است سمینار بازاریابی بیش از حد?

[ad_1]

باور نمی فرضا در لب به لب. ارائه شده به خوبی و به مخاطبان حق با حق پیگیری سیستم ها; سمینارها هنوز هم یک ابزار موثر بازاریابی برای مشاوران مالی. مشکل این است که بسیاری از مشاوران پرداخت نمی توجه به این جزئیات. وجود مشاوران با استفاده از سمینارها موثر است ؟ بله! در واقع برخی از بسیار بالا مشاور مربیان در حال متقاعد کردن مشتریان خود را به تمرکز بیشتر در سمینار بازاریابی در این دوران آشفته و این مشاوران برداشت زیادی برداشت از تلاش های خود را.

چرا استفاده از سمینار بازاریابی است ؟

آغاز با پایان را در ذهن می گوید: استیون کاوی. در این مورد ما می خواهید به جمع آوری یک گروه بسیار با انگیزه بالا و ارزش مشتریان از ما سمینار بازاریابی است. ما می خواهیم بازگشت سرمایه گذاری (ROI) می شود بسیار جذاب است. ما می خواهیم این را به اجرا مانند ساعت کار می کنند. ما می خواهیم سمینارها به مصرف حداقل مقدار از زمان ما است. می کند که در مورد مبلغ آن ؟

هدف اصلی از سمینارها است که برای تولید مقدار زیادی از کسب و کار جدید به تعارف در خود توانایی تدریس طنز داستان یا کیفیت غذا در خدمت شما است.

وجود دارد چند لینک در این زنجیره: ما نیاز به مطمئن شوید که مخاطبان بالقوه برای دیدار با ما انتظار ما نیاز به برای ملاقات با 50 ٪ از شرکت کنندگان و ما نیاز به تبدیل آن ملاقات به کسب و کار.

چگونه می توانم به شما مخاطبان ؟

آنچه که مخاطبان هدف خود را? به مخاطبان است که در آن مخاطب و نیاز ها و نگرانی های هم تراز خود را با ارزش و خدمات ارائه. برای مثال اگر مشتری خود را ایده آل است فعال مرفه زندگی ارشد در کالیفرنیا کالیفرنیا پس آیا انتظار نتایج خوب از یک سمینار است که تجدید نظر به متولدین با بودجه آموزش و پرورش و نگرانی است.

در سمینار کسب و کار دو راه وجود دارد برای واجد شرایط شرکت کنندگان: اولین بار است که با حق در لیست پستی و دوم این است که از طریق دعوت را کپی کنید. فهرست سمت راست به معنای استفاده از یک فروشنده با به اندازه کافی بزرگ پایگاه داده از خانواده ها و نقاط داده ها در مورد کسانی که خانواده ها برای مطابقت با مخاطبان هدف خود را. اگر مخاطبان خود را ثروتمند سالمندان و سپس شما واقعا نمی باید مخاطبان هدف. که به سادگی بیش از حد وسیع است. اما اگر مخاطبان خود را بازنشسته شدند صاحبان قایق در ایالت تگزاس که متعلق به خانه های خود شدند و بیش از سن 62 پس از آن شما خواهد بود با نزدیک شدن به مخاطبان هدف است.

چگونه انجام شما واجد شرایط با کپی است ؟

شما می خواهید ویژگی های خاصی را در مخاطبان خود را. به عنوان مثال, شما ممکن است با تمرکز بر روی تمدید ایرا بازار در میان بازنشستگان که در خانه خود در آرکانزاس مرکزی. هنگامی که شما نوشتن کپی شما درج عبارات مانند “شما باید حضور در این سمینار اگر شما در حال برنامه ریزی ایرا rollover در 6 ماه آینده.” یا “اگر خود ایرا است که ارزش کمتر از 250.000 دلار و سپس شما ممکن است بهره مندی از این کارگاه است.”

چگونه می توانم واجد شرایط و هدفمند منجر به سمینارها?

هنگامی که شما تراز وسط قرار دارد را گزاره ارزش خود را با بازار هدف شما به خوبی در راه خود را. کار بعدی این است که برای اجاره فضا در ذهن مخاطبان خود را از طریق بازاریابی قطره ای.

قطره ای بازاریابی بسیار موثر است زیرا شما ارسال تبلیغاتی قطعات با روشن مستمر و مداوم پیام های بازاریابی به گروهی هدفمند در طول یک دوره از زمان. این گروه شروع به شناسایی شما از طریق قطعه ای به مانند یک صدای جرنگ جرنگ آنها فقط می تونم از سر خود را. هنگامی که شما در ذهن خود را و آنها را به تماس شما به سادگی باید به دنبال از طریق و خود را با ارزش.

همانطور که شما خود را ارسال و تکه های تبلیغاتی در نظر قرار دادن یک برنامه در خود سمینارها در آنها وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای مردم آن را به ارائه خود را. فرصت های بیشتری را به شما بدهد آنها را به شنیدن آنچه شما باید ارائه دهد بهتر است شانس خود را برای گرفتن آنها را به ارائه خود را.

شما می توانید بازار خود را سمینارها از طریق تکه های تبلیغاتی خود را برای گرفتن گروه هدف توجه و درایو آنها را به رویداد خود را. اما کپی در این قطعه نه تنها باید فوق مقدماتی اما باید تازه و جذاب و حرفه ای است. شما باید برقراری ارتباط به سرعت و اغلب چگونه شما می توانید کسب درآمد و یا ذخیره آنها را به پول بیشتر است.

اگر شما به دنبال برای آموزش بیشتر و آموزش و پرورش در سمینار بازاریابی و سپس رفتن به BuildYourMarket.com و به دنبال زیر بازار tab. شما را پیدا خواهد کرد بسیار دقیق و آسان برای استفاده از استراتژی های بازاریابی برای ساخت نام تجاری خود را جذب سهم بازار و رسیدن به استقلال مالی.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *