با استفاده از صحبتهای بیمه آژانس بازاریابی

[ad_1]

بسیاری از کسب و کار در حال حاضر وبلاگ نویسی برای بیان ایده ها, ویترین, محتوا, درایو, بهینه سازی سایت و ایجاد فکر رهبری است. وبلاگ ها هستند یک راه عالی برای به انجام رساندن این اهداف استراتژیک و همچنان برای به دست آوردن محبوبیت و استفاده است. حتی بیشتر بر روی لبه برش است vlogging. Vlog یک ویدیو در وبلاگ و می تواند رسیدن به همان هدف به عنوان یک نوشته در وبلاگ با چندین مزایای اضافی. اجازه دهید's نقد و بررسی و مزایا و جزئیات بیشتر و بحث در مورد چرا سازمان بیمه برنامه های بازاریابی باید ترکیب vlogging استراتژی است.

1. وی لاگ می توانید خود را گسترش agency's اینترنت حضور به یوتیوب فلیکر و دیگر فیلم های سایت های میزبانی. این تمدید برسد اجازه خواهد داد که آژانس خود را برای حضور در سایت های که شما در حال حاضر و نسل بعدی چشم انداز در حال حاضر با استفاده از. آن را نیز ایجاد آژانس خود را به نگه داشتن با روند فعلی و فن آوری به جای اینکه غرق در سنتی و منسوخ شده تاکتیک.

2. Vlogging خواهد بود قوی سازمان بیمه SEO راننده برای آژانس خود را. به عنوان مثال یوتیوب شماره سه سایت در جهان از نظر ترافیک و بسیار بسیار ایندکس شده توسط موتورهای جستجو مهم است. این به این معنی است که برای یک دم بلند جستجوی عبارت یوتیوب نتیجه به طور خاص مطابق آن مدت ظاهر می شود در یک صفحه برای موتورهای جستجو مهم است. یک رتبه بالاتر برابر بیشتر کلیک, که خواهد شد در نتیجه بازدید بیشتر به وب سایت ترجمه به اضافی ورودی منجر می شود.

3. سهولت مفهوم تظاهرات. های یک فیلم کوتاه می تواند به شما کمک کند مخاطبان خود را درک مفهوم محصول و یا خدمات به مراتب آسان تر از هر تعداد از مقالات نوشته شده همیشه می تواند انجام دهد. احشايی اتصال ایجاد شده توسط یک ویدیو بسیار به یاد ماندنی از متن نوشته شده بر روی وب سایت خود را.

Vlogging قطعا لبه برش. تعداد نسبتا کمی از کسب و کار از جمله سازمان های بیمه و کارگزاران و عوامل در حال حاضر فعال vlogging برنامه اما این تعداد در حال افزایش است در حال افزایش است. انتظار تا زمانی که هر کس دیگری شروع می شود vlogging اماکن نمایندگی بیمه آژانس بازاریابی laggard دسته. ایجاد یک vlogging برنامه در سال 2011 کمک خواهد کرد که ایجاد یک سازمان بیمه به عنوان یک پیشرو در آژانس است که می پذیرد اگر نه پذیرای تغییر دهید.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *