بازاریابی خود را با استفاده از کتاب ویدئوها

[ad_1]

هنگامی که شما یک کتاب نوشته شده است مهم نیست که نوع شما در نوشته شما نیاز به انتشار این کتاب و شما نیاز به ترویج این کتاب است. البته راه های مختلفی که در آن شما می توانید انجام این کار; با این حال شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم در خارج از جعبه کوچک را انتخاب کنید و یک رویکرد است که نه چندان سنتی (یا معمولی).

با استفاده از محرک های بصری برای ترویج کتاب خود را

یکی واقعا موثر با رویکرد ترویج کتاب خود را با ایجاد یک کتاب تریلر (درست مثل شما ببینید, تریلر فیلم های جدید است که هر کدام تازگی منتشر شده است و یا که در مورد منتشر خواهد شد). با توجه به آنچه که شما در حال تلاش برای ترویج این کلمه نوشته شده است یک تریلر می توان عمیقی خیره کننده کنتراست به این کتاب و آن را تصرف قلب ها و علاقه بسیاری از مردم از جمله افرادی که پاسخ خوبی به محرک های بصری.

وقتی که می آید به ترویج کتاب خود را با یک تریلر, اگر شما لازم نیست که تخصص یا تجربه برای خودتان آن را انجام, شما می خواهید مطمئن شوید که هر کس از شما درخواست برای کار بر روی آن است که مناسب برای شما و برای کتاب است که شما می خواهید برای ترویج. شما می خواهید برای اتصال (یا استخدام) با کسی که یک مقدار قابل توجهی از مربوطه با کیفیت خوب را تجربه کنند. پس از همه, شما قطعا نمی خواهید به یک خوکچه هندی در این نوع از وضعیت است. اگر در همه ممکن است شما می خواهید را انتخاب کنید کسی که تجربه تیراندازی با تولید (و کارگردانی در صورت امکان) ویرایش و در نهایت بهینه سازی محتوا به طوری که شما می توانید بزرگترین بنگ برای جفتک انداختن خود را.

دلایل ایجاد یک تریلر بسیار هوشمند

در این مرحله شما ممکن است تعجب که چرا تصویری است مانند یک ایده خوب وقتی که می آید به ترویج کتاب خود را.

خب دلایل متعددی وجود دارد که چرا از آن است که واقعا یک ایده خوب برای ایجاد یک تریلر برای کتاب خود را.

  • قرار گرفتن در معرض: زیرا ویدئوها آنقدر محبوب و موثر و مرتبط با آن شما را قادر خواهد برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض تا حد زیادی و تعداد زیادی از دیگر مردم خواهد بود قادر به شنیدن و دیدن آنچه که شما می گویند و به دوستان و بستگان خود را در مورد کتاب خود را به عنوان به خوبی.

  • Sharability: شما قطعا می خواهید برای ایجاد وزوز در مورد کتاب خود را هر زمان ممکن است. آن را کاملا ممکن است (و به احتمال زیاد احتمالی) است که شما را قادر به انجام درست آن با یک ویدیو تریلر به دلیل آن است که یک نوع از محتوا است که می تواند به اشتراک گذاشته شود به راحتی. اگر تریلر خود را می رود ویروسی شما خواهد داشت. مردم بیشتر به دیدن این تریلر بیشتر آنها تمایل به خواندن کتاب.

  • اتصال به کامپیوتر: تریلر خود را می تواند کمک به شما برای ایجاد ارتباطات معنی دار که همچنین بدان معنی است که شما می توانید اعتماد و اعتبار و درک که شما کارشناس موضوع به آنها باید به نوبه خود. در واقع با برخی از تلاش و کمی شانس شما خواهد بود که برای اولین بار (و امیدوارم) تنها فرد آنها نیاز خواهد شد.

  • خوب برای کیف پول: تریلر (و ویدئوها به طور کلی) واقعا مقرون به صرفه است. همچنین آنها بر روی هر نوع برنامه تحویل. آنها در حال تحویل به 24 ساعت در روز, 7 روز یک هفته.

فراموش تریلر واقعا اثر مثبت?

اگر شما را ساخته اند یک ویدیو که مثبت ترویج و مسابقات خود را در کتاب بزرگ وجود دارد احتمال که دیگر مردم می خواهند برای خواندن کتاب. تریلر خود را واقعا می تواند در ترویج کتاب و نام تجاری خود را به عنوان به خوبی. اما این کافی نیست که به سادگی پست تریلر خود را در یک یا دو سایت. شما نیاز به استراتژیک در راه است که شما در مورد ترویج کتاب خود را. شما نیاز به تعیین دقیقا همان جایی که افرادی که به طور بالقوه خرید کتاب شما در حال حلق آویز کردن و شما نیاز به آن را به عنوان آسان که ممکن است برای آنها را به تبدیل شدن به آگاهی از آنچه به شما ارائه. هنگامی که شما انجام داده اند که امیدوارم بقیه اتفاق خواهد افتاد. شانس هستند که با علاقه در حال حاضر وجود دارد. در حال حاضر همه شما باید انجام دهید این است به آنها را آگاه خود را چگونه بزرگ کتاب است و چگونه آنها را بهره مند از خواندن آن.

خوب در مقابل بد

تریلر وجود دارد و پس از آن تریلر وجود دارد. اول از همه اگر شما می خواهید برای ایجاد یک با کیفیت خوب تریلر شما نیاز به یک خوب-کیفیت اسکریپت. همچنین باید آن را از لحاظ بصری جذاب و باید آن را نشان می دهد باهوش, خلاق, ارتباط بین کتاب و تریلر. که ارتباط حیاتی است به موفقیت کتاب خود را. البته انتخاب موسیقی است فقط به عنوان مهم به تریلر موفقیت. حرفه ای تر خود را به تریلر به نظر می رسد بهتر است شما خواهد بود. در نهایت این تریلر باید به خوبی ویرایش شده به طوری که محصول نهایی در جریان است و همریز. وقتی که می آید به اسکریپت مطمئن شوید که شما را به نوشتن آن را به طور خاص برای تریلر. آن را احتمالا نمی خواهد کار خوب اگر شما یک اسکریپت است که در نظر گرفته شده برای چیز دیگری و سپس شما انطباق آن برای تریلر خود را. مطمئن شوید که موسیقی خود را انتخاب شده است به عنوان کامل به عنوان ممکن است (و مناسب حداقل). موسیقی و داستان باید یک جامد همکاری.

نتيجه گيری

یک تریلر و یک ابزار عالی است که می آید برای ترویج کتاب خود را, اما آن است که واقعا مهم است به یاد داشته باشید که تمام مراحل مختلف و جنبه های تریلر مهم هستند و همه آنها کمک به شما با موفقیت ترویج کتاب خود را. همچنین است یک ایده عالی است چرا که بسیاری از مردم آنلاین متصل به تمام انواع چیزهای بزرگ است. تا آنجا که محتوا پادشاه است تصویری است که قطعا ملکه و آن را در خدمت شما و برای نگه داشتن آن در ذهن.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.