تبدیل شدن به یک مشاور انرژی و درآمد ماهانه

[ad_1]

اگر شما به دنبال یک کسب و کار سودآور است که شما می توانید از خانه خود را قابل توجهی درآمد ماهانه سپس نگاهی به تبدیل شدن به یک مشاور انرژی. انرژی گرم است در حال حاضر و بسیاری از ایالت ها باید مقرراتزدایی انرژی در کشورهای خود را و ایجاد رقابتی مناقصه که می تواند صرفه جویی در پول مشتری و شما را در پول در همان زمان. هدف از این مقاله این است که به شما نشان دهد که چگونه شما می توانید تبدیل به یک انرژی مشاور یا نماینده و قابل توجهی را ماهانه کمیسیون.

چند متحده که برخی از آنها عبارتند از: Texas New York, New Jersey, ماساچوست, پنسیلوانیا, اوهایو, مین, رود آیلند, میشیگان, ایلینوی, اورگان, کانکتیکات, Delaware, New Hampshire, مونتانا و واشنگتن دی سی در حال مقرراتزدایی در انرژی به برخی از درجه است. برخی از آنها مقرراتزدایی در بازار برق و برخی از آنها مقرراتزدایی در بازار گاز طبیعی و برخی از آنها مقرراتزدایی در هر دو بازار است. این به این معنی است که در این مقرراتزدایی مناطق رقابت مجاز به در آمده و رقابت برای کسب و کار در برق و گاز بازار. چندین شرکت را تشکیل داده اند به ارائه تخفیف و برق و گاز در این کشورها. این یک فرصت بزرگ برای همه ما است که تمایل به کسب سود در این محیط جدید.

این چه مفهومی برای شما دارد ؟ در حال حاضر شما قادر به تبدیل شدن به یک انرژی مشاور یا نماینده مشغول به کار در یکی از این شرکت های رقابتی به عنوان یک غیر انحصاری و مستقل پیمانکار است. شما می توانید از سمت راست به کار خارج از خانه خود را و شما لازم نیست به صرف هر گونه پول برای شروع است. در ابتدا شما نیاز به انتخاب یک شرکت به عنوان یک مشاور برای. شما باید به خود کانال شریک نماینده و مصاحبه با آنها را به عنوان به آنچه که آنها به شما ارائه دهد. وجود دارد هر گونه هزینه های چشمگیر? آیا کمیسیون? چگونه فرایند کار می کند ؟ آیا من می توانم استخدام subagents زیر من ؟ آیا آنها باید آموزش را برای شما ؟ چگونه می توانم پیدا کردن مشتریان ؟ برای پیدا کردن یک لیست از این شرکت های رقابتی فقط گوگل “انرژی شرکای کانال”.

هنگامی که شما انتخاب کرده اید یک شرکت انرژی و امضا شده توافق خود را, شما آماده برای شروع است. شما باید به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در مورد بازارهای انرژی, قیمت گذاری, تفکیک, بیل, تحلیل و بازاریابی/استراتژی های فروش.

در همکاری با مشاوران و عوامل در بازار مخابراتی بیش از 25 سال گذشته من پیدا کرده اند که موفق ترین افراد ( ساخت شش چهره سالانه) استفاده از یک یا بیشتر از سه استراتژی های بازاریابی. برای اولین بار توسط وب سایت بازاریابی از طریق اینترنت. بسیاری از مشاوران ساخت وب سایت های متعدد و هدفمند در حوزه های مختلف بازار سوله برای تولید کسب و کار. این عوامل با استفاده از پرداخت برای کلیک در گوگل بهینه سازی موتور جستجو, آگهی های, رسانه های اجتماعی, بازاریابی, تبلیغات در Facebook, LinkedIn, فیلم ها و مقالات.

استراتژی دوم این است که به استفاده از تلفنی به صفحه نمایش و واجد شرایط آگهی از لیست هدفمند از چشم انداز. اسکریپت باید تمرکز بر چگونه شما به عنوان یک مشاور می تواند آنها را ذخیره کنید پول خود به, برق یا گاز, صورتحساب. هدف شما باید یک کپی یا اسکن از یکی از صورتحساب ماهانه خود را. ایجاد رابطه دوستانه با چشم انداز بسیار مهم در ایجاد یک ارتباط با هر چشم انداز. اگر شما احساس می کنید که شما نه فرد به لبخند و شماره گیری و سپس شما همیشه می تواند استخدام پاره وقت telemarketer به انجام این کار برای شما.

سومین استراتژی به برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است شخصی از طریق تلفن و بیرون رفتن و ملاقات با چشم انداز چهره به چهره است. در یک سفر شخصی شما می توانید ایجاد رابطه دوستانه با چشم انداز و نشان دادن تخصص خود را به طور مستقیم. آن را نیز آسان تر برای به دست آوردن یک کپی از لایحه انرژی خود را در حالی که شما در خارج وجود دارد در دفتر خود.

تکنیک های دیگر است که می تواند افزایش فروش خود را شامل استخدام subagents زیر شما پست الکترونیکی مستقیم, لینک, پیام ها و اعلان های ایمیل مارکتینگ و تبلیغات در روزنامه ها و کسب و کار دایرکتوری ها.

در خلاصه مقررات زدایی از بازارهای انرژی در برق و گاز ایجاد فرصت های فوق العاده ای را برای شما به شرکت در این بازار با تبدیل شدن به یک مشاور یا نماینده. شما می توانید کار کردن از خانه خود را و شما می توانید به همان اندازه و یا به عنوان کمی به عنوان شما می خواهم. اگر شما خود را وقف تبدیل شدن به یک مشاور وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید به یک شش رقم درآمد این کسب و کار. من برای شما آرزوی موفقیت های زیادی را در سرمایه گذاری جدید خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.