به سرعت در حال تغییر چشم انداز از موبایل HTML5

[ad_1]

با توجه به آخرین آمار استفاده شده در W3Techs بیش از 54 درصد از تمام وب سایت های در حال حاضر استفاده از HTML5 به عنوان یک زبان نشانه گذاری است. اثربخشی HTML5 نیز می تواند تعیین می شود از این واقعیت است که آن را در حال حاضر در حال استفاده توسط یوتیوب به عنوان آن به طور پیش فرض پخش ویدئو. به همین ترتیب Facebook نیز روشن از فلش به HTML5 برای تمام فیلم های خود را. تعدادی از نظرسنجی همچنین مشخص شده است که درصد زیادی از توسعه دهندگان امروزه ترجیح می دهند, HTML5, تلفن همراه برنامه های کاربردی بومی و با ترکیبی از برنامه های کاربردی تلفن همراه.

HTML5 همراه با CSS3 و جاوا اسکریپت کمک می کند تا توسعه دهندگان برای ساخت وب سایت پاسخگو است که نگاه خوب بر روی هر دستگاه. همچنین برنامه های HTML5 ارائه بهینه سازی تجربه مشاهده روی کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند, قرص, و phablets. بر خلاف بومی و با ترکیبی از برنامه های تلفن همراه, HTML5, تلفن همراه برنامه های اجرا در مرورگرهای وب. سیستم های عامل و مرورگرهای وب در حال حاضر پشتیبانی از نسخه پنجم HTML. از این رو, می شود آن را آسان تر برای توسعه دهندگان برای مدیریت به روز رسانی و توزیع برنامه های کاربردی تلفن همراه بدون هیچ زحمتی. هم وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که HTML5 در حال تغییر است این نرم افزار تلفن همراه توسعه چشم انداز به طور مداوم.

چرا HTML5 تبدیل موبایل برنامه توسعه چشم انداز?

ساده کراس پلت فرم توسعه نرم افزار تلفن همراه

برای تولید درآمد بیشتر از توسعه دهندگان امروزه ساخت برنامه های تلفن همراه با هدف قرار دادن چندین سیستم عامل تلفن همراه. ویژگی های بومی و زبان های برنامه نویسی از فرد سیستم عامل های تلفن همراه متفاوت است. بنابراین توسعه دهندگان را مجبور به قرار دادن وقت اضافی و تلاش برای ساخت برنامه های بومی برای هر هدف قرار سیستم عامل های تلفن همراه. اما HTML5 باعث می شود آن را آسان تر برای توسعه دهندگان برای ایجاد cross-platform mobile apps معمولا با استفاده از با استفاده از فن آوری های وب. برنامه نویسان می توانند بیشتر نوشتن کدهای و استفاده مجدد از همان کد پایه در سراسر سیستم عامل های مختلف تلفن همراه.

غلبه بر دستگاه های تلفن همراه و سیستم عامل تکه تکه شدن

در حالی که در حال توسعه برنامه های تلفن همراه توسعه دهندگان برای پیدا کردن آن دلهره آور برای رسیدگی به چالش های کلیدی مانند دستگاه های تلفن همراه و سیستم عامل تکه تکه شدن. برای مثال آنها برای ساخت برنامه های کاربردی با هدف قرار دادن انواع دستگاه های طراحی شده توسط آخرین نسخه از iOS یا ویندوز فون. به طور مشابه, آنها باید اطمینان حاصل شود که برنامه را اجرا می کند بی وقفه در طیف گسترده ای از دستگاه های طراحی شده توسط مدل های مختلف اندروید. HTML5 را قادر می سازد به توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های که اجرا یکپارچه بر روی هر دستگاه تلفن همراه پلت فرم و شبکه. از این رو, می شود آن را آسان تر برای توسعه دهندگان HTML5 به تمرکز بر امکانات و قابلیت های این برنامه, به جای نگرانی در مورد دستگاه و سیستم عامل تکه تکه شدن.

بدون نیاز به یادگیری زبان مادری از هر پلت فرم

در حالی که در حال توسعه برنامه های بومی توسعه دهندگان مجبور به استفاده از بومی زبان برنامه نویسی از هر هدفمند پلت فرم تلفن همراه. برای مثال آنها باید برای نوشتن برنامه های اندروید در جاوا و برنامه های iOS در هدف-C و یا سریع. اما HTML5 را قادر می سازد به توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های تحت وب در دسترس در بسیاری از سیستم عامل های تلفن همراه بدون استفاده از چندین زبان های برنامه نویسی. آنها به سادگی می توانید با استفاده از معمول استفاده می شود فن آوری های وب مانند HTML5, CSS3 و جاوا اسکریپت برای ساخت انواع کراس پلت فرم برنامه های تلفن همراه و وب سایت های پاسخگو.

آسان برای حفظ و به روز رسانی برنامه های

همانطور که پیشتر گفته شد HTML5 را قادر می سازد تا برنامه نویسان برای نوشتن برنامه تلفن همراه یک بار و استقرار آن در سراسر چندین سیستم عامل تلفن همراه. از این رو توسعه دهندگان ملزم به حفظ یک کد واحد پایه. آنها به راحتی می توانید تغییرات به کد را به برنامه خالی از اشکال و بی عیب و نقص در سراسر بسیاری از سیستم عامل است. به طور مشابه, کد واحد پایه باعث می شود آن را آسان تر برای برنامه نویسان برای اضافه کردن ویژگی های جدید و ویژگی های به برنامه بدون فشار کاربران برای به روز رسانی برنامه های خود را. آنها حتی می توانید تغییر محتوای برنامه های کاربردی به راحتی به نگه داشتن کاربران علاقه مند و درگیر.

بهبود دید از نرم افزار

در حال حاضر کاربران باید گزینه را انتخاب کنید از میلیون ها نفر در برنامه های تلفن همراه در دسترس در فروشگاه App و گوگل پرداخت و فروشگاه ویندوز. از این رو کسب و کار باید پیاده سازی قوی استراتژی بازاریابی برای بهبود دید و کشف از برنامه های خود را. به همین ترتیب آنها باید ترویج پرداخت می شود به طور موثر برای متقاعد کردن کاربران به آنها را ترجیح می دهند بیش مشابه برنامه های رایگان. اما کسب و کار اغلب پیدا کردن آن را آسان تر برای توزیع و بازار HTML5 برنامه های کاربردی. بر خلاف برنامه های بومی, HTML5, برنامه های کاربردی نیاز به ارائه به فروشگاه های مختلف برنامه. باز توزیع حالت بیشتر کمک می کند تا کسب و کار برای بهبود دید و کشف از برنامه های کاربردی خود را در حالی که کاهش رقابت است.

گزینه ای برای استفاده از بسیاری از قوی چارچوب HTML5

توسعه دهندگان نیز باید گزینه ای را برای کاهش توسعه نرم افزار تلفن همراه زمان به طور قابل توجهی با استفاده از قوی HTML5 میباشد. بر اساس ماهیت و الزامات پروژه آنها باید گزینه را انتخاب کنید از چند HTML5 frameworks از جمله Kendo UI, یونی, Intel XDK برنامه نویس لمسی و چارچوب 7. توسعه دهندگان همچنین می توانید با استفاده از PhoneGap برای بسته HTML5 برنامه های کاربردی بومی و توزیع آنها از طریق فروشگاه app.

محدود کردن هزینه های توسعه

HTML5, CSS3 و جاوا اسکریپت هستند منبع باز وب سایت فن آوری. بنابراین این فن آوری کمک به کسب و کار به منظور کاهش کراس پلت فرم توسعه نرم افزار تلفن همراه هزینه قابل توجهی است. یک شرکت همچنین دارای گزینه ای برای ساخت برنامه ترکیبی همراه با اعمال نفوذ مهارت موجود در آن توسعه دهندگان وب. هر توسعه دهنده ای آشنا با این که معمولا استفاده می شود فن آوری های وب به راحتی می توانید به ساخت انواع برنامه های کاربردی موبایل. همچنین HTML5 چارچوب فعال کردن توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های کاربردی قوی بدون قرار دادن اضافی زمان و تلاش است. کاهش زمان توسعه و توزیع ساده مدل بیشتر کمک به کسب و کار به منظور کاهش زمان به بازار به طور قابل توجهی.

توسعه دهندگان هنوز هم نیاز به آدرس تعدادی از چالش ها در حالی که در حال توسعه برنامه های HTML5. مثلا آهسته سرعت اجرای, از, HTML5, اثرات اجرای برنامه های تلفن همراه به عنوان بسیاری از دستگاه های تلفن همراه را محدود به قدرت پردازش. به همین ترتیب, HTML5, تلفن همراه نرم افزار امکان استفاده از ویژگی های خاص به دستگاه ها و سیستم های عامل. همچنین این برنامه عدم کسب درآمد و بازاریابی به عنوان گزینه های وجود دارد متمرکز فروشگاه برای این برنامه های تلفن همراه. بسیاری از توسعه دهندگان هنوز هم ترجیح می دهند در حال توسعه, HTML5, تلفن همراه برنامه های کاربردی به برنامه های جدید در دسترس بر روی چندین سیستم عامل در یک مقدار کوتاه از زمان.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.