تجارت الکترونیک – تاخیر در ارضاء

[ad_1]

“مردم اغلب می گویند که انگیزه نمی ماند و خوب نه حمام کردن – همین دلیل است که ما روزانه آن را توصیه.” – Zig Ziglar

بشریت خواسته اذعان و ما استفاده می شود برای به تاخیر در ارضاء. ما می خواهیم آنچه ما می خواهیم و ما می خواهیم آن را در حال حاضر.

وجود دارد ناعادلانه گزاره در بازاریابی آنلاین است. این نابرابری را می توان در لیست ساختمان, وبلاگ نویسی, سایت ارتقاء و تقریبا در هر منطقه دیگر از ایجاد یک حضور وب.

برای صاحب سایت وجود دارد هیچ چیز مانند ارضاء فوری. شما به احتمال زیاد دریافت انتقادات و پیشنهادات شما هستیم به امید آن می تواند به نظر می رسد به عنوان اگر شما در حال بهبود حضور وب خود را تنها برای یک فرد و رک و پوست کنده به شما خسته از تحت تاثیر قرار دادن خودتان.

گاهی اوقات این می تواند به نظر می رسد مانند ایجاد تجارت الکترونیک خود را کمی شبیه خواسته شده را پر کنید گراند کانیون با یک قاشق چای خوری. شما آن را نگه دارید اما آن را سخت برای دیدن نتایج.

خبر خوب این است که در حالی که شما نگه داشتن کار خود را به ایجاد حضور وب سایت شما در حال پیدا کردن راه های بهتر برای گفتن چیزهای بهتر مطالب به حال در حالی که لبه های خشن و صاف کردن. امیدوارم همه این اتفاق می افتد در طول ضعیف لحظه ای که شما در نظر بگیرید یک زندگی حرفه ای طولانی مدت در کارتن میباشد.

تجارت الکترونیک یک کار بیهوده است که بهترین راه حل مناسب برای افرادی است که درک فضیلت صبر و مایل به کار به تصور آینده ای که در حال حاضر به نظر نمی آید ،

“توانایی به خودتان نظم و انضباط برای به تاخیر انداختن ارضاء در کوتاه مدت به منظور لذت بردن از پاداش بیشتر در دراز مدت ضروری پیش شرط لازم برای موفقیت” – برایان تریسی

ما در زمانی زندگی میکنیم که مستقیم و بی واسطه است که بسیار مهم است به طوری که تعداد قابل توجهی از کسب و کار می آیند و از آنجا که مالک موفق به درک کنند که تاخیر در ارضاء این است که نتیجه نهایی برای پشتکار و صبر و شکیبایی است.

در سال 2006 وجود دارد 671,800 جدید کسب و کار و 544,800 تعطیلی کسب و کار با توجه به U. s. اداره کسب و کار کوچک.

از آن آسان است به گمان است که بسیاری از این کسب و کار نمی باید درک روشنی از دراز مدت جنگ سنگر می آید که با خاک راه اندازی کسب و کار.

این مقاله در واقع طراحی شده به شما را تشویق به فکر می کنم در دراز مدت. توانایی خود را به نگاه بیشتر جلوتر از فروش بعدی است که مهم است اگر شما می خواهید به موفقیت.

تجارت الکترونیک می تواند به طور قابل توجهی بهبود بازار برای محصولات خود را, اما شما باید همچنان به انجام کار سخت برای قرار دادن بهترین خود را به صورت رو به جلو حتی زمانی که آمار سایت خود را ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر شما انجام به خالی سالن کنسرت.

“موفقیت نهایی و شکست است که کشنده نیست; آن است که شجاعت به ادامه آن می شمارد.” – وینستون چرچیل

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *