برنامه بازاریابی ویدئوها – چرا و چگونه یک ویدئو

[ad_1]

بازاریابی فیلم ها و اهمیت آنها

ویدئوها ترین راه بصری که در آن شما می توانید یک ایده یا مفهوم به مخاطبان هدف خود را. این تصادفی نیست که یوتیوب دارای یک رتبه بندی الکسا از 3 از نظر ترافیک در سراسر جهان. با توجه به B2B تقاضا نسل معیار گزارش 2013, فیلم در حال استفاده توسط مصرف کنندگان بیش از سفید مقالات دموی زنده با نمایندگان فروش, مطالعات موردی, کمک راهنما و ابزار. کاربران باید به وضوح انتقال به محتوای تعاملی به جای تکیه بر محتوای کهنه مانند تصاویر و عکس برای ارزیابی یک محصول. چه خود برنامه بازاریابی باید با نیست تصاویر, اما تصویری!

برنامه بازاریابی

امروز در App Store و Google Play به رخ کشیدن میلیاردها موبایل دانلود برنامه. هزاران نفر از برنامه های منتشر شده در هر روز. با توجه به این آمار, آن را سخت به تصور کنید که چرا اکثر برنامه های سازمان ملل متحد متوجه رفتن.

چالش این است که نه تنها به توسعه یک برنامه عالی اما به آن بازار کارآمد و موثر به طوری که آن را می شود در مقابل میلیون ها نفر از برنامه تلفن همراه علاقه مندان در سراسر جهان است. بیشتر تعداد چشم اسکن محصول خود را بهتر از آن است که برای محصول خود را!

چگونه برنامه بازاریابی ویدئوها کمک می کند در مطبوعات

هیچ چیز می تواند در تلاش های بازاریابی خود را مانند آزادی مطبوعات. اما مطبوعات از رفتن به روزنامه نگاران و کارکنان رسانه از سراسر جهان است. آنها ممکن است یا نه ممکن است با تکنولوژی زرنگ و دانا. برخی از آنها علاقه مند می شود ایده های خود را, اما نمی خواهد بود قادر به ارزیابی برنامه های خود را اگر آنها نمی باید مناسب دستگاه در اختیار خود.

تعبیه یک لینک ویدئو بر روی دکمه انتشار یا در صفحه محصول خود برنامه تضمین می کند که هر کس می شود برای دیدن آنچه که برنامه شما می توانید حتی اگر آنها هرگز استفاده از یک گوشی هوشمند است. انگیزه آزادی مطبوعات است را به تصرف خود روزنامه نگار علاقه و تصویری است که بهترین راه حل برای به انجام رساندن این هدف است.

چگونه خود را, برنامه بازاریابی, تصویری

در اینجا نکات کلیدی درگیر در ساخت برنامه های خود را بازاریابی ویدئو.

  1. Writeup یک متن است که خود را می گوید برنامه داستان
  2. پیدا کردن یک هنرمند صدای حرفه ای برای ضبط متن
  3. سرمایه گذاری در یک HD قادر به دوربین و سه پایه دستگاه برای نصب دوربین
  4. خرید نورپردازی حرفه ای ابزار و دریافت کمک برای نصب آنها در صورت نیاز
  5. چنگ زدن به آخرین دستگاه های تلفن همراه موجود در بازار به اجرای برنامه های خود را در
  6. فیلم برنامه خود را با ضبط اقدامات برای مطابقت با متن
  7. با استفاده از ویرایش حرفه ای نرم افزار به تصویری شسته و رفته به پایان برسد
  8. اضافه کردن موسیقی پس زمینه در صورت نیاز به ادویه تا تصویری.

نمی توانید برنامه بازاریابی تصویری تمام توسط خودتان ؟

بله یک میزبان از ابزار و دستگاه های مورد نیاز به منظور ایجاد یک برنامه بازاریابی ویدئو. در پایان, آن را باید یک حرفه ای به دنبال ویدئو و یا دیگری آن را نمی خواهد کار سحر و جادو از wooing کاربران خود را!

اگر شما نیاز به یک برنامه بازاریابی, تصویری, اما نمی تواند آن را تمام توسط خودتان و سپس با استفاده از یک برنامه حرفه ای تولید فیلم و خدمات مانند AppVJ.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.