با استفاده از یاهو! برای اجرای یک تلفن معکوس گرین کارت آمریکا

[ad_1]

وجود دارد تن از دلایل مختلف است که می تواند باعث شود شما به می خواهید به انجام تلفن معکوس گرین کارت آمریکا. یکی از شایع ترین است که به سادگی به عنوان اساسی به عنوان آمدن به خانه در شب و دیدن تعداد نامعلومی در Caller ID نمایش از یک تماس از دست رفته در حالی که شما خارج شدند. وجود دارد هیچ دلیلی برای این تعداد به یک راز باقی می ماند.

ابزارهای آنلاین وجود دارد که بسیار ساده برای استفاده است که می تواند اجازه می دهد شما را به انجام تلفن معکوس گرین کارت آمریکا. در واقع بسیاری وجود دارد که یکی از شایع ترین مشکلات است که't پیدا کردن تعداد, اما به جای انتخاب تلفن معکوس گرین کارت آمریکا خدمات است که بهترین متناسب با نیازهای شما. اگر شما در حال مواجه با یک, معمای, شما ممکن است مایل به انتخاب خدمات ارائه شده توسط موتور جستجوی مورد علاقه خود مانند یاهو!

به منظور استفاده از یاهو! 'S تلفن معکوس گرین کارت آمریکا, سرویس, شما فقط باید به سر به صفحه اصلی و نوع کلمات کلیدی “yahoo people search” را در قسمت جستجو وارد کنید و سپس بر روی دکمه “جستجو”. You'll پس از آن آورده شود به صفحه نتایج که در آن شما گزینه اول خواهد بود که یاهو! مردم خدمات جستجو. هنگامی که شما با کلیک بر روی این لینک به شما خواهد شد ارائه شده با سه نوع مختلف از امکانات جستجو که عبارتند از:

ایمیل – جستجو

– تلفن معکوس جستجو

– آمریکا تلفن و آدرس جستجو (استاندارد ایالات متحده صفحات سفید کتاب راهنمای)

به طور طبیعی اگر شما در حال حاضر شماره تلفن و شما می خواهید برای پیدا کردن که صاحب یک شماره تلفن [http://www.whoownsthisphonenumber.com] سپس شما می خواهید را انتخاب کنید “تلفن معکوس جستجو” گزینه است. You'll و سپس وادار به وارد کردن تمام ده رقمی از روی شماره تلفن. این شامل سه رقمی کد منطقه. مطمئن شوید که شما به دنبال این پیشنهاد در قالب مثال به طوری که جستجو انجام خواهد شد به درستی. این به این معنی است که شما نیاز به وارد کردن شماره تلفن در همان سبک به عنوان 111-111-1111.

که's همه شما باید انجام دهید برای به دست آوردن خود را تلفن معکوس نتایج جستجو. اگر نتایج خود را نمی't موفق به این معنی است که شما've شده است به جستجو برای یک شماره راهنمای تلفن موجود نیست یک شماره بین المللی (از آنجا که تنها آمریکایی اعداد ذکر شده با یاهو!) و یا یک شماره تلفن همراه. شماره تلفن همراه نیاز به جستجو در تلفن معکوس گرین کارت آمریکا سایت ها به طور خاص تعیین شده برای آنها.

[ad_2]

Source by Martin Verite

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.