بازاریابی اسرار – 3 عناصر ضروری از موفق, مبین, تصویری

[ad_1]

اگر شما به فکر داشتن یک ویدئو مبین تولید می شود, شما می خواهید مطمئن شوید که سرمایه گذاری خود را بیش از فقط بازی به آن نیاز دارد به انجام کسب و کار جدی.

پس چه جدا برندگان از بازندگان ؟ پس از مدت زمان طولانی کار در این پروژه ها دیده ام که همه واقعا موفق مبین ویدئوها اند:

1. روشن و مختصر اسکریپت

2. صدای حرفه ای بیش از

3. موقعیت برجسته در صفحه وب طرح

توجه کنید هیچ اسمی از “کیفیت انیمیشن” در هر نقطه در این لیست. این نیست که انیمیشن با کیفیت مهم نیست چون کاملا رک و پوست کنده است. مشکل این است که انیمیشن بسیار هنری عنصر و مثل همه, هنر, سبک های مختلف درخواست تجدید نظر به افراد مختلف است.

یک انیمیشن سبک است که شما عشق ممکن است به نظر می رسد متوسط به شما و مشتریان شما.

“تا زمانی که این انیمیشن به نظر می رسد حرفه ای کمک می کند اضافه کردن معنا به صحبت عناصر و متناسب با نام تجاری خود را, آن است که واقعا فقط چشم و آب نبات.”

بنابراین تا زمانی که این انیمیشن به نظر می رسد حرفه ای کمک می کند اضافه کردن معنا به صحبت عناصر و متناسب با نام تجاری خود را, آن است که واقعا فقط چشم و آب نبات.

خط پایین این است که اگر پیام اصلی این است مختصر و روشن و درستی ارائه شده حتی کسانی که wow-ed by انیمیشن پیدا کردن ارزش در ویدئو های خود را.

اولین گام در دستیابی به این است که:

روشن و مختصر اسکریپت

اسکریپت ویدئو مبین دست به پایین و بدون شک جوراب عنصر مهم این پروژه است. آن است که قلب تپنده این پروژه و تنها مهم ترین عامل برای ویدئو های خود را بازاریابی موفقیت است.

با که در ذهن: استفاده از یک اسکریپت حرفه ای نویسنده به تولید اسکریپت خود را!

این بدان معنا نیست که شما نباید درگیر در این روند اما آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که چشم انداز در خارج از محصول / خدمات / پیام تولید خواهد شد یک اسکریپت است که اعتصاب وتر با, اولین بار بینندگان از ویدئو های خود را.

اگر یک شرکت ارائه می دهد یک اسکریپت حرفه ای سرویس نوشتن از آن استفاده کنید. به این ترتیب آنها می توانید با استفاده از تخصص خود را برای تولید یک محصول موثر از زمین تا.

به یاد داشته باشید پیام کلید همه چیز است که چشم و آب نبات!

البته هنگامی که شما یک پیام روشن و انگیزه فراخوانی برای اقدام بعدی قطعه از پازل است به مطمئن شوید که شما با استفاده از:

صدای حرفه ای-بیش از

نه صدای همه برابر خلق شده اند و حقیقت این است که بسیاری از ما نمی باید مهارت های مورد نیاز, به روایت یک ویدیو به طور موثر.

“استعداد صدای حرفه ای است که گران نیست و یک سرمایه گذاری کوچک در اینجا می تواند یک تفاوت بزرگ به نتیجه نهایی از ویدئو های خود را.”

یک هنرمند صدای حرفه ای می تواند پیام خود را به زندگی الهام بخش اعتماد به نفس در شنوندگان و اطمینان حاصل شود که اطلاعات کلیدی از ویدئو های خود را به راحتی به یاد آورد.

حتی بهتر است که انواع زیادی از صدای استعداد را انتخاب کنید که اجازه می دهد تا شما به راحتی پیدا کردن یک صدا که مسابقات خود را با نام تجاری.

شما نمی خواهد قبول سازمان ملل متحد-انیمیشن های حرفه ای در ویدئو های خود را, بنابراین, نه صدای که وسیله انتقال پیام خود را از همیشه بیشتر اهمیت?

استعداد صدای حرفه ای است و نه گران و سرمایه گذاری های کوچک در اینجا می تواند یک تفاوت بزرگ به نتیجه نهایی از ویدئو های خود را.

موقعیت برجسته در صفحه وب طرح

هنگامی که اسکریپت, صدای بیش از و انیمیشن در حال تکمیل و ویدئو های خود را است سرشار از پتانسیل بازاریابی. اما به منظور آن را به اثر شما امیدواریم که برای آن حیاتی است که بازدید کنندگان به وب سایت خود را در وبلاگ و یا کانال رسانه های اجتماعی قادر به پیدا کردن آن را در وهله اول.

بنابراین آیا مردم را به کار برای پیدا کردن ویدئو های خود را. مطمئن شوید که یک بازدید کننده می تواند آن را ببینید زمانی که آنها زمین را در سایت خود بدون نیاز به اسکرول کردن و یا حرکت به یک صفحه دیگر. ایجاد تصویری بزرگ آن را برجسته آن را یک ادم سفیه و احمق ضد play button!

“آیا مردم را به کار برای پیدا کردن ویدئو های خود را. ایجاد تصویری بزرگ آن را برجسته آن را یک ادم سفیه و احمق ضد play button!”

برای حتی بیشتر اثر جای برخی از مرتب کردن بر اساس از تماس به عمل دکمه در نزدیکی تصویری. که در راه هنگامی که کسی به تماشای آن شما آن را آسان برای آنها را به مرحله بعد.

ویدئوها کار به خوبی به خاطر آنها جذاب و راحت است. نمی سقوط در روی مانع پریدن نهایی توسط بازدید کنندگان کار خود را برای پیدا کردن ویدئو و یا ساخت آن را دشوار است به اطاعت از فراخوان به اقدام.

البته این سه عنصر هستند که نه تنها چیزهایی که دیکته موفقیت یا شکست یک ویدیو مبین اما تضمین می کنم که اگر آنها از دست رفته همه چیز فقط نمی خواهد به چگونه شما می خواهید!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *