اقامت شکست فقیر نیست

[ad_1]

اقامت شکست! شما شنیده ام من ماندن را شکست اما نه فقیر. چه تفاوت است? شکست یک وضعیت موقت. شکست مردم باید پول آنها فقط آن را سوء استفاده. فقیر بودن و بی بضاعت و یا فاقد منابع کافی است. من این رو از اعطای giles lewis's میلیونر جزوه. همچنین این راستا با دیو رمزی's مفهوم نامگذاری هر دلار.

این است که در مورد افزایش جریان نقدی و ساختمان ثروت. ماندن شکست یک استراتژی مالی برای کمک به شما در رسیدن به آزادی مالی است. چه ماندن را شکست فقیر نیست واقعا چیست ؟ اول آن به معنای داشتن ماهانه cashflow طرح (بودجه). دوم, شما در حال تمرین ارضاء تاخیر. سوم reinvesting پول خود را به خودتان و کسب و کار.

این است که برای ثروت سازندگان. کارآفرینان کسانی که در حال بازی متوسط است. صاحب کسب و کار متوسط در ایالات متحده باعث می شود کمتر از $ 25,000 در هر سال است. 91 درصد از همه کسب و کارهای کوچک کسب کمتر از 250.000 دلار در هر سال و 80 درصد از کارآفرینان در حال شکست در عرض 18 ماه از راه اندازی. بازی متوسط داره. بنابراین don't بازی متوسط است.

نمونه کامل

شما با دیدن نمونه هایی از هنرمندان و ورزشکاران که پرداخت می شود و چند سال بعد در حال تشکیل پرونده ورشکستگی. وجود دارد هیچ کمبود داستان از ورزشکاران و هنرمندان که در زمینه ورشکستگی و یا تبدیل به شکست پس از یک دیدار است. بالا پیش نویس میدارد شروع به خرید اسباب بازی, زندگی پرخرج یا بد تصمیم گیری کسب و کار. هنرمندان بزرگ پرتاب احزاب “خرید” و یا دریافت بدهی به خرید چیزهایی که آنها می't استطاعت.

شما بررسی کنید ویکیپدیا آمار از افراد مشهور و رفتن را شکست و یا تشکیل پرونده ورشکستگی. اینها نمونه نخست از افرادی که بزرگ حقوق, اما نه ماندن را شکست. ورزشکاران باید یک حرفه ای. وجود یک پنجره کوتاه برای آنها را به تولید مقدار زیادی از درآمد. هنرمندان را به ماندن مربوطه در صنعت خود را قبل از به خوبی اجرا می شود خشک است. شما به عنوان یک کارآفرین باید توانایی به ادامه تولید.

اقامت شکست

درک می کنم که من نه به شما به گرفتگی عضلات کنونی شیوه زندگی خود را. ماندن را شکست نیاز به نظم و انضباط. آن است که مطمئن شوید که شما تمرکز 95 درصد از زمان خود را ساخت بزرگترین دارایی های خود را. است که شما و کسب و کار. رشد سریع تر با ماندن در بودجه و مربوطه سرمایه گذاری مجدد در کسب و کار شما.

مردم دست کم گرفتن چه مدت آن طول می کشد برای موفقیت در تولید مثبت cashflow. آنها را آماده برای قله ها و دره ها که در حال رفتن به رخ می دهد. علاوه بر این آنها آماده هستند برای لاغر بار و یا زمانی که یک بخشی از کسب و کار خود با شکست مواجه شد. اما ماندن شکست می تواند به شما کمک کند آب و هوا طوفان که می آید.

5.5 جنبه های ماندن را شکست

1.Cashflow طرح – به منظور اقامت شکست شما باید بدانید که در آن پول خود را در حال رفتن. هر کس نیاز به یک برنامه cashflow. می دانم که در آن هر دلار است. به هر صد انتساب. پول است که انتساب تمایل به از دست داده است. ردیابی دلار خود را نگه می دارد شما را از مشکل مالی. پول که آویزان در اطراف با هیچ هدف می شود صرف تلف و یا دمیده شده.

2. ارضاء تاخیر – من ساخته شده این اشتباه اغلب. من می خواهم به صرف من پاداش و هر بزرگ را افزایش دهد. من ساده و بی تکلف به فکر می کنم از آن خواهد شد همیشه در آمده است. من نمی جویی در هزینه و یا سرمایه گذاری مجدد به کسب و کار من. بنابراین من شکست و بی خانمان. “Ballin” احمقانه است. به ویژه هنگامی که شما don't have دارایی به حمایت از آن. ترک flashiness پشت سر گذاشت. فراموش نکنید تحت تاثیر قرار دادن مردم و بودن “turnt up”.

که مشتری شما فقط فرود آمد کند't سیگنال it's زمان صرف کنید و احمق با جدید افزایش دهد. تاخیر که ضربه. قرار است که پول را به خود کسب و کار برای ایجاد درآمد بیشتر. رفتن برخی از زمین بیشتر مشتریان بزرگ. تاخیر زیاده روی در حال حاضر بنابراین شما می توانید افراط و بعد زمانی که شما مالی رایگان.

3. افزایش درآمد – درآمد پادشاه است و این تنها چیزی است که مهم است. به یاد داشته باشید ما در حال بازی متوسط است. کسب و کار موفق وقتی که درآمد را افزایش می دهد. افزایش تدریجی کلیدی است. رفتن از $ 4k در هر ماه به 4 میلیون دلار در طول شب تقریبا غیر ممکن است. نگاه به دو برابر درآمد خود را در طول چند ماه آینده. همیشه با نگاه به افزایش درآمد. فروش بیشتر = موفقیت.

4. مقدس حساب – قرار دادن تمام است که درآمد اضافی مقدس به حساب. زمانی که چیزی مقدس است و شما آن را لمس نکنید. شما don't نقض آن است. این پول است که برای استفاده در آینده برای کمک به ایجاد دارایی های بیشتر. من یک املاک و مستغلات حساب که من't لمس در سال است. من قرار دادن بخشی از درآمد من به آن را هر ماه. همه از من پول اضافی می رود که به حساب و I don't آن را لمس کنید.

شما در حال صرفه جویی در سرمایه گذاری. صرفه جویی در ذخیره کنید. این پول است که تعیین شده و برای آینده هدف ایجاد درآمد بیشتر. این می تواند یک دوم کسب و کار املاک و مستغلات و یا چیز دیگری که به افزایش درآمد خود را جریان. مهم این است که … شما نه تنها صرفه جویی در. شما در حال مطالعه در حالی که شما در حال صرفه جویی و یادگیری در مورد سرمایه گذاری بعدی خود را.

درک آن می تواند سال قبل از کشیدن ماشه. من را نجات داد در املاک و مستغلات حساب برای 2 سال. مشغول به تحصیل هستم و فعال در زمینه های, من می خواهم به سرمایه گذاری در. مطالعه در حالی که شما را نجات دهد.

5. سرمایه گذاری مجدد سود خود را – بخشی به خود را مقدس به حساب میآمد. سرمایه گذاری مجدد بقیه بعد از تمام نیازهای خود را گرفته مراقبت از. قرار است که این پول به کسب و کار خود را و خود را. نیاز به سرمایه گذاری در مربیگری برای دریافت بهتر است ؟ سپس آن را انجام دهد.

5.5 این چیزها را زمان – ایده + کار سخت و زمان x + و انضباط = موفقیت. آیا شما متعهد به غنی ؟ چقدر جدی شما در مورد ایجاد ثروت ؟ I don't می دانم چه مدت آن شما را به تولید شش رقم درآمد. من نمی دانم این کار طول می کشد زمان و نظم و دسترسی به سرمایه است. من مربی رفت و از رفاه به درآمد 10 دلار میلیون دلار در کمتر از 3 سال.

بازی زمان

موفقیت زمان طول می کشد. ماندن را شکست و همچنان به عمل خرد کردن یا اسیاب. انتخاب برای اقامت شکست شماست. شما به طور داوطلبانه انتخاب برای ساخت کسب و کار خود و بنابراین شما می تواند از نظر مالی رایگان بعد. “پرداخت قیمت در حال حاضر بنابراین شما می توانید پرداخت هر قیمت بعد.” – اعطای Chuck Sink

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *