تصویری استراتژی های بازاریابی: 5 گرم استراتژی برای خنک نتایج!

[ad_1]

این تبدیل شده است بسیار روشن است که به اشتراک گذاری ویدیو است که آینده اینترنت و در اینجا به ماندن است. این شگفت انگیز است تصور کنید که ویدئو های خود را می توان در سراسر این سیاره است. آن را در حال حاضر بسیار قدرتمند است اما ما فقط ایستاده در آستانه. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که می تواند و باید انجام شود با استفاده از فیلم. ما حتی شروع به دیدن تمام است که ممکن خواهد بود.

چیزی که مهم است بدانید این است که شما به ندرت دریافت قدرت است که تصویری بازاریابی ارائه می دهد مگر اینکه شما درخواست مناسب بازاریابی استراتژی های به اشتراک گذاری ویدیو. من خواهد شد بیش از یک تعداد کمی از این مهم تصویری استراتژی های بازاریابی با شما در این مقاله است. اگر شما در حال حاضر انجام می دهند بنابراین من شما را تشویق به استفاده کامل از کلیپ های بازاریابی است. و من شما را تشویق به انجام این کار همراه با در نظر گرفتن این ویدئو استراتژی های بازاریابی در نظر میگیرد.

1.) تصویری بازاریابی, استراتژی, استراتژی, یکی: کارشناسی ارشد خود را ویرایش ویدئو

اگر شما می خواهید فیلم های خود را به ایستادگی کردن و سپس مطمئن شوید که شما در حال ویرایش آنها راه حق را با اضافه کردن متن و جلوه های ویژه و صدا و غیره. ویرایش توسط بخش بزرگی از کل تصویری ایجاد فرایند که منجر به موفقیت کلی خود را در وب سایت های به اشتراک گذاری ویدیو. شما می توانید از تماشای فیلم های دیگر وجود دارد و نیز دوره های آموزشی را که می خواهد به شما نشان می دهد برخی از کارهای خلاق. پس از همه, اگر ویدئو های خود را نمی ساخت یک تصور خوب مهم نیست که چگونه بسیاری از این نمایش ها می شود. بنابراین اگر شما خواهد ساخت فیلم خود را, مطمئن شوید که برای نگه داشتن تمرین بنابراین شما بیشتر آشنا با این روند است.

2.) تصویری بازاریابی, استراتژی, استراتژی, دو: استفاده از ویدئو های سیستم عامل

ویدئوها در حال تبدیل به یک جزء حیاتی از اینترنت و راه سازگار به توزیع اطلاعات از طریق اینترنت. چند سال پیش به اشتراک گذاری ویدئوها در وب سایت نیست به آسانی به عنوان آن است که امروز با ظهور سایت اشتراک گذاری ویدئو مانند یوتیوب. به عنوان یک بازاریاب اینترنت, شما باید متوجه ارزش این تصویری های سیستم عامل است که اجازه می دهد تا شما را به رسیدن به مخاطبان هدف خود را با یک روش ساده و تصویری.

3.) تصویری بازاریابی, استراتژی, استراتژی سوم: استفاده از کلمات کلیدی اولیه خود را راه درست

این مهم است که بدانید که این ویدئو های سایت ها را با استفاده از خود سیستم ارزیابی برای تمام فیلم ها. بنابراین یکی از چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که استفاده از کلمه کلیدی اولیه خود را در فایل تصویری نام و نام خانوادگی. وجود دارد هیچ دلیلی برای نام آن را چیزی غیر از مفید تگ یا کلمه کلیدی. شما به سادگی خواهد شد بهینه سازی ویدئو های خود را برای سایت ویدیو و جستجو در موتور جستجو. و این یکی از مهم ترین کلیپ های بازاریابی استراتژی.

هنگامی که ویدئو های سایت شروع به رتبه خود آنها نگاهی به عناصر مختلف از فیلم های خود را به رتبه آنها هست. این است که چرا شما باید برچسب های ویدئویی خود را به نام فایل به طور موثر و شامل کلمه کلیدی خود را در وجود دارد. این یک عمل بسیار معمول است برای کسانی که در مورد آن می دانیم و شما می توانید خود را با انجام آن را به عنوان به خوبی. ویدئو های خود را filename باید URL, فرمت, برای, تصویری, و اگر نه, سپس با استفاده از آن را در URL.

4.) تصویری بازاریابی, استراتژی, استراتژی چهارم: پیوستن به یک گروه تو رفتگی در دیوار و یا گروه

سایت اشتراک گذاری ویدئو مانند یوتیوب قرار داده اند گروه تقریبا در هر طاقچه; پیوستن به این گروه و تبدیل شدن به یک عضو فعال. کمک به گروه شما ملحق می شود و بخشی از جامعه است. به این ترتیب هنگامی که شما به رسمیت شناخته شده شما می توانید با قرار دادن لینک وب سایت خود را در امضا قبل از ارسال هر چیزی. اگر شما قادر به ارائه محتوای ارزشمند است که هدف را به سمت آن گروه خاص اعضا شروع خواهد شد به شما اعتماد و در نتیجه شروع به چک کردن امضای خود لینک. این کار بسیار به همان شیوه به عنوان انجمن ها و تخته های بحث جز این که این همه در مورد فیلم ها.

5.) تصویری بازاریابی, استراتژی, استراتژی, پنج: همچنان به ترویج فیلم های خود را برای قرار گرفتن در معرض حداکثر

هر یک بار در در حالی که آن ممکن است اما اکثریت قریب به اتفاق از زمان شما نمی توانید فقط بار خود را به تصویری و انتظار می رود ترافیک برای رسیدن به آن. است که چرا مهم است برای ترویج فیلم های خود را برای قرار گرفتن در معرض حداکثر. احتمالا این کلید تمام ویدئو های خود را استراتژی های بازاریابی. های سایت های خوبی هستند اما از آن است که هوشمند به انجام بیشتر ترویج جای صرفا با تکیه بر دیدگاه ها از سایت های به اشتراک گذاری. و شما همچنین باید به انجام همه شما می توانید به بازار فیلم های خود را از طریق سایت های شبکه های اجتماعی.

اعمال نفوذ رسانه های اجتماعی می تواند کمک به فیلم های خود را رسیدن به مخاطبان هدف خود را از طریق کانال های مختلف. هدف شما باید برای دریافت ویدئو های خود را در مقابل انداز به عنوان بسیاری که ممکن است. به طور کلی خود را تبدیل را افزایش می دهد به عنوان شما به دست آوردن بیشتر بینندگان که امیدوارم تبدیل به بازدید کنندگان وب سایت. و بهترین قسمت در مورد بازاریابی ویدئو در این سایت این است که هنگامی که ویدئو های خود را تبدیل به محبوب در تو رفتگی در دیوار خود را در حفظ و گسترش بیشتر و بیشتر مردم به سازمان دیده بان است که دقیقا آنچه شما دنبال آن هستید.

در نتیجه از مقاله فوق و تصویری استراتژی های بازاریابی شما به وضوح می توانید ببینید که بازاریابی می تواند در ترافیک برای وب سایت خود یا وبلاگ اگر به طور موثر استفاده شود. شما باید این نوظهور فرصت استفاده از این استراتژی به اهرم محتوای ویدئویی به بازدید کنندگان علاقه مند در سایت خود را بالا تعداد فروش جمع آوری چشم انداز بیشتر و افزایش وب سایت خود را بر اساس کسب و کار. و آن را سرد!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.