بازاریابی ویدئو حسن نیت ارائه میدهد از پس از بررسی اثر قالب

[ad_1]

من یک صورت است که مناسب برای رادیو اما متاسفانه صدای من نیست. آن را هرگز زحمت من در حال رشد کردن اما در حال حاضر که جهان به هم پیوسته تکنولوژی محور جای من در حسرت بودن نور و با استعداد با یک رادیو پخش صدای.

من پشیمانی نیست چون من بیهوده است. من تاسف است که با گذشت زمان جهان تبدیل شده است و ساکنان توسط یک جمعیت با توجه دهانه اندازه گیری ضربان قلب به جای دقیقه است. چرا این مشکل برای من ساده است… من زندگی من بازاریابی کالا و خدمات آنلاین و همکار من نفر دیگر به عنوان خوانده شده توصیف محصول یا ارائه. آنها را در حال تماشای یک ویدیو.

با داشتن تصویری توسعه یافته به موثر ترین وسیله برای ارتقاء آنلاین احساس راحتی در مقابل یک دوربین است که یک نقص. من حسادت مردان و زنان من ارائه پیام های خود را در فیلم و یا شنیدن آنها انجام صدای بیش از یک ویدیو تصاویر به صورت خودکار جریان در سراسر مانیتور من. وقتی که من به خودم یادآوری آنها در حال رقابت من من حسادت تبدیل به پشیمانی.

مصمم به رقابت در بازاریابی ویدئو عرصه من سعی استخدام در گیری مردم برای ارائه محصولات من. می گویند من نا امید شده بود که با قرار دادن آن ملایم است. حتی زمانی که من تا به حال حرفه ای ایجاد یک ویدئو محصول نهایی به نظر می رسد گردشگری که در ذهن من cheapened آنچه که من در تلاش بود برای ترویج. کاملا توسط حادثه من اتفاق افتاد پس از یک سایت ارائه نرم افزار Adobe پس از اثر قالب. نرم و صاف کردن حرفه ای به دنبال نمایش اسلاید بودند فقط به آنچه من به دنبال.

ادوبی پس از بررسی اثر یک برنامه مورد استفاده برای ایجاد حرکت های گرافیکی و جلوه های بصری در 2D و 3D با استفاده از انواع ساخته شده در ابزار و پلاگین شخص ثالث. من سواد کامپیوتر اما به سختی قادر به ایجاد یک وبلاگ هدر یا بنر با استفاده از فتوشاپ. بنابراین به حرکت پیچیدگیهای یک ویرایشگر ویدئو یا انیمیشن گرافیک برنامه نیست حتی در رادار من. که گفت:, این وب سایت ارائه قالب AE وعده داده شده آنها آسان برای ویرایش. من از جان گذشته و قالب ارزان بودند. من دریافت یک نسخه آزمایشی از اثر پس از خریداری یک قالب من هر چند که کار را برای من زمان پروژه بازاریابی و غافلگیر برای پیدا کردن که آن را در واقع یک فرایند بسیار ساده است.

من انتخاب یک قالب است که همه من نیاز به انجام اضافه کردن محصول من عکس های که در آن نشان داده شد که اضافه کردن متن که در آن از من خواسته شد آن را وارد کنید و سپس نشانه آهنگ صدا. من تا به حال مستقل نوازنده و نشانه موسیقی متن فیلم برای من. نتیجه نهایی این شد چشم نواز ارائه تصویری از یک دقیقه ارائه شده است که تمام محصول, عکس ها و متن اطلاعات لازم را برای بیننده به یک تصمیم خرید و آن را به پایان رسید با یک تماس به عمل است. در نهایت, من بیش از حد بود تصویری بازاریاب!

پس از اثرات ادغام با دیگر نرم افزار Adobe عناوین مانند; Illustrator, فتوشاپ, Premiere Pro, Encore, فلش و شخص ثالث برنامه های 3D مثل Cinema 4D و Autodesk 3Ds Max. من استفاده می شود فقط فتوشاپ و After Effects برای ایجاد این اولین ویدیو بازاریابی و هنوز هم انجام دهید.

اگر چه وجود دارد, free After Effects templates آنلاین در دسترس من خرید آنهایی که استفاده کنم چون من واقعا نیاز اخرین قالب. که گفت: AE قالب بسیار مقرون به صرفه است.

به جای خرید پس از اثر نسخه آزمایشی من دانلود منقضی شده من مشترک از طریق ادوبی برای یک سال برنامه ریزی کنید. من آن را خرید هنگامی که سال منقضی می شود چون من در حال حاضر متقاعد شده من کشف سریع و آسان و بسیار مقرون به صرفه راه برای بازاریابی با کیفیت فیلم ها.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *