بالا 5 بزرگ شدن آلت تناسلی مرد اسطوره ها در معرض – من رفتم از 5.5 اینچ به آویزان با استفاده از روش عقل سلیم!

[ad_1]

من با استفاده از حس مشترک روش های برای افزایش اندازه آلت تناسلی من از 5.5 اینچ طول و زیر 5 اینچ به ضخامت و توسط کسی تعریف آویزان. من آن را با استفاده از روش عقل سلیم و نه سقوط به لقب. متاسفانه اکثر بچه ها که سعی در افزایش اندازه آلت تناسلی خود را بیرون از تجربه با هیچ چیز اما کوچکتر کیف پول و کل توده از نا امیدی را نشان می دهد. دلیل این است که صنعت بزرگ شدن آلت تناسلی مرد است هولناک با کلاهبرداری شمس و اطلاعات بد. در اوج ناامیدی به آلت تناسلی مرد بزرگتر است که بیشتر رضایت بخش به زنان می توان آن را آسان برای خرید به برخی از اسطوره وجود دارد. در اینجا 5 بزرگ شدن آلت تناسلی مرد اسطوره شما نمی خواهید به سقوط.

1. میانگین چیزی است که من را در فیلم بزرگسالان یا آنچه بچه ها در تاسیسات سایت ادعا می شود. دلیل بسیاری بیشتر بچه ها نا امنی در مورد اندازه آلت تناسلی خود را از باید است زیرا آنها هولناک خیلی مسخره اطلاعات است که باعث می شود آنها فکر می کنم 8 یا 9 اینچ است که “عادی” و یا متوسط است. حقیقت این است که متوسط اندازه 6.5 اینچ و انحراف استاندارد 0.5 اینچ است. اگر شما یک آمار کلاس شما می دانید این به این معنی 68 درصد از مردان بین 6 و 7 اینچ و 95 درصد از مردان بین 5 و 8 اینچ است. بنابراین هر چیزی بیش از 8 بسیار نادر است.

2. بزرگ شدن آلت تناسلی قرص را از من بزرگتر است. قرص های آلت تناسلی مرد یک صنعت چند میلیارد دلاری و سنگین بازاریابی است که چه چیزی باعث این نوع از اعداد است. این غیر ممکن است به نوبه خود بر روی هر کانال تلویزیونی که هدفمند نسبت به مردان پس از 10ساعت و نه ثابت در صفوف منظم از این نوع تبلیغات است. حقیقت این است که مواد تشکیل دهنده در بزرگ شدن آلت تناسلی قرص ها چیزی بیش از متسع کننده عروق مانند آرژنین و نیاسین و ویتامین های گروه B و گاهی yohimbe (که می تواند خطرناک باشد). هیچ یک از این مسائل را افزایش می دهد ساختار واقعی آلت تناسلی خود را. صرفه جویی در پول خود را.

3. شما می توانید بزرگ شدن آلت تناسلی خود را منفعلانه با پوشیدن یک “توسعه دهنده” در اطراف در تمام طول روز. همچنین نادرست است. نور کشش تولید شده توسط یکی از این دستگاه ها است به اندازه کافی برای افزایش ساختار آلت تناسلی خود را حتی با پوشیدن یک ساعت در روز. تمام است که اتفاق می افتد این است که شما در معرض خطر بی حسی و از دست دادن حساسیت به این دلیل که دستگاه اينجا آوندها به آلت تناسلی خود را با یک “طناب دار” نوع ساختار و در نتیجه گردش خون را محدود می کند. نه ممنون!

4. دار وزن از آلت تناسلی خود را یک ایده خوب است. جای “خوب” با “بسیار احمقانه” و حکم قبلی دقیق می شود. “حلق آویز” را نمی توان آلت تناسلی خود را بزرگتر. این می تواند آسیب بافت نعوظ و شما را ناتوان برای زندگی است. حدس من این است که تقریبا مخالف آنچه شما در حال رفتن برای.

5. شما فقط می توانید خود را افزایش, طول, و نه دور خود را. خوشبختانه این غلط است به عنوان به خوبی. طبیعی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد است که آنچه که من استفاده می شود شامل دو نوع اصلی از تمرینات. کشش تکنیک های آلت تناسلی خود را طولانی تر و تکنیک های افزایش دور. بسته به اندازه و شکل آلت تناسلی خود را در حال حاضر و در نتیجه به اهداف خود هستند بیشتر بزرگ شدن آلت تناسلی مرد تمرینات می تواند اصلاح شود به تمرکز بیشتر در طول بیشتر در دور و یا در هر دو به همان اندازه. پس از من کوتاه تر از متوسط و اعتصاب از حد متوسط پایین زمانی که من با تمرینات من اختصاص مقدار مساوی از زمان به هر دو. من گرم برای حدود 5 دقیقه با یک پارچه خیس و سپس فراموش 5-7 دقیقه کشش و سپس 5-7 دقیقه از دور تمرینات سپس “گرم کردن” همان راه من گرم. شروع کردم به دیدن سود در هر دو طول و دور ظرف دو هفته و بهترین قسمت در مورد طبیعی آلت تناسلی مرد تمرین این است که همه دستاوردهای خود را (درست مثل من) دائمی هستند!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.