ترکیب تصویری بازاریابی و بازاریابی مقاله – کار می کند ؟

[ad_1]

بازاریابی مقاله است که بدون شک یک راه خوب برای افزایش میزان ترافیک و بازدید وب سایت خود را به عنوان آن را فراهم می کند بیشتر پیوندها به سایت شما می شود و افراد علاقه مند به اندازه کافی به می آیند و نگاهی به سایت خود را. به طور مشابه, بازاریابی ویدئو (یوتیوب با لینک خود را در) همچنین می توانید با ارائه یک جریان ثابت از ترافیک به سایت شما; بنابراین ترکیب این دو روش به نظر می رسد مثل یک راه ایده آل برای تولید ترافیک بیشتر برای وب سایت شما.

بهتر است به استفاده از به عنوان بسیاری از روش های ممکن برای دریافت ترافیک بیشتر به سایت شما اما در همان زمان شما نمی خواهید به گسترش تلاش های خود را بیش از حد نازک. بنابراین تمرکز بر روی این دو روش در ترکیب به نظر می رسد مانند یک برنده است. البته اگر شما شروع به تمرکز به طور عمده در این دو روش و سپس به تدریج در طول زمان کاهش مقدار کار شما در حال انجام آن می تواند شروع به تاثیر میزان ترافیک شما را بر اساس این هفته. به عنوان مثال در EzineArticles.com خوانندگان می توانید اشتراک به مقاله نویسنده و هشدار هر زمان که یک مقاله جدید منتشر شده است. اگر چنین مقالات تبدیل شدن به کمتر و کمتر افراد ممکن است لغو تفکر است که اگر نویسنده اجرا از موضوعات برای نوشتن در مورد ادامه آوردن ترافیک به سایت خود را, آن می تواند بسیار جالب و با ارزش به آنها موضوع.

البته هیچ یک از مقالات که در حال حاضر منتشر شده است و ادامه خواهد داد به تجمع انداز مگر اینکه برای برخی از این دلیل در این مقاله گرفته شده است و یا حذف لینک به وب سایت خود را ادامه خواهد داد دیده می شود ارائه شده است یک موضوع خوب است که خوانندگان را پیدا خواهد کرد و به آنها مفید است و آن است که ارزش وقت خود را به آن را بخوانید.

همچنین جالب تر این مقاله این است که بیشتر احتمال دارد آن است که مردم آن را منتشر و استفاده از آن در جای دیگر (نگه داشتن لینک های خود را دست نخورده امیدوارم) نتیجه گیری بیشتر پیوندها به سایت شما.

بازاریابی ویدئو یکی دیگر از روش خوب برای به دست آوردن ترافیک بیشتر به سایت خود آن را به عنوان گسترش این کلمه در مورد خدمات است که به شما ارائه همراه با لینک به طوری که مردم می تواند وجود دارد. با استفاده از یوتیوب به عنوان ویدیو خود را میزبان است یک ایده عالی به عنوان YouTube.com می شود بیشتر بازدید روزانه از گوگل بنابراین شما به احتمال زیاد برای به دست آوردن یک مقدار خوبی از ترافیک از یک ویدئو باید به شما استفاده از کلمات کلیدی مناسب و برچسب ها برای ویدئو های خود را. همچنین بیشتر فیلم های خوب شما بیشتر مشترکین شما در نتیجه افزایش دیدگاه های خود را در فیلم های دیگر. اینترنت نیز در حال تبدیل شدن بیشتر تصویری پسند “و از مردم می خواهم به قادر به “دیدن” آنچه که آنها در حال یادگیری در مورد که در برخی موارد آن را به آن را آسان تر به یاد داشته باشید.

بنابراین اگر شما به فکر تمرکز تمام تلاش خود را در دو روش اصلی و سپس این احتمالا بهترین روش برای استفاده برای به دست آوردن ترافیک بیشتر به وب سایت خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *