بهترین شهرها برای صدا بر روی کار

[ad_1]

در اینجا نگاهی به بهترین شهرستانها برای انواع مختلف صدا بر روی کار:

New York City, NY

شهر نیویورک جایی برای رفتن برای بهترین صدا بر روی کار برای تبلیغات است. با بسیاری از آژانس های تبلیغاتی واقع در اپل بزرگ آن را حس می کند که بزرگترین استعدادهای صوتی برای تبلیغات در حال جمع در اینجا. در حالی که معروف صدا بیش از بازیگرانی چون دونالد جیمز و ریک تیغه ها بر اساس در نیویورک, آژانس های تبلیغاتی باید از این نفوذ را در افراد برای صدای بیش از کار در تبلیغات.

Los Angeles, CA

برای صدای بیش از کار در لس آنجلس است که قطعا بهترین شهر است. به عنوان بسیاری از بازیگران و هنرپیشه های زن زندگی و کار در هالیوود افرادی که به دنبال استخدام یک صدای خاص را به یک سفر به لس آنجلس. مگر اینکه آن را برای یک فیلم انیمیشن, صدای بیش از کار برای فیلم معمولا ستاره بازیگران. مثلا Ray Liotta که با بازی هنری هیل در رفقای خوب مارتین اسکورسیزی همچنین ارائه صدای بیش در بسیاری از صحنه ها.

Chicago, IL

اگر شما در حال واقع در غرب و شما لازم نیست که زمان برای رفتن به نیویورک و یا لس آنجلس, شیکاگو, ممکن است بهترین شهر برای شما. شناخته شده به عنوان مرکز غرب و رادیو شهر باد می وزد شهرستان دارای سابقه ای طولانی از استعداد صدای کار می کنند. شیکاگو صدای هنرمندانی چون: هارلن Hogan, باب Worthington و Gonzo Schexnayder ارائه خدمات خود را به برخی از بزرگترین شرکت ها در کشور است. شیکاگو نیز فراهم می کند صدای خوب برنامه های آموزشی وجود دارد هیچ کمبود استعداد های جدید.

Vancouver, British Columbia

برای برخی از زمان ونکوور تاسیس خود را به عنوان یکی از پیشرو تولید انیمیشن در جهان غرب است. از مدارس به state-of-the-art studios, ونکوور ارائه می دهد فرصت های بزرگ برای حال و آینده انیماتورها. برخی از محبوب تر انیمیشن ها از جمله Edd و ادی و شاهزاده از مصر آمده اند از ونکوور. با چنین صحنه پر رونق آن را هیچ جای تعجب است که ونکوور بهترین مکان برای پیدا کردن صدای بیش از هنرمندان برای انیمیشن است. برای مطابقت با کیفیت بالا, انیمیشن the voice استعدادهای باید با کیفیت بالا به خارج کردن جوهر از این داستان است.

Montreal, Quebec

بهترین شهر برای بازی صدا روی کار مونترال یکی دیگر از شهر کانادا. بسیار به سرعت مونترال افزایش یافته است برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در صنعت بازی های ویدئویی. وجود دارد در حال حاضر بیش از 50 شرکت توسعه 14 شرکت های نرم افزاری و 18 انجمن خدمات شرکت های واقع در این شهر زیبا ارائه بیش از 6 ، 000 شغل. بدون شک صدای بیش از کار انتگرال به موفقیت یک بازی ویدیویی و صوتی استعداد در مونترال به طور خاص طراحی شده برای بازی.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *