با استفاده از کلمات کلیدی دم بلند برای تولید سازمان بیمه آگهی

[ad_1]

شنیده اید که گفته معروف است که در مورد دم wagging سگ ؟ وقتی که می آید به کلمات کلیدی دم بلند آن را اغلب می تواند مفید باشد برای “دم دراز” به wag the dog. کلمات کلیدی دم بلند اغلب سه تا پنج (یا بیشتر) کلمه جستجو عبارت که بسیاری از آنها ممکن است تنها توان پنج یا ده بار در ماه. این عبارات اغلب بسیار خاص اما زمانی که یک نوع کاربر در این عبارت می توان آنها را ایده آل خود را بیمه آژانس چشم انداز. به همین دلیل مهم است که در نتایج موتورهای جستجو صفحه (SERP), لیست آژانس خود را در بالا. بیایید نگاهی به برخی از نمونه هایی از بیمه دم بلند عبارات کلیدی:

· آریزونا گاراژ حافظ بیمه

· نیویورک مالک اپراتور بیمه

· کالیفرنیا بیمه مسئولیت حرفه ای

· بهترین نرخ بیمه فلوریدا کسب و کار

· ساحلی فلوریدا بیمه مشاع

کلمات کلیدی گنجانده شده در یک عبارت و بیشتر خاص اصطلاح باریک تر نتایج و کمتر از آن مدت است جستجو کرد. و البته کوتاه تر عبارت گسترده تر نتایج و بیشتر رقابت برای عبارت. یک مثال از گسترده عبارت ممکن است “حمل و نقل بیمه” یا “بیمه خودرو”. هنگامی که هدف قرار دادن کلمات کلیدی دم بلند و کمیت مهم است. سازمان شما باید به هدف 100 یا بیشتر دم بلند همراه با رقابتی تر عبارات برای یک رویکرد جامع برای بیمه خود به سازمان بهینه سازی موتور جستجو و تلاش.

در صفحه بیمه موتور جستجو بهینه سازی (بیمه SEO) شامل هر دو محتوا و داده های متا. این به این معنی رباتها جستجو از گوگل یا بینگ جستجو در متن پست های وبلاگ و تصویری که به نظر می رسد بر روی صفحه خود را و متا مانند صفحه توضیحات تگ Alt و تگ هدر که وجود دارد اما دیده نمی شود در صفحه. موثر بیمه موتور جستجو بهینه سازی همچنین شامل صفحه خاموش بهینه سازی از جمله اخبار منتشر شده در رسانه های اجتماعی پست های فیس بوک و ویدئوها به ذکر چند. موثر دم بلند بهینه سازی خواهد شد در نتیجه بهبود بیمه ترافیک وب سایت و افزایش بیمه سازمان منجر می شود.

با افزایش تعداد جستجوهای تلفن همراه خود را و آژانس باید اضافه کردن سوالات خود را به دم بلند و تلاش. برخی از نمونه ها عبارتند از:

· از کجا می توانم خرید آریزونا گاراژ حافظ بیمه ؟

· بهترین نیویورک مالک اپراتور سازمان های بیمه?

· آیا کمترین کالیفرنیا بیمه مسئولیت حرفه ای میزان ؟

· از کجا می توانم پیدا کردن بهترین فلوریدا کسب و کار بیمه و نرخ ؟

· ارائه می دهد که پایین ترین ساحلی فلوریدا بیمه مشاع قیمت ؟

هر چند آلی بیمه بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی اجتماعی رسانه ها از جنبه های مهم سازمان بیمه, بازاریابی سازمان به دنبال به سرعت در حال ساخت خط لوله خود را اغلب پیدا کردن که سازمان بیمه بازاریابی ایمیل و هدفمند تنظیم قرار ملاقات تماس می تواند نشان دهنده یک مسیر سریع تر به نسل منجر شود.

سازمان های بیمه و کارگزاران فاقد زمان و ابزار و یا مهارت های لازم برای مدیریت این نوع طرح می تواند در نظر گرفتن برون سپاری آن به مهارت بازاریابی بیمه شرکت.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *