تجارت الکترونيکی توسعه – 5 ارزان اقدام فوری برای موارد فوری آنلاین استفاده

[ad_1]

می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به صحبت کردن با کل جهان از طریق صوتی و تصویری در مقابل میلیون ها نفر از مشتریان بالقوه خود را ارائه کالا یا خدمات به مشتریان در هر نقطه از جهان و مرض جرب کسب و کار خود را از PDA خود را همه به صورت رایگان? در زیر 5 نکته آسان برای رسیدن به موارد زیر است:

1 – ساخت یک وب سایت مبتنی بر پایگاه داده – شما نیاز به نوعی جمع آوری اطلاعات از مشتریان و فروشندگان و همکاران و شهروندان در یک وب سایت مبتنی بر محیط زیست است. چرا در وب-محیط زیست ؟ بنابراین شما می توانید دسترسی به آن از PDA خود را و یا هر دستگاه متصل به وب در هر زمان که شما به آن نیاز دارید. Don't 'از' آنها را برای این اطلاعات به جای ایجاد یک سرویس جدید (enewsletter سرویس e-پاداش برنامه ارتقاء فروش و یا ثبت نام رویداد) که نیاز به ثبت نام. گرفتن اطلاعات در وب به معنی بیشتر آمار گزارش و شماره ها به راحتی مدیریت کسب و کار خود را از هر نقطه در جهان است. سفارشی برش پایگاه داده ممکن است هزینه برخی از پول, اما در مقابل به صورت رایگان و دسترسی نامحدود به همه اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را از هر نقطه در جهان از آن خواهد شد به خوبی به ارزش آن.

2 – وب سایت-فعال کردن خدمات به مشتریان – حذف بار بر روی کارکنان خود را در پاسخ به بیش از حد ایمیل و تماس های تلفنی. کار با تجارت الکترونيکی توسعه دهنده در سیستم های فروش بلیط به مشتریان ارسال درخواست فوری برای یک تیم از افراد به جای استفاده از یک ایمیل و یا تماس تلفنی به یک فرد است. علاوه بر این تدبیر سیستم های فروش بلیط بنابراین مشتریان می توانید به روز رسانی وضعیت برای هر بلیط خود را به جای داشتن به زحمت شما بچه ها در همه زمان ها – باور کنید یا نه, آنها ترجیح می دهند که درخواست مراقبت از از ایمیل شما. سیستم های فروش بلیط ممکن است یک هزینه اما آیا هزینه-صرفه جویی در تجزیه و تحلیل پس از 30 روز و اندازه گیری صرفه جویی در زمان با توجه به فروش بلیط و هزینه شما خواهد بود 'درآمد' بازگشت پول در هر ماه. نه به ذکر راضی نگه داشتن مشتریان.

3-ارائه کالا و خدمات آنلاین – فقط به خاطر شما don't فروش کتاب و یا بلیط هواپیمایی doesn't معنی است که شما می توانید'تی 'خرید' آنلاین. استفاده از وب به افزایش پایه مشتری خود را. ارائه دهندگان خدمات مانند وکلا و حسابداران می توانند به راحتی خدمات خود را در دسترس به تمام جهان از طریق ویدئو کنفرانس – فقط به عنوان به خوبی به عنوان یک چهره به چهره را از دفتر خود را. ابزار مانند اسکایپ را در این سرویس رایگان را امتحان کنید و ببینید که چگونه آن را با این نسخهها کار با هزینه بسیار کم برای نصب – فقط یک کم که بیشتر رایانه ها این روزها با آمده است. صحبت از اسکایپ ……

4-استفاده از Voice-over-IP Technology (VOIP) برای کنفرانس تلفنی به جای یک خط ویژه – اتصال کارکنان / مشتریان با اسکایپ حساب. اسکایپ به اسکایپ تماس رایگان می باشد. مهمتر از اسکایپ تماس از کامپیوتر به مقدار نامحدودی از تلفن های همراه و دفاتر و یا خطوط تلفن ثابت در سراسر شمال امریکا می تواند به عنوان کمی به عنوان $ 40 در هر سال! این به این معنی شما می توانید به راحتی یک کنفرانس تلفنی با دفتر خود در مونترال یک هرزه فروش در جاده ها با گوشی تلفن همراه خود را و یک مشتری مستقر در لس آنجلس بدون هیچ هزینه! که نیاز به یک فانتزی تماس در سیستم و یا کنفرانس تلفنی خط ؟

5-به نوبه خود “اجتماعی” شبکه های به “$ ocial” شبکه – مطمئنا شما've شنیده مگا جوامع مانند Facebook و LinkedIn و یا توییتر است که می تواند اتصال شما به تمام مخاطبین خود را در زندگی صمیمی سطح. استفاده موجود در شبکه های اجتماعی و توده سهم سایتهایی مانند Facebook و LinkedIn و یوتیوب و توییتر برای به اشتراک گذاشتن فوری اطلاعات مفید در هنر و صنعت خود را (می شود آن را راهنمایی برای بهبود بازی تنیس شما اگر شما یک مربی تنیس, مشاوره در مورد چگونه به مقابله با قوانین مالیاتی اگر شما یک حسابدار یا یک تور برنامه اگر شما مشتاق موسیقیدان) به هر کسی علاقه مند است. شما همچنین می توانید پخش 'به' سخنرانی برای جهان برای دیدن در یوتیوب و به اشتراک گذاری این لینک خود را در سراسر “$ ocial” شبکه که در نوبه خود می تواند به اشتراک گذاری آن با افراد دیگر. این فوق العاده مهم است. چرا مهم است ؟ اطلاعات بیشتر و کمک به شما می تواند به شما و مشتریان شما بهتر است. بدیهی است که مردم بیشتر است که خواندن یا شنیدن اطلاعات خود را به معنی بیشتر احتمال برای مشتریان. آیا من ذکر است که سایت ها از جمله Facebook و YouTube به طور کامل رایگان است ؟ چه از شما انتظار دارند؟!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *