بالا 10 آنلاین مستقل بازار

[ad_1]

من کار به عنوان یک حرفه ای بازاریاب اینترنتی در آنلاین مختلف مستقل بازار از هفت سال گذشته. زمانی که من در ابتدا شروع به آنلاین مستقل حرفه ای من وابسته به یک بازار برای همه از کار من است. من به دست آورده پول به اندازه کافی برای انجام حرفه ای من هموار. وقتی که من شروع به کار سایت های دیگر من قادر به دریافت به طور قابل توجهی بالاتر پرداخت مستقل از مشاغل وجود دارد. امروز من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن به نظر من و ده عالی آنلاین مستقل بازار در میان صدها مستقل بازار.

1) UpWork

UpWork.com یکی از جذاب آنلاین مستقل بازار. این سایت ترکیبی از دو تا از محبوب ترین بازار oDesk و Elance. در اینجا یک مترجم آزاد می توانید تقریبا تمام انواع شغل آنلاین. وجود دارد دو نوع از مشاغل. یک ساعتی است و دیگری یک قیمت ثابت ،

2) مترجم آزاد

Freelancer.com یکی دیگر از محبوب آنلاین مستقل بازار. در اینجا یک مترجم آزاد می توانید داده های کار ورود به سطح بالا پروژه های برنامه نویسی. وجود دارد هزاران نفر از مشتریان و مترجمان آزاد در سراسر جهان است. جدید freelancer به راحتی می توانید خود را به شغل مورد نظر از اینجا.

3) Fiverr

با توجه به نظر من Fiverr.com یکی از محبوب ترین آنلاین مستقل بازار. در اینجا یک مترجم آزاد نیاز به ارسال یک گیگ با تمام دستورالعمل روشن است که چه چیزی می تواند به او ارائه. اگر مشتری بود, سپس آنها می توانند شروع به سفارش با پنج دلار است. به طوری که مشتری به راحتی می توانید کیفیت کار در قیمت ارزان. به این دلیل این سایت در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب روز به روز.

4) PeoplePerHour

PeoplePerHour.com یک پلت فرم بزرگ, تمرکز بر مستقل برای پروژه های وب. اگر شما نویسنده مقاله بازاریاب دیجیتال, گرافیک, طراح, توسعه دهنده وب, متخصص SEO و یا هر چیزی که شما عاشق کار با تخصص خود را پس از آن. PeoplePerHour است که قطعا ارزش چک کردن. در اینجا شما باید برای ارسال در ساعات و مشتریان خواهد شد و این خرید و پرداخت شما با توجه به قیمت تعیین شده.

5) 99designs

این یک پلت فرم برای آزاد طراحان 99designs.com اجازه می دهد تا شما را به رقابت در طراحی مسابقات و دریافت بازخورد مشتریان انتخاب بهترین آنهایی که با یک پرداخت. این یک راه عالی برای طراحان با استعداد خود را به اثبات استعداد و خوش تیپ کسب پول.

6) iWriter

iWritter.com بهترین آنلاین مستقل بازار برای نویسنده محتوا. این سریعترین و ساده ترین و قابل اطمینان ترین راه برای به دست آوردن محتوا برای وب سایت خود را. یک مترجم آزاد همچنین می توانید کسب درآمد تقریبا 15 دلار برای هر یک مقاله با کیفیت.

7) نوشتن آزاد کنسرتهایی

این است یکی دیگر از محبوب مستقل بازار برای نویسندگان و ویراستاران وبلاگ نویسان ناشران و یا هر ترکیبی از آن. این یک گزینه عالی برای مترجمان آزاد که راه را با کلمات.

8) Toptal

Toptal.com همچنین یکی از محبوب ترین فیلم مستقل بازار برای یک نرم افزار سفارشی توسعه پروژه است. در اینجا اگر یک مشتری می خواهد به توسعه نرم افزار سفارشی, خدمات, سپس آنها می توانید آن را از بسیار ماهر و حرفه ای, مترجم آزاد.

9) Project4hire

با صدها پروژه دسته بندی Project4hire.com باعث می شود آن را آسان برای شناسایی شغل است که با توجه به مجموعه مهارت های خود را بدون اسکن از طریق حجم زیادی از پست. آن را بزرگ برای نویسندگان coders مشاوران و طراحان و برنامه نویسان و بیشتر.

10) iFreelance

iFreelance.com پلت با ظرفیت برخی از مظنونین از مستقل جهان است. در اینجا شما را غلط گیری, هنر, ورود اطلاعات, گرافیک, طراحی, عکاسی, حسابداری و انواع حرفه ای کار است. اما این سایت رایگان نیست برای مترجمان آزاد است. وجود خواهد داشت یک حق عضویت مورد نیاز برای آن است.

بنابراین شما می توانید انتخاب یکی از این آزاد آنلاین, بازار, خود را برای شروع زندگی حرفه ای مستقل و یا به کار خود را سریع انجام می شود. در اینجا شما می توانید تمام انواع از با استعداد مترجمان آزاد و مشتریان در سراسر کلمه. پس چه از شما انتظار دارند ؟ شروع خود را هوشمند حرفه ای با این.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.