تصویری بازاریابی و ترافیک چشمه اب گرم هستند در اینجا به ماندن بگیرید

[ad_1]

تصویری بازاریابی است که بدون شک یکی از ساده ترین و پر سود ترین راه برای افزایش کسب و کار آنلاین شما. در حالی که چند سال پیش اس ام اس, پیام کوتاه, بود, دولت از هنر راه خود را برای رسیدن به بازار در حال حاضر آن روزها اما یک خاطره دور. اگر چه بازاریابی با ما بوده است برای برخی از زمان در حال حاضر نیست زیر برآورد قدرت از آنچه می تواند به دست آورد و حتی در حال حاضر.

بسیاری از مردم (حتی کسانی که تجربه در بازاریابی) هنوز هم خجالتی و دور از کلیپ های بازاریابی یا از طریق ترس از آنچه که احساس می کنند ممکن است مهارت های فنی مورد نیاز کشیدن چنین شاهکار یا عدم اعتماد به نفس در آنچه که می تواند به نظر می رسد تا حدودی دلهره آور گزاره.

این است که یک کمی شبیه به یادگیری دوچرخه سواری. هنگامی که شما استاد این اصول شما به راحتی می توانید ویدئوها ایجاد آپلود و توزیع در سراسر اینترنت در عرض چند دقیقه. من برای یکی از دست آورد های بسیاری در گوگل یک عدد نتایج جستجو برای فیلم که به من در زمان کمتر از 15 دقیقه به ایجاد از آغاز تا پایان.

اما به یاد داشته باشید که انتخاب کلمه کلیدی است که فقط در مورد به عنوان مهم در بازاریابی آن را به عنوان در هر منطقه از آنلاین بهینه سازی پس از انتخاب کلمات کلیدی خود را با دقت.

اگر شما بدانم که آیا یا نه تصویری بازاریابی است که در اینجا به ماندن من توصیه می کنم که شما بروید و چک کردن الکسا پیج رنک برای برخی از ویدیو های سایت های میزبانی. یوتیوب به تنهایی دارای پیج رنک 9 و در بالای 100 بازدید سایت در سراسر جهان است. این به تنهایی نشان می دهد که ما هیچ جا در نزدیکی پایان از آنچه که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک بسیار بزرگ پدیده. ترفند برای ساخت پول از فیلم های خود را کاملا ساده و دو راه وجود دارد که در آن این می تواند انجام شود. یا مطمئن شوید که شما نام وب سایت خود را ظاهر می شود به طور دائم در ویدئو های خود را و/یا قرار دادن آدرس سایت خود در عنوان و توضیحات از ویدئو های خود را قبل از آپلود.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.