بازیگران – برنامه وجود دارد برای آن

[ad_1]

وجود دارد تعداد زیادی نرم افزار تلفن است که بازیگر زندگی آسان تر است. آگاهی از این ابزار می تواند به افزایش بهره وری از یادگیری یک هنر و صنعت و همچنین بهبود تلاش های بازاریابی. این مقاله افکن چه نوع اساسی از برنامه های در دسترس هستند به علاوه مزایا و هشدارهای استفاده از آنها.

یک بازیگر زندگی به طور مداوم در حال حرکت است. با کارگاه های آموزشی ابتدائی, تمرینات, مصاحبه ها و شاخه های عکس در تماس ماندن و آماده بودن نیازمند ابزارهای جدید است. برنامه های تلفن ساخته شده اند این بازیگر زندگی آسان تر با آسانی در دسترس اطلاعات در زمینه آموزش برنامه های و لیست کار. وقتی که نصب شده بر روی آی فون یا آندروید آن را ممکن است برای به انجام رساندن چند از وظایف.

بیایید می گویند شما باید یک آزمون برای یک فیلم و یا تلویزیون نقش. شما می توانید به ارمغان بیاورد تا اعتبار یک مدیر برای آن شما در حال آزمون و یا یک لیست از فیلم ها و یا مشتریان ارائه شده توسط مدیر ریخته گری. داشتن این اطلاعات به راحتی در دسترس اجازه می دهد تا شما را به تصدیق خود را حسابرسان و داشتن نقاط صحبت کردن که روح بخشیدن به مصاحبه. شایع ترین اطلاعات پایه IMDb. در نسخه pro این امکان وجود دارد برای به دست آوردن اطلاعات تماس بر روی این افراد برای پیگیری تلاش های.

یادگیری یک خط یا تمرین بدون یک شریک دیگری است که وظیفه مقابله با بازیگران. وجود دارد تعداد زیادی تمرین و یا اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته برنامه های است که اجازه می دهد تا به شما برای یادگیری خطوط خود را در راه های متعدد; بصری به صورت خوراکی یا در peekaboo حالت خاموشی. شما می توانید اسکریپت خود را به طور مستقیم از ایمیل که در آن شما آنها را دریافت و یا کار با پی دی اف و فایل های Word شما به خاموش کردن کامپیوتر خود را. در بسیاری از برنامه شما می توانید ضبط خطوط خود را و بازی آنها را به تماشای اسکریپت اسکرول مثل یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته و به سرعت عقب سریع یا سریع به جلو را انتخاب کنید تا خطوط به سادگی با استفاده از پیمایش اسکریپت. در برخی از برنامه های آن را ممکن است برای اضافه کردن ضرب و شتم نمرات به تقسیم دیگر معابر به کنترل ضربان و بسته به نوع دستگاه ایجاد “یادداشت در حاشیه” با توجه به انتخاب به نظر می رسد و یا حرکات است. در بیشتر برنامه های گران قیمت صوتی استعداد می توانید برای صدای خارج از قاب کار از هر نقطه و ایمیل خود را در امتحانات ابتدائی به عنوان فایل های MP3 از هر نقطه به هر کسی. چنین تمرین برنامه های آن را ممکن است برای تمرین در هر نقطه بدون یک شریک. تمرین 2 و صحنه شریک رایج برنامه ها در این رده است.

برخی از برنامه های در حال آموزنده توانمند سازی و آموزش کسانی که علاقه مند به دنبال یک حرفه ای در فیلم و تلویزیون کسب و کار. یکی از این بازیگر جن که سایت لیست منابع که به دنبال چه چیزی است ، این منابع عبارتند از استماع, ریخته گری, لینک, مانند, بازیگران, دسترسی, LA مصاحبه و پشت صحنه مجله.

پیگیری قرار ملاقات ها, حوادث و روزمره یادآوری در یکی دیگر از برنامه های کار می توانید انجام دهید. با این برنامه شما می توانید سازماندهی و پیگیری از امتحانات ابتدائی. شما همچنین می توانید پیگیری جلسات و کارگاه های آموزشی, شبکه, فرصت ها و بیشتر. AuditionCal و iPerform هستند برنامه های مشابه در این رده می تواند کمک به بازگرداندن نظم به یک هرج و مرج زندگی است.

اگر شما زندگی می کنند در لا شما باید برای مقابله با آزادراه تراکم و محدود پارکینگ. Sigalert برنامه ارائه می دهد دقیق اتوبان با سرعت اطلاعات همراه با گزارش حوادث ساخت و ساز و ترافیک. برنامه پلیس کمک کمک می کند تا روشن شدن دشوار و گیج کننده پارکینگ علامت های خاص در خیابان. آن را نیز به شما هشدار قبل از پارکینگ خود را زمان منقضی می شود و به طور خودکار شما اتمام در پایان از پارک خود را به طوری که شما می توانید اجتناب از بلیط پارکینگ.

وجود دارد, البته, بسیاری از برنامه های موجود برای بازیگران و این مقاله را پوشش می دهد و اساسی ترین نیاز دارد. محل برنامه های بیشتر و یا پیدا کردن جایی که برای دانلود آنها مشکلی است که در بسیاری از آنها تنها در دسترس برای انتخاب انواع گوشی و یا سیستم عامل خود را. سه تا از رایج ترین سیستم عامل آیفون و اندروید و ویندوز. فروشگاه اپل/iTunes دسته تقریبا تمام برنامه های کاربردی برای آی فون (iOS). برنامه های آندروید یافت می شوند به طور عمده در Google Play. و پنجره برنامه ها در دسترس هستند در فروشگاه مایکروسافت/فروشگاه تلفن ویندوز. Amazon Appstore است یک جایگزین فروشگاه نرم افزار برای سیستم عامل آندروید.

هنگامی که تعیین که برنامه برای شما بهتر است, گوگل در رده بندی کلی و نگاه در انتخاب برنامه های موجود و مشخصات خود را. مثلا تمرین یا برنامه اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته یک دسته برای کمک به گفت و گو حفظ است. استماع, انتصاب/سازمان دهنده و تقویم نرم افزار یکی دیگر از دسته استفاده می شود برای برنامه ریزی و یاد شما را از وقایع. نیز وجود دارد برنامه های کاربردی که به اطلاع توانمند سازی و آموزش کسانی که به دنبال کسب و کار و صنعت/تکنیک های بازیگری است. مقایسه خواندن نظرات و مشاهده زمانی که در دسترس ویدئوها در نصب و راه اندازی و بهره برداری است. آگاه باشید که برخی از برنامه های در دسترس هستند فقط برای برخی از سیستم عامل آن iOS یا آندروید.

قیمت مزایا و شرایط نیز ملاحظات. هزینه های می تواند متفاوت باشد از رایگان برای $0.99 تا $24.00. مزایای در نظر گرفتن سهولت عملیات طیف وسیعی از امکانات و ارتباط با نیازهای شما. برخی از برنامه های رایگان ممکن است نیاز به ارتقاء در هزینه های اسمی. اکثر نرم افزار ها هیچ پایان تاریخ و در عین حال چند ممکن است در اتوماتیک ماهانه یا سالانه تجدید. این موضوع را به دقت نگاه کنید.

موضوع دیگر آیا این برنامه نیاز به یک اتصال به اینترنت به صورت عملیاتی و یا کار می کند به طور مستقل در داخل گوشی است. هنگامی که شما از سیگنال محدوده این مسئله می تواند. اصطلاح “برنامه” یک کوتاه مدت برای “نرم افزار”. مانند برنامه های تلفن همراه می تواند قابل توجه خطر امنیتی زیرا آنها انتقال محافظت از اطلاعات حساس به اینترنت بدون آگاهی و رضایت کاربران است. سرقت اطلاعات است و نه فقط از دست دادن اطلاعات محرمانه می تواند آسیب پذیر به حملات سایبری و یا باج خواهی. نرم افزار مخرب می تواند دسترسی به یک دستگاه اس ام اس, پیام, تاریخ در حال دیدن سایت و یا پست صوتی رمز عبور.

تا آنجا که به امنیت می رود اپل تصویب برنامه های iOS از طریق یک سخت پروسه بررسی قبل از لیست آنها را در فروشگاه App در حالی که گوگل آندروید بازار نرم افزار های امنیتی شامل به سادگی هشدار به کاربر است که یک برنامه نیاز به مجوز برای انجام وظایف خاصی در طول نصب. برای جلوگیری از مشکل پایین جاده عاقلانه است که برای جلوگیری از ارائه دهندگان شخص ثالث و به جای رفتن با رسانه های معتبر مانند App Store, Google Play و فروشگاه مایکروسافت.

در هنگام استفاده از برنامه ها و یا گوشی خود را به طور کلی می توان با استفاده از تعداد زیادی از ساعت ها در طرح های خود را. یکی از راه های مبارزه با این مشکل این است که به دنبال مکان با یک اتصال wi-fi. مکان هایی مانند کافی شاپ ها, برخی از رستوران ها و یا کتابخانه محلی خود را می تواند به تحقق این نیاز است. همچنین نگاه آنلاین برای فضاهای خلاق است که ارائه رایگان از wi-fi. سود اضافه شده با استفاده از wi-fi معمولا در نتیجه سریع تر معامله سرعت. همچنین بهتر است برای غیر فعال کردن داده ها-مکیدن برنامه های شما استفاده نمی اغلب به عنوان به روز رسانی خودکار ویران می تواند داده ها استفاده. به روز رسانی تنها زمانی که به wi-fi متصل.

این مقاله را پوشش می دهد برخی از مزایای اقدام apps. نیز وجود دارد چند هشدارهای به استفاده از این برنامه ها است. قبل از هر چیز تمایل به تبدیل به وسواس با ویژگی های خود و در نتیجه غفلت از آن رئیس توابع به منظور تسهیل در تکمیل یک هنر و صنعت و ترویج یک استعداد است. بنابراین اغلب کاربران تبدیل کرده و با زنگ ها و سوت و فراموش نکنید که این ابزار نه اسباب بازی. یکی دیگر از نکته این برنامه ها تمایل به مهار تعامل شخصی و به جای ترویج دیجیتال برخورد. اقدام به اشغال آیا در شبکه های کاریابی و یا عملکرد. در حالی که نرم افزار می تواند این انتقال را آسان تر آنها هرگز نباید آن را جایگزین. و در نهایت آیا مسائل ایمنی. نگه داشتن ذهن و چشم شما بر روی کاری که در دست که آیا شما در حال ورود به آسانسور عبور از خیابان یا رانندگی به بعدی خود را استماع است. برنامه وجود دارد برای آن است. آن را به نام خاموش کردن تلفن خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *