تاثیر اینترنت در نرم افزار مدیریت پروژه

[ad_1]

از لیست مواد غذایی به ما چگونه خودمان را ابراز اینترنت برای همیشه لطفا برای تغییر همه چیز را در مورد زندگی مدرن. در کمتر از 25 سال ما از تازگی از پست الکترونیکی به ایمیل یکی از ما کمترین شکلی از ارتباطات است. ما فراموش کرده اند که خسته کننده طبیعت فکس و خطوط زمینی ما دیگر فکر می کنم در مورد آنچه در آن معنی نیست که یک گوشی در جیب ما اجازه دهید به تنهایی نمی مشغول سیگنال و یا عدم پست صوتی. امروز انتظارات ما هستند که ما می توانیم ما به اشتراک بگذارید ‘وضعیت دریافت یا شخص دیگری را در انواع رسانه ها از راه های مختلفی.

این همه ما حتی لحاف موضوع کسب و کار. ادغام تکنولوژی به زندگی روزمره ما ممکن است آغاز شده و با حضور خود در دنیای کسب و کار اما به نظر می رسد در سطوح پیشرفت ما به سمت چپ کار جامعه است. آن است که فقط در چند سال گذشته ما واقعا شروع به دیدن مقدار از اضافه کردن 1 در مقابل بسیاری از اجتماعی و همکاری به ما در کسب و کار سرمایه گذاری. حتی مفهوم ابر فقط گرفتن آن ،

در حال حاضر ما در نهایت این مفاهیم و یکپارچه آنها را به مدیریت پروژه, پروژه همکاری و کار تیمی. آن سخت است تصور کنید که شما نه می خواهم به دانستن آنچه که هم تیمی های خود را تا هستند. آن است که به همان اندازه سخت به این باور است که 24/7 دسترسی به یک مخزن مرکزی برای تمام همکاری خود را چیزی است که تا حد زیادی بهبود اثربخشی و بهره وری.

بیایید نگاهی به عنوان مثال ساده از زمان از نقطه a به نقطه b در یک پروژه واقعی سناریو. بیایید نگاهی به این مثال و بررسی یک جدول زمانی وقایع در طول زمان. ما شروع خواهد شد با تهیه پیش نویس طرح ساختمان در نیویورک است که باید به اشتراک گذاشته شود با یک توسعه دهنده در شیکاگو است.

سال 1950 از طریق پست به سایت. 5-7 روز تا رسیدن. هر گونه تغییر نیاز به علامت فیزیکی ، بازگشت ایمیل و عقب است حداقل 2 هفته عقب و جلو.

1970 فکس برنامه.طول می کشد یک زن و شوهر ساعت. اگر آنها آن را از طریق به وضوح و سپس تغییرات جسمی تمسخر. سپس آنها باید به طور کامل بازنویسی شده و یا از طریق پست برگشت. یا راه دیگری 1-2 هفته.

سال 1990 ایمیل به اسناد قابل ویرایش است. دریافت ایمیل فورا. فایل های دانلود شده بیش از 3-4 ساعت. پس از دانلود آنها می توان به تمسخر در داخل نرم افزار. در مجموع به عقب و جلو 2-3 روز.

سال 2010 را با استفاده از یک همکاری آنلاین با نرم افزار وظیفه مدیریت فایل, ذخیره سازی و ارتباطات اجتماعی است. دسترسی سریع به فایل ها و توانایی اظهار نظر در سیستم را کاهش می دهد مجموع تلاش تحویل و دوباره به زیر 1 روز

از دهه 50 تا به امروز ما را دیده اند و چه نگاهی به هفته در حال حاضر احتمالا نگاهی به ساعت. این است که تلاش های درگیر با ایجاد اما زمان بین ایجاد و اعدام است. فضای سفید بین انجام کارها. این کاهش در فضای سفید به این معنی است که خیلی بیشتر را می توان انجام داد. عدم وجود فضای سفید باعث می شود آن را آسان تر برای رسیدن از نقطه A به نقطه B. این تاثیر تکنولوژی بر همکاری است. آن را خوب است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.