بازاریابی ویدئو Schmideo Varketing – راز واقعی موفقیت در یوتیوب

[ad_1]

تصویری بسیار موثر بازاریابی متوسط برای هر کسی به دنبال ایجاد حضور آنلاین. وجود دارد بسیاری است که شما نیاز به دانستن به منظور, موثر, درست مانند هر چیز دیگری. اگر این اولین بار خود را در بازار مال فروشان, شما قطعا شنیده ام مردم raving در مورد چگونه تصویری داغترین چیزی و که میلیونرهای ساخته شده یک شبه با استفاده از یوتیوب به تنهایی. اما چگونه می تواند به شما بهره مند شوند ،

همیشه وجود دارد چند استثنا به قوانین – آنهایی که همه در مورد مذاکرات برای هفته ها و حتی ماه ها در پایان. برخی از جوان پانک بچه باعث می شود آن را با تصویری بازاریابی است. می دانم آنچه من صحبت کردن در مورد ؟ کاملا چند نفر که سعی در تقلید از موفقیت این یکی-آمار-شگفتی را از دست ندهید بیشتر از نه. در واقع بسیاری از آنها هیچ نتایج در همه. چرا بزرگ گسترش یابد ؟ اینها مروج برگزاری برخی از کلید های واقعا موفق است یا خطای کاربر?

ویدئوها آیا تمایل به پرش به بالای رتبه بندی جستجو سریع تر از بسیاری از دیگر انواع محتوا. مردم تمایل به ترجیح می دهند به مقالات به سادگی اجازه دهید آن صورت, آن طول می کشد قدرت به خواندن یک مقاله در حالی که همان می تواند همیشه نمی توان گفت برای تماشای یک ویدیو. اما می تواند شما را فوق العاده موفق با ارسال چند جنس بنجل تقلیدی ویدئوها یک ماه ؟ من واقعا شک دارم…

شما ببینید تصویری بازاریابی است که تنها یک روش برای رانندگی ترافیک. به عنوان شما آن را ببینید این است که جوانب مثبت و منفی است که باید در برخورد با, به عنوان هر روش بازاریابی دیگر. آنچه که من واقعا می خواهم به آدرس این ایده از ارسال مطالب تکراری در سایت های مختلف به سایت های ویدئویی. آن را واقعا کمک می کند ؟

وجود دارد بسیاری از خدمات وجود دارد که کمک خواهد کرد که به طور خودکار ویدئو های خود را تلاش های بازاریابی, اما یک چیز وجود دارد که شما واقعا نمی توانید قطع هر گوشه اگر شما در حال رفتن به واقعا موفق باشد. شما به سادگی باید به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد ویدئو های خود را محتوا است که مردم را در واقع برخی از ارزش از. که همه به آن وجود دارد.

صرف نظر از تعداد سایت های شما را به آن را نمی خواهد بسیار تفاوت اگر آن را نشان می دهد طرز کار یک kindergartener که نشده تا به حال چرت زدن خود است. اکثر مردم به دنبال یک فشار دکمه راه برای تولید میلیون ها نفر از آگهی های خود را برای بازاریابی شبکه ای کسب و کار بر کسی میکنم سکه زمانی که حقیقت این است که اگر آنها می خواهند تصویری بازاریابی و یا هر نوع دیگر از بازاریابی به کار به طور مداوم برای آنها در حال رفتن به تبدیل شدن به با ارزش تر و به طور مداوم در صفحه نمایش است که ارزش. آنها نیاز به آموزش خود را در مورد محصول و یا خدمات است که آنها در حال تلاش برای ترویج استفاده از وحشت فلج تازه کار.

اگر شما برای اولین بار از یادگیری مراحل ساخت خود را منحصر به فرد مربوط به ویدئوها و سپس آپلود آنها را به سایت های مختلف می تواند واقعا چیز استارت برای شما. ترافیک چشمه اب گرم و Tubemogul دو از مطالب ارائه خدمات است که من توصیه می کنم برای استفاده شما. اما قبل از تصمیم گیری اجازه دهید من به شما بگویم در مورد تفاوت بین این دو است. Tubemogul یک سرویس رایگان است – البته آنها باید خود را پرداخت می شود گزینه های بیش از حد, اما شما می توانید همه چیز را که شما واقعا نیاز با حساب کاربری رایگان. ترافیک چشمه اب گرم را به شما $1 آزمایش, اما پس از آن شما را مجبور به پرداخت هر ماه را به حساب خود را فعال. می توان آن را گران با توجه به آنچه در حساب شما ثبت نام برای. ترافیک چشمه اب گرم اجازه می دهد تا به شما برای آپلود و بسیاری بیشتر در دایرکتوری ها و سایت های از Tubemogul می کند من فکر می کنم در بخش های بزرگ به دلیل Tubemogul خیلی بیشتر احترام شخص ثالث و شرایط و ضوابط.

دو راه است که شما بروید (Tubemogul است توصیه من) شما قادر خواهید بود به ارسال مطالب خود را به سایت های بیشتر و در نتیجه به طور بالقوه آن را در مقابل مردم بیشتر است. اگر شما یک کار خوب انجام داده ایجاد آن منجر خواهد شد و نه عدم. در اینجا من کمی اخطار – آیا فقط با استفاده از یکی از روش های بازاریابی! اگر آن را معلوم است که شما در آن شما نمی خواهد که هر چیزی دیگری که برای شما. من توصیه می کنم انتخاب حداقل دو یا سه استراتژی های مختلف و تبدیل شدن به یک حرفه ای در آنها. آیا هرگز یادگیری را متوقف… همچنان به دنبال راه های جدید برای رشد کسب و کار شما اما تنها اضافه کردن امکانات جدید را بعد از اینکه شما را تبدیل به بسیار مهارت در آنهایی که شما در حال حاضر با استفاده از. تا زمانی که شما تسلط آنها توصیه می کنم با قرار دادن در blinders و رفتن به محل کار.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *