ترامپ رئیس ستاد انتخاباتی خود را تغییر داد

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که برای انتخاب مجدد سخت در تلاش است، رئیس ستاد انتخاباتی خود را تغییر داده است.

ترامپ در کمتر از چهار ماه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور بیل استیپین از سیاستمداران جمهوریخواه را جایگزین برد پارسکیل، رئیس ستاد انتخاباتی خودکرده است.

گفته شده که آقای پارسکیل از این پس به عنوان یکی از مشاوران ارشد خدمت خواهد کرد. جانشین او بیل استیپین، دستیارپیشین فرماندار سابق نیوجرسی است.

ترامپ در بیانیه‌ای در فیسبوک که شب گذشته منتشر شد، گفت: “برد پارسکیل که زمان طولانی همراه من بوده و رهبری استراتژی‌های بزرگ دیجیتال و اطلاعات را برعهده داشت، همچنان در این سمت باقی خواهد ماند و در عین حال از مشاوران ارشد کمپین انتخاباتی هم خواهد بود.”

این تغییر در حالی صورت گرفته که نظرسنجی‌ها حاکی از عقب ماندن ترامپ در مقابل جو بایدن، رقیبش از حزب دموکرات است.

مدیریت آقای ترامپ در مقابله با همه‌گیری ویروس کرونا در آمریکا به محبوبیت او در این کشور ضربه بزرگی زده است.

گفته شده که شماری از سیاستمداران نزدیک به آقای ترامپ، برد پارسکیل را مسبب حضور ضعیف او در گردهمایی ماه گذشته در اوکلاهما می‌دانند.

گزارش شده که ایوانکا ترامپ، دختر آقای ترامپ و جرد کوشنر داماد او که هر دو از مشاوران کاخ سفید هستند، از جمله این افراد هستند.

آقای پارسکیل مدعی شده بود که بیش از یک میلیون نفر برای شرکت در این گردهمایی ثبت نام کرده‌اند، اما به گفته بخش آتش‌نشانی محلی کمتر از ۶۲۰۰ نفر در محل گردهمایی حضور داشتند.

پس از آن، آقای پارسکیل در توییتر تدابیر امنیتی اعمال شده، معترضان و رسانه‌ها را عامل تعداد اندک شرکت‌کنندگان عنوان کرد.

نقش او به عنوان یکی از استراتژیست‌های آقای ترامپ ظاهرا برای یک سیاستمدار ۴۴ ساله پر منفعت بوده است. سال گذشته گزارش شد که او یک عمارت ۲.۴ میلیون دلاری در کنار دریا در فورت لادردل فلوریدا خریداری کرده است.

آقای پارسکیل، چهره‌ای بی پروا بود که در گردهمایی‌های انتخاباتی قبل از آقای ترامپ مردم را آماده می‌کرد.

او درسال ۲۰۱۸ به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی آقای ترامپ برای انتخابات سال جاری انتخاب شد.

شبکه خبری سی‌بی‌اس اخیرا گزارش کرد که آقای پارسکیل به دلیل مشکلاتش در گرفتن برگه رای در حالی که در برج آقای ترامپ در نیویورک مشغول بکار بود، حتی نتوانست در انتخابات ۲۰۱۶ رای بدهد.

او چهارمین رئیس ستاد انتخاباتی آقای ترامپ بود. پیش از او کلیان کانوی، پل منفورت و کوری لواندوسکی روسای ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ بودند.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.