بازاریابی ویدئو Goldmine – تصویری قدرتمند استراتژی های بازاریابی برای سوق دادن کسب و کار شما

[ad_1]

شده است وجود تبلیغات بسیار در مورد بازاریابی Goldmine. در واقع در هر حال حاضر و پس از آن شما می توانید گوش مردم آن بحث و گفتگو در انجمن ها در کسب و کار مجالس و مکانهای دیگر عمدتا توسط بازاریابان اینترنتی و علاقه مندان به ویدئو. اما آنچه هک این چیزی است ؟ آنچه باعث می شود آن را تبدیل به یک صحبت از شهر ؟ این مقاله به شما یک مرور کلی مفصل از این برنامه های آنلاین.

بازاریابی ویدئو Goldmine جدید آموزش تصویری دوره نوشته شده توسط مشهور بازاریاب اینترنتی و گورو آقای Sean Donahoe. این کتاب به شما می آموزد که چگونه برای قرار دادن یک کسب و کار آنلاین و سپس ترویج آن با استفاده از تصویری تکنیک های بازاریابی. شان به شما می آموزد با ارزش و تکنیک های ثابت شده است که کمک به کسب و کار خود را به سطح بعدی. این دوره شامل 2 ماژول های اصلی: اصلی آموزش های ماژول و پیشرفته آموزش ماژول.

تصویری بازاریابی است که شاید موثر ترین روش بازاریابی امروز در دسترس است اما در نظر گرفته شده است underused. تنها تعداد کمی از آن استفاده کرده اند در خود مزیت بیش از دیگر روش های سنتی بازاریابی مانند بازاریابی مقاله است. در حالی که دیگران متوجه پتانسیل بازاریابی آنها عدم آگاهی کامل به ادامه. از این رو, این دوره بود, تهیه شده توسط Sean Donahoe. مجهز به تخصص لازم همراه با موفقیت های قبلی با فیلم, قاتل, این دوره است که انتظار می رود به کار می کنند. این برنامه کامل است طرح از A تا Z را به شما برای موفقیت در کسب و کار شما.

برخی از موضوعات اصلی شامل آموزش ماژول ها: ابزار مورد استفاده در ویدئو,بازاریابی, چگونه برای پیدا کردن فوری بازارهای چیدن ثابت, پول سازان,پژوهش و کلمه کلیدی را انتخاب کنید لیزر کلمات کلیدی هدفمند قاتل محتوای ویدئو,استراتژی, ساخت, فیلم, های فروش,و بسیاری دیگر. همچنین شما خواهید آموخت که چگونه به تسلط تو رفتگی در دیوار شما. و البته ایجاد یک امپراتوری کسب و کار با استفاده از قدرت بازاریابی نیز در این ماژول.

از این نقطه در زمان, شما ممکن است متوجه است که از آنجا که شما یک مبتدی هستید و از نظر مالی ناتوان این دوره برای شما نیست. شما ممکن است راست, شما, شاید اشتباه است. شما شاید اشتباه از آنجا که این دوره توسعه داده شد با یک تازه وارد در ذهن است. این که آیا شما جدید یا پیشرفته بازاریاب شما تا حد زیادی می تواند از مزایای این دوره است.این است که به نفع پیشرفته بازاریابان و همچنین به دلیل استراتژی منحصر به فرد است که معرفی شده است. این فیلم های آموزشی به طور مستقيم به نقطه و آسان به درک.

از سوی دیگر شما شاید درست به این دلیل که قیمت این دوره بسیار بالا است. علاوه بر این, شما باید به در نظر گرفتن بودجه برای هزینه تجهیزات برای ساخت فیلم. این باعث می شود این دوره غیرجذاب به برخی از مبتدیان است. اما حقیقت امر این است که نفع داشتن این برنامه بیشتر از آن پولی قیمت. همچنین شان Donahoe است و آن را به نقطه ای که وجود دارد این است که بدون نیاز به استفاده از تجهیزات فانتزی را به یک ویدیو. و او شما را راهنمایی در مورد آنچه به انجام در بازاریابی ویدئو Goldmine ،

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *