بازاریابی شبکه ای است رکود اقتصادی اثبات?

[ad_1]

اگر بخواهیم واقع بینانه باشد, ما می دانیم که مردم از سراسر جهان هستند که تحت تاثیر این اقتصاد دشوار. مشاغل و کسب و کار است که یک بار امن در حال حاضر ناپدید همه جا و بیش از حد بسیاری از مردمی در حال از دست دادن خود را به صندوق های بازنشستگی و پس انداز.

که بسیاری از مردم شروع به فکر کردن در مورد و به دنبال یک راه برای پول بیشتر برای اضافه کردن به خود را کاهش درآمد و یا به جای چک های آنها دیگر دریافت کنید. اما چه کسی کشف کردن آنچه که رکود اقتصادی اثبات?

با همه رسانه ها در مورد اقتصاد بد آن باعث می شود شما تعجب می کنم اگر وجود دارد یک صنعت نیست که متاثر از رکود است. بازاریابی شبکه ای است که نه تنها بی پیرایه اما آن بیشترین رشد طی خشن بار اقتصادی.

ما دیده ایم در تاریخ است که بازاریابی شبکه ای یکی از بهترین اثبات رکود اقتصادی کسب و کار شما می تواند در هنگامی که بار سخت است. صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار و بازاریابی اینترنتی صنعت در حال رشد در این رکود و پیش بینی شده برای تولید بسیاری از جدید میلیونرهای بیش از چند سال آینده به دلیل فرصت های در دسترس است.

مجله فورچون به نام بازاریابی شبکه ای “بهترین راز نگه داشته در دنیای کسب و کار”. این صنعت دارای تجربه نزدیک به 100 درصد رشد در ده سال گذشته و کسب و کار کارشناسان و اقتصاددانان در حال حاضر پیش بینی شده که تا 10 سال آینده خواهد بود یک رشد مستمر بوم به صورت مستقیم خرید و فروش/بازاریابی شبکه ای و بازاریابی اینترنتی صنایع. حتی وارن بوفه خریداری کرده است شرکت های بازاریابی شبکه ای و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز کرده است آنلاین تهمت دانشگاه.

دو تا از ثروتمندترین مردان آمریکا در حال سرمایه گذاری و یا ایجاد اینترنت/صفحه اصلی کسب و کار و است که چرا آنها را مشاهده کنید که بازاریابی شبکه ای و بازاریابی اینترنتی در زمینه اقتصاد پررونق و ادامه خواهد داد به بوم. Robert Kiyosaki (ثروتمند پدر/پدر فقیر) و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو توصیه می شود MLM (بازاریابی چند سطح) به عنوان یک راه برای فرد به طور متوسط برای ایجاد ثروت است.

بهترین قسمت در مورد MLM است که شما پرداخت می شود و نه فقط برای خود کار می کنند اما برای این کار دیگران را به عنوان به خوبی. با ایجاد یک زیرمجموعه شما نیز در حال ساخت یک منفعل درآمد باقی مانده است که می رود به طور نامحدود. حامی فقط یک یا دو موفق کسب و کار سازندگان و شما می توانید تمام خود را امن دراز مدت امنیت مالی. و با وجود هزاران و هزاران نفر از مردم خارج وجود دارد در حال حاضر که به دنبال یک فرصت به طوری که آنها می تواند به ایجاد درآمد آنها نیاز دارید و می خواهید.

وجود دارد نمی تواند در یک زمان بهتر برای شروع در یک فرصت بازاریابی شبکه ای و مالی خود را در آینده در دست خود را. این رکود اقتصادی خواهد شد و در نهایت به پایان رسید اما در عین حال آن زمان باور نکردنی شروع به ساخت امپراتوری خود را. و زمانی که اقتصاد بهتر آنچه شما آغاز شده در حال حاضر تنها می توانید حتی بهتر!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *