بازاریابی ویدئو – چه تصویری Tagging?

[ad_1]

وقتی که می آید به بازاریابی مهم است که برچسب فیلم های خود را به درستی به منظور آن را آسان تر برای پیدا کردن در موتورهای جستجو است. مناسب با تصویری tagging) فیلم ها که شما آپلود کرده اند و می توان به راحتی کشف شده توسط موتورهای جستجو و افرادی که آن را جستجو با استفاده از کلمات کلیدی خاص.

کلمات کلیدی نقش مهمی در جهان از بازاریابی اینترنتی است. این کلمات کلیدی به شما کمک زیادی در ساخت کسب و کار خود را به خوبی شناخته شده است. بنابراین اگر شما قصد استفاده از بازاریابی به عنوان استراتژی خود را در ترویج کسب و کار شما بسیار مهم است به محل مناسب دسته به فیلم های خود را.

این نوع از ویدیو های آنلاین بهینه سازی در واقع می تواند کمک به افزایش ترافیک به وب سایت خود را. اگر شما آشنایی با موتور جستجو, بهینه سازی meta tagging شبیه به برچسب زدن ویدئوها. خود را در توضیحات تگ متا شما باید آمد تا با یک عنوان خوب و توضیحات به ویدئو های خود را به طوری که می توان آن را به راحتی کشف از طریق موتورهای جستجو است.

تگ عنوان از این ویدئو استفاده می شود به عنوان تیتر این تصویری که شما آپلود شده اند; بنابراین بسیار مهم است به آمده تا با یک عنوان خوب. این عنوان همچنین باید شامل کلمات کلیدی که معمولا جستجو کرد. زمانی که فکر کردن از عنوان مناسب شما باید آمد تا با یک عنوان است که به طور عمده به نمایندگی های ویدئویی خود را. عنوان خود را باید به یک ایده از محتوای تصویری که شما آپلود شده اند. همچنین نگه داشتن در ذهن است که عنوان نباید بیش از حد طولانی به دلیل آن را نمی خواهد به طور کامل نشان می دهد که عناوین ذکر شده در جستجو.

گذشته از این عنوان یکی دیگر از مهم برچسب برای ویدئو خواهد بود تگ توضیحات. تگ توضیحات باید روشن و مختصر. فقط به عنوان آن را نباید بیش از حد طولانی و یا دارای اطناب.

یکی دیگر از مهم برچسب برای ویدئو های خود را خواهد بود این ویدئو تگ جایی که آن شامل تک عباراتی که معمولا مورد جستجو توسط مردم است. این شبیه به کلمات کلیدی اما این است که تنها تشکیل شده از تک تک کلمات در حالی که کلمات کلیدی اشاره به عباراتی که معمولا مورد استفاده برای جستجو در فیلم ها.

مطمئن شوید که زمانی که شما برچسب فیلم ها که شما ها شما با استفاده از کلمات کلیدی مناسب است که مربوط به محتوای ویدئویی خود را. نه چیزهای برچسب ها خود را با کلمات کلیدی که غیر ضروری هستند چرا که آن را نمی ممکن است تبدیل به موتور جستجو دوستانه دیگر. مهم ترین چیز این است که به نگه داشتن همه چیز ساده و صبور در انتظار برای نتایج.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.