنوان تگ ایجاد و صفحه دوباره اختراع به حداکثر رساندن دید خود را برای مشتریان بالقوه خود را.

این اولین گام را بهبود نتایج خود را فورا. شما یک بازگشت بزرگ در سرمایه گذاری در عرض چند ماه کوتاه است.

2. متشکرم بهینه سازی لینک و بک لینک

متشکرم با این نسخهها کار به همان اندازه مهم بخشی از قوی دیجیتال کمپین بازاریابی. تمرکز متشکرم بهینه سازی است که به اینترنت اشاره و نگاه شما. هدف برای اتصال به وب سایت خود را به بالا رتبه بندی وب سایت های موجود. گوگل رتبه 5 یا بالاتر و بالا ترافیک الکسا رتبه هستند و آنچه که به دنبال. جلوگیری از سایت هایی که تبلیغات بیشتر در صفحات از محتوا است.

رسانه های اجتماعی اصول اولیه: شامل طرح های خود را برای ایجاد کسب و کار صفحات نمایش در 5 پر بازدید ترین سایت های اجتماعی: Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ و پینترست. هر صفحه کسب و کار باید لینک به وب سایت شما و لینک به وب سایت خود را به این صفحات در بازگشت. هر صفحه باید تنظیم شود تا با مطالب مورد کسب و کار خود و متن و تصاویر, اطلاعات تماس و ساعات کار. شما همچنین باید سرمایه گذاری در صفحات مربوطه/لینک/محافل و غیره به شما با پیروان و هواداران است.

رسانه های اجتماعی اضافی: در علاوه بر این به بالا 5 سایت, شما همچنین می توانید اضافی در سایت های رسانه های اجتماعی به بخشی از آن را واقعا به شما مجموعه جدا از رقابت است. بهترین از بقیه: شامل Tumblr, Stumbleupon, چهار ضلعی, Squidoo و Instagram.

بسته به سطح از مشارکت با رسانه های اجتماعی شما ممکن است نیاز به کمک حرفه ای نگه داشتن در بالای همه آنها را. در حالت ایده آل هر رسانه های اجتماعی خیابان نیازهای 45 دقیقه تا 1 ساعت در هر هفته به روز رسانی با مطالب تازه و به شبکه در سراسر سیستم عامل های جدید پیروان و لینک.

پیوند استراتژی: مهم این است که این روزها به تمرکز بر روی کیفیت به جای کمیت وقتی که می آید به بک لینک. بسته به نوع کسب و کار شما, لینک های مختلف کار خواهد کرد برای برخی و نه برای دیگران. یک شروع مهم است به ذکر شده را محلی و دایرکتوری ها و همچنین تمرکز بر رقبای خود لینک کلیک کنید. جستجو برای ‘رایگان دایرکتوری های آنلاین در گوگل و یک لیست از وب سایت ارسال مقاله دایرکتوری ها باید به نظر می رسد به شما. نگاهی به برخی از زمان به آنها را پر کنید و ارسال کنید. خرس در ذهن برخی را بیش از دیگران به پردازش می شود بنابراین نگه داشتن یک لیست از آنچه که پذیرفته شده است و آنچه هنوز در حال پردازش است. برخی از دایرکتوری ها پرداخت ارائه ویژگی های. این می تواند خوب, ویژگی های, اما مطمئن شوید که به انجام برخی از مشق شب و با استفاده از بهترین ارزش گزینه برای مناسب بازگشت سرمایه گذاری. من آمده اند در سراسر موارد که در آن 1 دایرکتوری ویژه می دهد وب سایت رایگان لینک کسب و کار و ارائه حداقل خدمات پرداخت برای ترویج رسانه های اجتماعی خود را و یک بسته کامل شامل یک صفحه با ویژگی های SEO در سایت خود را برای پول کمتر از یک سال از هزینه اجاره یک دامنه و میزبانی وب بسته ترکیب شده است. آن را نیز کمک می کند شما توسط انجمن به استفاده از موجود خود را رتبه بندی به نفع خود برای کلمات کلیدی خود را. شما می توانید حتی بیشتر و همچنین به دنبال همفکر کسب و کار و تامین کنندگان و عوامل کاربران و غیره که کسب و کار خود را با معاملات روزانه و شروع یک گفت و گو به هر ترویج هر یک از دیگر وب سایت ها از طریق backlink. در این مورد وجود دارد این است که قدرت در اعداد و یک لینک معتبر در خدمت شما هر دو هست.

3. تصویری:

بعدی بهترین راه برای ترویج کسب و کار شما این است برای ایجاد یک ویدیو برای برجسته کردن محصولات خود و ارائه شده است. در دسترس بودن و محبوبیت سایت های مانند یوتیوب و Vimeo را در آن باید نقش داشته باشد. 2 -3 دقیقه ایجاد شده از طرف شما بار آن را به یوتیوب و قراردادن آن به سایت شما بهترین مکان برای شروع است. در حالی که انتشار فیلم ها ممکن است به طور مستقیم کسب درآمد کسب و کار هوشمندانه استفاده از بازاریابی به عنوان یک تاکتیک برای بهبود مصرف کننده تعامل کلیک کنید از طریق ترافیک. آنها همچنین کمک به آوردن ترافیک جستجو از موتورهای جستجوی بزرگ آغاز شده و رتبه بندی فیلم ها در نتایج خود را در صفحات. از جمله ویدئو در ایمیل افزایش نرخ باز با 5.6 درصد و کلیک کنید از طریق نرخ توسط 96.38% که در مقایسه با استاندارد بازاریابی ایمیل. ویدئوها باید 50 بار شانس رتبه بندی در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی مربوطه. آنها همچنین افزایش ترافیک برای کسب و کار هنگامی که آنها به اشتراک گذاشته. وجود دارد این است که همیشه فرصت برای رفتن ویروسی.

4. سایت های تلفن همراه و برنامه های:

اکثر وب سایت های ساخته شده بین 900 و 1000 پیکسل. جای تعجب ندارد اما آنها طراحی شده برای مشاهده بر روی صفحه نمایش کامپیوتر. گوشی های هوشمند معمولا می خواهید برای مشاهده سایت ها در اطراف 350 پیکسل منطقه است. اگر شما لازم نیست که یک طراحی پاسخگو به جای اندازه صفحه نمایش این سایت است که بازدید از آن خواهد شد به افتضاح و بیننده در حرکت خواهد بود. آزمون خود را در سایت اینجا را کلیک کنید. یک برنامه یا یک سایت تلفن همراه هستند یک راه فوق العاده برای گرفتن وب سایت های موجود شما به این نسل چگونه اینترنت دیده می شود – تلفن همراه. برنامه های بسیار سرد, اما می تواند گران قیمت برای تولید. برنامه بازار در حال رشد است و شامل ایجاد یک کامل re contenting از وب سایت های موجود شما. برنامه های متفاوت در اندازه هزینه و عملکرد است. یک نسخه موبایل از وب سایت و تلفن همراه تکنولوژی مانند اس ام اس و کدهای QR می تواند به همان بازار است. با استفاده از دایرکتوری سایت های, سایت تلفن همراه خود را خواهد یافت آسان و قابل استفاده برای کاربر نهایی را به مشتری خود را. با استفاده از همان کد به وب سایت شما یک وب سایت تلفن همراه می تواند به کاربران در سراسر بسیاری از انواع مختلف از دستگاه های تلفن همراه در حالی که برنامه های بومی نیاز به یک نسخه جداگانه به توان توسعه یافته برای هر نوع از دستگاه. تلفن همراه آدرس وب سایت به راحتی یکپارچه در دیگر فن آوری های تلفن همراه.

5. تازه کیفیت محتوا و وبلاگ نویسی:

نوشتن و نوشتن و نوشتن. به طور فزاینده موتورهای جستجو محل بسیاری از ایمان و در هر حرکت جدید آنها می تواند مسیر است. ایجاد و اضافه کردن مطالب تازه به سایت های موجود خود را واجد شرایط به عنوان این. زمانی که رباتها و عنکبوت بازدید سایت شما مطالب جدید وجود دارد به گزارش موتورهای جستجو خواهد شد این را به عنوان یک مثبت. اگر شما یک سایت به عنوان یک وبلاگ البته با پست های جدید شما در حال اضافه کردن مطالب تازه. فرض بر این است که محتوا و کیفیت این وبلاگ در دست خود را. به یاد داشته باشید برای نوشتن هر دو اصلی و کیفیت مواد. نه کپی و چسباندن کار شخص دیگری فقط به خاطر داشتن چیزی جدید برای انتشار. که تضعیف مشروع روند. اگر دوست دارید آنچه را که دیگری انجام داده است آن را دوست دارم و آنها را در یک مکان به اشتراک گذاری و اعتبار. اگر شما می توانید نوشتن به اندازه کافی مواد تازه شما می توانید به دنبال نویسندگان مهمان که با کمال میل برای شما ارسال در ازای اعتباری. اگر شما برای اجرای کسب و کار سایت و هیچ علاقه ای به قرار دادن یک وبلاگ برای محتوای چند نکته برای نگاه کردن در سایت خود را ساده هستند چیزهایی که درست است. مطمئن شوید که شما یک کپی رایت کسی که در صفحه اصلی. مطمئن شوید که تاریخ و سال درست باشد. مشتریان جدید هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از وب سایت کسب و کار هنگامی که آن را روشن است که این سایت نگهداری می شوند و باید در سال جاری ذکر شده در خود را کپی رایت. عادت به چک کردن وب سایت خود را اغلب به جستجو برای هر جنبه از محتوا است که می تواند به روز رسانی. حداقل ادغام Facebook یا twitter قابل اشتراک گذاری لینک و لینک ایمیل در صورتی امکان پذیر است. این کمک خواهد کرد که شما مطالب خود را به اشتراک گذاشته در سراسر وب سایت شما را بدون نیاز به آن را انجام دهد. دیگر بازدید کنندگان خواهد آن را برای شما انجام اگر آنها مانند آنچه آنها را ببینید.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *