بازاریابی برای ترافیک هدفمند

[ad_1]

تصویری بازاریابی یکی از موثر ترین راه برای تولید ترافیک هدفمند است. هنگامی که شما ایجاد تصویری شما می توانید به YouTube, Vimeo, Dailymotion, Viddler و مکان های دیگر اجازه می دهد که تصویری ارسالی. لیست اطلاعات وب سایت خود را در بخش توضیحات بیشتر مردم تمایل به پیگیری و با ارائه تصویری اگر آن را به اندازه کافی قانع کننده. به یاد داشته باشید که مردم ترجیح ویدئوها بیش از خواندن و شما باید با استفاده از این.

این است دلیل آن است که بسیار ساده تر برای تماشای ویدئوها و آن را ساده تر برای انتقال امتیاز خود را هنگامی که شما انجام این کار با استفاده از تصاویر و با کسی صحبت به طور مستقیم به آنها. در واقع در یک بررسی اخیر از Vimeo پاسخ دهندگان توضیح داد که آنها سه برابر بیشتر به احتمال زیاد به می خواهید به تماشای یک ویدیو به جای خواندن یک پست وبلاگ.

یکی از روندهای اخیر در بازاریابی برای ترافیک هدفمند است که تصویری به نام تاک. این فیلم کوتاه که در حدود پنج یا 6 ثانیه و روی آن ضربه بزنید به احساسات درک روند و تمرکز به یک بیان است که می تواند اسیر هزاران و حتی میلیون ها نفر از بینندگان. این سبک جدید از کلیپ های بازاریابی نیز مربوط به محصولات و خدمات است که می توان به سرعت و در یک روش سرگرم کننده و جالب است که معاملات با دهانه توجه کوتاه است که بسیاری از مشتریان بالقوه و مشتریان داشته باشد.

یکی دیگر از قدرتمند شکل از بازاریابی است که شما را از زمان به تدریس و یا آموزش مردم در یک موضوع داغ و سپس با آنها را نشان می دهد که شما می توانید با ارائه اطلاعات اضافی است که آنها نیاز به موفقیت.

برای مثال بسیاری وجود دارد ویدئوها آنلاین آموزش مبانی بازاریابی اینترنتی; اما به منظور دریافت کامل داستان شما نیاز به اشتراک به بازاریابان ایمیل فهرست و سپس پیگیری های اضافی برای درس معمولا در هزینه خدمات و یا عضویت در نرخ هزینه. این چگونه به فیلم ها تولید مقدار زیادی از ترافیک هدفمند و تقریبا هر کسی می تواند آنها را ایجاد کنید. به یاد داشته باشید به تمرکز بر روی حل مشکلات و شما مقدار زیادی از ترافیک از این ویدئوها.

یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای ایجاد ترافیک با استفاده از ویدئوها است به تمرکز بر بالا هدفمند ویدئوها که در حال دریافت میلیون ها نفر از نمایش ها و سپس با نزدیک شدن به مالک و درخواست آنها را اگر شما می توانید آنها را پرداخت مقداری پول برای آنها را به آدرس خود را در بخش توضیحات. از آنجا که اکثر مردم نمی بازاریابان و این را به عنوان یک فرصت برای ایجاد چند دلار در هر ماه یک اکثریت مردم خواهد بود خوشحال به انجام این کار و همچنین شما می خواهد دریافت مقدار زیادی از ترافیک هدفمند هنگامی که شما انجام این کار.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *