بیمه سازمان زمین آسانسور

[ad_1]

یک سازمان بیمه, آسانسور, زمین موجز خلاصه ای استفاده می شود به سرعت خود را توصیف نمایندگی بیمه محصولات و خدمات. آن را باید شامل منحصر به فرد خود را agency ارزش و تحویل داده می شود باید در طول زمان از یک سوار آسانسور در حدود 30 تا 60 ثانیه. این می تواند بسیار سخت تر از بسیاری از عوامل ممکن است در ابتدا فکر می کنم و باید نوشته, بررسی, تمرین, و بهنگام. آسانسور زمین است که واقعا مهم و اساسی جزء خود سازمان بیمه, بازاریابی بیمه و آژانس تلاش های اکتشاف.

یک ورزش عالی برای عوامل سازمان و یا مدیران این است که بخواهید انواع افراد در سازمان شما به شما نسخه خود را از سازمان زمین آسانسور. آیا می شود جای تعجب نیست اگر زمین به طور چشمگیری متفاوت است از فرد به فرد. آیا زمین به اندازه کافی خود را توصیف ارزش? آن را برجسته محصولات و خدمات و راه حل های که بهترین نمایش خود را به آژانس تخصص ؟ آیا مناجات رزین حتی صدا از راه دور به طور یکسان ؟

چند سال پیش من با تیم اجرایی و مدیران ارشد یک شرکت کوچک که در آن زمان شاغل کمتر از 100 نفر است. من از هر ده نفر را ملاقات کردم به من ارائه یک آسانسور زمین خود را در مورد سازمان است. برخی از مردم گرفته شد ، دیگران نشسته و در فکر و تلاش برای بیان یک آسانسور زمین و یا حتی توصیف خود را ارزش. رزین شنیدم متنوع به شدت.

آسانسور رزین های مهمی دیجیتال دارایی هر سازمان است. آنها باید تایید, اسکریپت تمرین و موعظه. من اسمش را یک دارایی آن را به عنوان یک جزء اساسی در بازاریابی هر سازمان است. و هر عضو یک سازمان بیمه, از عامل به منشی به نماینده خدمات مشتری به تیم اجرایی باید قادر به سرعت و حرفه ای خود را تحویل سازمان بیمه آسانسور بشه.

فروش و بازاریابی تلاش های ساخته شده بر یک به خوبی بیان شده و به راحتی قابل تکرار گزاره ارزش است که باید یک عالم صغیر خود زمین آسانسور. اگر شما نمی توانید ارتباط خود را ارزش در کمتر از 30 ثانیه و یا تلو تلو خوردن هنگامی که در تلاش برای بیان آن از آن زمان به نوشتن آن را پایین تمرین آن و ارتباط گزاره ارزش خود را با هر کس در سازمان شما. هنگامی که انجام شده است به نوبه خود آن را به 30 تا 60 ثانیه آسانسور بشه. تمرین کامل می کند سعی کنید تکرار هر دو از این در ماهنامه مدیریت جلسات و جلسات فروش و این مهم است به یاد داشته باشید که خود را زمین آسانسور ممکن است متفاوت باشد بر اساس هدف خود سوله (P&C در مقابل مزایای گروه به عنوان مثال).

در اینجا چند تا از بهترین شیوه ها وقتی که می آید به بیمه خود را زمین آسانسور:

  • بود موجز – 30 ثانیه خیلی بهتر از 60 ثانیه (شما ممکن است در 60 ثانیه!)
  • ایجاد همدلی – برای مثال “ما کار به طور انحصاری با نیویورک پیمانکاران” و یا “ما با شرکت های حمل و نقل با 5 تا 50 قدرت واحد” یا تخصص ما در گروه بین 50 و 150 شرکت کارکنان”
  • Verticalize – عمودی زمین آسان تر است به افتراق اجازه می دهد تا شما را به بهتر بیان منحصر به فرد خود را زمین. “ما مطمئن شویم رستوران پرداختن منحصر به فرد خود را از خطرات آن است.”
  • متفاوت باشد – “صرفه جویی در پول” و “خدمات بزرگ” است که هر کس چیزی می گوید. شما چه هستند بالا 3 منحصر به فرد دیفرانسیلی?
  • انتقال شور و شوق! شما باید به این باور آن برای آنها به آن اعتقاد دارند.
  • با یک تماس به عمل – چه گام بعدی برای چشم انداز خود را

اجازه دهید به بررسی یک نمونه زمین که می شود 30 تا 40 ثانیه بسته به آهنگ:

ما شده ایم کمک شرکت های حمل و نقل با بیمه و ریسک مرتبط با نیاز به بیش از 50 سال است. هر کس در سازمان ما این است که حمل و نقل ناوگان متخصص در مناطق از جمله hazmat تخصص محموله گواهی تحقق HOS گروه سلامت و مالک اپراتور خدمات. از آنجا که ما دسترسی به بازارهای گسترده و عمیق در صنعت و تخصص ما ارائه خلاق پوشش در بهترین نرخ ممکن است و کمک به محافظت از مشتریان ما پایین خط. ما می دانیم که حمل و نقل بیمه یکی از مهم ترین هزینه و خلاق ما پوشش رویکرد کمک خواهد کرد دیدار با نیازهای منحصر به فرد. می تواند ما را در راه اندازی 15 دقیقه جلسه به بحث در مورد نیازهای خاص خود را?

خود را زمین آسانسور ممکن است طراحی شده که شامل صنعت اصطلاحات برای متقاعد کردن چشم انداز خود را عمیق تجربه و تخصص آن ممکن است شما را برجسته و مهم ترین محصولات و خدمات خود را بالا دیفرانسیلی یا خدمات خود را محور رویکرد است. صرف نظر از آنچه خود را نهایی زمین آسانسور شامل عمل می کند باید آن را رول کردن زبان خود را بی دردسر. به یاد داشته باشید 30 تا 60 ثانیه است و همه شما را دریافت کنید قبل از خود را مهم ترین چشم انداز پیاده روی در خارج از آسانسور و فرصت خود را ممکن است برای همیشه رفته.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *