اهمیت بازاریابی برای کسب و کار شما

[ad_1]

شما صاحب یک کسب و کار کوچک و شما در حال تلاش برای افزایش دید کسب و کار شما این است دلیل که چرا شما نیاز به استفاده از اینترنت بازاریابی ویدئو در عملیات کسب و کار شما. در اینجا چند حقایق است که شما نمی ممکن است فکر کنید که خرید و فروش با بازاریابی. هر روز حدود یک میلیارد ویدئو تماشا توسط مردم در سراسر جهان در سایت های مانند یوتیوب و DailyMotion; این دلیل شماره یک به عنوان به اهمیت بازاریابی.

نیاز به دلیل دیگری برای نگاه به فیلم آنلاین بازاریابی است ؟ شصت درصد از تمام ترافیک است که جریان را در اینترنت تصویری مبتنی بر. این تعداد همچنان به رشد به عنوان زمان می گذرد. در اینجا این است که یک دلیل قانع کننده برای در نظر گرفتن نوع از مبارزات انتخاباتی و دیگر اشکال ارتباطات بازاریابی است. 150 میلیون فیلم در حال تماشا آمریکایی ها هر ماه. فکر می کنم در مورد پتانسیل پایه مشتری است که شما می توانید با موثر بازاریابی!

همه این ویدئوها ذکر شده در یک موتور جستجو است. موتورهای جستجو در حال کلید ساخت تصویری کار بازاریابی. اگر شما لازم نیست که موثر در نتایج جستجو و سپس شما باید یک اثر تصویری کمپین بازاریابی. تخمین زده می شود که 1.7 میلیارد نفر به اینترنت متصل هستند در سراسر جهان است. شما نیاز به فکر می کنم در سطح جهان وقتی که می آید به بازاریابی ویدئو

در حال حاضر در اینجا این است که یک واقعیت است که بسیاری از مردم هرگز حتی در نظر گرفتن زمانی که می آید به این نوع بازاریابی: 45 میلیارد دلار است که تعداد افرادی که گوشی های که آنها می توانید دانلود یک ویدئو به طور مستقیم به تلفن خود را برای مشاهده در هر زمان. ویدئوها می تواند تولید نتایج فوری شما می توانید یک ویدیو آپلود و در عرض چند دقیقه چند صد views. این است که چرا بازاریابی راه رفتن هنگامی که در تلاش برای بدست آوردن کلمه را در مورد شما و محصول خود را و یا کسب و کار.

این چیزی است که تقریبا هر کسی می تواند انجام دهد; اگر شما می دانید که چگونه برای اجرای یک دوربین شما می تواند موثر بازاریابی مبارزات انتخاباتی. آخرین دلیل است که شما نیاز به در نظر گرفتن این رویکرد است این واقعیت است که آن را کاملا رایگان انجام دهد خبر خوبی برای یک صاحب کسب و کار کوچک به دنبال صرفه جویی در پول کمی است.

در حال حاضر که من توجه شما را و شما نشان داده مزایای کسب و کار بازاریابی, ما نیاز به بحث در مورد دقیق “چگونه به” وقتی که می آید به ویدئو های خود را. هنگامی که تصمیم گیری در این روش شما نیاز به دانستن است که به عنوان یک جامعه ما سریع و ساده است. یک فرد بسیار ترجیح می دهند به تماشای یک ویدیو سریع کلیپ برای دریافت اطلاعات مورد نظر آنها نسبت به خواندن همان اطلاعات را در یک مقاله یا روزنامه. با استفاده از تصاویر و کمی کوتاه “فیلم” کار می کند به دلیل آن را کاغذ برداشته توجه فرد و آنها رو در مورد این ویدئو و اقامت علاقه مند است.

نکته بعدی که شما نیاز به نگه داشتن در ذهن K. I. S. S رویکرد است. این مخفف “نگه داشتن آن ساده احمق.” هنگام اجرای موثر بازاریابی مبارزات انتخاباتی آن را به یک نقطه برای اجرای بیش از 3 دقیقه در فیلم های خود را. علاوه بر این مطمئن شوید که شما شامل تمام اطلاعات مربوطه را در تصویری که بیننده خود را نیاز و یا می خواهید به دانستن است. تصویری بازاریابی موثر فقط اگر بیننده قادر به گرفتن احساس برای شما که به عنوان یک نام تجاری و آنچه به شما ارائه دهد برای فردی خود زندگی می کند. هدف کلی از بازاریابی با تصویری است که به فرد تماشای با یک حس است که آنها فقط با صرف چند دقیقه با شما بیش از یک فنجان قهوه است.

همه شما باید انجام دهید در حال حاضر است که برای دریافت یک دوربین ویدئویی و خود را برای اولین بار تصویری. این است که باور کنید یا نه, این سخت ترین قسمت. من نشان می دهد که شما بروید و خرید یک دوربین ویدئویی برای کمتر از صد دلار است. پس از این کار شما فقط نیاز به یک ویدیو که توضیح می دهد که شما هستند و چه محصولات کسب و کار خود را می تواند ارائه دهد فرد است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.