بازاریابی ویدئو – آنچه در یوتیوب می توانید برای وب سایت شما

[ad_1]

یکی از سرگرمی های من است که برای ایجاد فیلم های کوتاه بر روی کامپیوتر. برای این کار من استفاده از نرم افزار مانند ویراستاران گرافیک و انیمیشن های مختلف و ویرایش صدا نرم افزار. که همه من رو برای رایگان کردن اینترنت.

اگر چه این برای تلفن های موبایل پیچیده هر کسی می توانید یک ویدیو از نوعی حتی اگر همه آنها این است که یک میکروفون و وب کم. شما واردات انواع کلیپ ها را در یک ویرایشگر ویدئو مانند Windows Movie Maker است که می آید با هر دو ویندوز ایکس پی و ویستا که در آن شما می توانید کامل آن را اضافه کردن عنوان و اعتبار روایت ،

حدود یک سال پیش من تصمیم گرفتم برای شروع به اشتراک گذاری آنها را با جهان است. من شروع به آپلود این فیلم به YouTube.com و گوگل ویدئو. من اضافه شده نام دامنه من در اعتبارات و در شرح و سپس من ترافیک افزایش کمی. بنابراین من ساخته شده یک زن و شوهر از جمله یکی که به نظر من مهمترین دستاورد. این یک 9 دقیقه ویدئو آموزش HTML تحت عنوان چگونه برای ایجاد یک صفحه وب آن را با استفاده از کمی شخصیت کارتونی برای توصیف فرایند که من ساخته شده بسیار ساده صفحه وب با صفحه نمایش های مختلف عکس های زیبا و گرافیکی طراحی شده پس زمینه. از تاریخ از نوشتن این مقاله, این ویدیو خاص دست یافته است بیش از 2100 نمایش و نمایش داده شده در 4 وب سایت های دیگر با توجه به آمار که دو سایت ارائه شده است. و بهترین از همه, من موفق به تبلیغ وب سایت خود را به سادگی با نشان دادن چگونه برای اضافه کردن یک لینک به یک صفحه وب و با استفاده از نام دامنه خود را به انجام. آن's یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای گرفتن نام خود در خارج وجود دارد.

یکی دیگر از مزایای این نوع از بازاریابی است که می تواند مورد استفاده در یک روش مشابه برای بازاریابی مقاله در آن شما می توانید ایجاد محتوا است که سپس می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت رایگان در افراد وب سایت ها وبلاگ ها و ezines. بهتر ویدئو های خود را بیشتر احتمال دارد آن است مورد استفاده قرار گیرد. اما شما don't را مجبور به شلیک یک جایزه اسکار و یا هر چیز دلیل همه آن طول می کشد چیزی است که تا حدودی جالب و یا زیبا و یا احمق و کسی را به تماشای آن ایمیل آن را به دوستان خود ، برخی از مردم حتی به آهنگ های مورد علاقه خود و اضافه کردن عکس به انجام یک ویدئو نمایش به صورت اسلاید و ارسال آنها را به این سایت.

گوگل ویدئو و یوتیوب را فراهم خواهد کرد شما را با کدهای برای قراردادن ویدئو به وب سایت یا وبلاگ خود و همچنین مای اسپیس و غیره. آنها همچنین شما را با ارائه لینک به این ویدئو بر روی سرور خود را و به شما داده می شود گزینه ای برای به اشتراک گذاری آنها را با دیگران به طوری که آنها ممکن است نمایش داده شده در وب سایت ها و وبلاگ ها هنگامی که شما برای اولین بار آنها را آپلود. شما حتی می توانید با استفاده از بسیاری از فیلم ها در یوتیوب و گوگل به عنوان محتوا برای سایت خودتان به صورت رایگان. آنها همچنین آنچه در نظر گرفته شده است از راه دور به میزبانی محتوا در آن شما don't حتی به ها بزرگ فایل های ویدئویی را به وب سرور خود را. تقریبا هر کسی که دارای یک وبلاگ در حال حاضر با استفاده از یوتیوب به عنوان محتوا و یک روند جدید است در حال حرکت به سمت تصویری وبلاگ. بنابراین در آینده این را ثابت خواهد کرد بسیار موثر روش های بازاریابی.

تمام طول می کشد کمی خلاقیت و کمی نبوغ و یک لینک به وب سایت خود را در توضیحات یا نام دامنه خود را در اعتبارات است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.