بالا 8 آنلاین فشار جانبی ایده هایی برای ایجاد پول اضافی هر ماه

[ad_1]

تولید اضافی $500 به $1000 در ماه مه به نظر می رسد غیر ممکن است در حال حاضر. اما در این مقاله من قصد دارم به شما نشان می دهد آنلاین مختلف فشار جانبی ایده هایی که پتانسیل بسیار سودآور است. بیایید شروع کنیم!

1. وبلاگ نویسی

شما ممکن است ببینید فوری ROI یا بازگشت سرمایه گذاری در وبلاگ نویسی اما خوب چیزی است که آن را بسیار منفعل درآمد هنگامی که شما شروع به گرفتن برخی از کشش. آسمان بسیار زیبا از حد زمانی که شما فکر می کنید درآمد شما هنگامی که وبلاگ شما را با یک مقدار خوبی از ترافیک از موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی!

2. بازاریابی وابسته

شما می توانید ترویج لینک های وابسته شما در وبلاگ خود و یا خود را به حساب های رسانه های اجتماعی. فقط مطمئن شوید که شما ترویج چیزی است که رفتن به در واقع اضافه کردن ارزش به پیروان خود را.

3. بازاریابی ویدئو

شما می توانید ارتقاء و حمایت از محصولات از طریق بازاریابی. شما می توانید بررسی ویدئویی و آموزش در یوتیوب و کسب درآمد از آن با تبلیغات و لینک های وابسته!

4. رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار

هنگامی که شما یک زیر قابل توجهی در رسانه های اجتماعی, و شما می توانید خیلی خوب تعامل نرخ مطالب خود را و سپس شما از لحاظ فنی تاثیر گذار. شما می توانید به راحتی فرمان نرخ حق بیمه از مارک های که می خواهند به انجام کسب و کار با شما.

5. Social media manager

همه کسب و کار می دانید چه باید بکنید با آنها حساب های رسانه های اجتماعی.به شما این فرصت برای ایجاد یک تاثیر قابل توجهی در کسب و کار. نکته مهم این است شما می توانید بسیاری از مشتریان مختلف در همان زمان به دلیل آن است که نسبتا آسان به طور خودکار فعالیت های رسانه های اجتماعی!

6. فروش محصولات اطلاعات

فروش eCourses و کتابها بسیار محبوب امروزه. آن را نسبتا آسان برای ایجاد محتوا مانند این و آن را آسان تر به برون سپاری آن به مترجمان آزاد که می تواند به نوشتن سریع تر و بهتر از شما.

7. کار آزاد

اگر شما علاقه مند در مستقل آنلاین – مانند نوشتن و طراحي و ساخت نرم افزار و وب سایت و غیره. – سپس شما باید چک کردن سایت های مانند Upwork ( https://www.upwork.com ) و مترجم آزاد ( https://www.freelancer.com ). توجه داشته باشید که این جهانی بازار. بنابراین شما باید مردم را از سراسر جهان به رقابت در قیمت و مهارت است. اگر شما می خواهید به خودتان را جدا از رقابت است و شما بسیار با اعتماد به نفس در مهارت های خود را پس از آن انجام نمی شود ترس به پیشنهاد نرخ شما می دانید که شما سزاوار!

8. کسب و کار eBay

eBay است که در واقع یک ابزار فوق العاده برای ساخت پول و که ارائه یک تن از گزینه های مختلف. اگر شما به دنبال یک سنتی راه برای کسب درآمد از طریق فروش محصولات و سپس eBay انتخاب ایده آل است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *