بورس صعودی شد

[ad_1]

بورس تهران امروز شنبه ۲۲ شهریورماه بعد از افت‌های پیاپی هفته گذشته جان تازه گرفت و در ساعات اولیه با ۳۴ هزار و ۱۸۰ واحد رشد شاخص کل را به سطح یک میلیون و ۵۹۰ هزار واحد رساند.

آفتاب‌‌نیوز :

در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۳۲ شاخص کل با ۳۴ هزار و ۱۸۰ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۵۹۰ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۰۸۶ واحد رشد به رقم ۴۲۸ هزار و ۵۰ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۶۳۴ هزار و ۹۲۴ معامله به ارزش ۵۰ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی گل گهر، گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، سرمایه‌گذاری غدیر و معدنی و صنعتی چادرملو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۲۵۸ واحد افزایش رقم ۱۶ هزار و ۷۴۸ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۲۸۵ هزار و ۳۷۴ معامله انجام داده‌اند که ۲۰ میلیارد و ۷۶۵ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، سنگ آهن گهر زمین، سهامی ذوب آهن اصفهان، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، فولاد هرمزگان جنوب، بانک دی و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.