تصویری به سایت نرم افزار – آپلود فیلم ها بر روی هر وب سایت!

[ad_1]

تصویری به نرم افزار سایت شما را تسکین می دهد از خراب با کد و برنامه نویسی که با اضافه کردن تصویری(ع) به وب سایت خود را. یکی از دلایلی که توضیح دهد که محبوبیت رو به رشد از این ابزار است این واقعیت است که آنها کارآمد ساده کل فرایند تبدیل تقریبا به صفر تلاش کنند. پیدا کردن چگونه به سرعت و به راحتی قراردادن یک فیلم را بر روی یک صفحه وب.

مروری کوتاه

چه تصویری به سایت نرم افزار به هر حال ؟ – آن است که یک نرم افزار پیشرفته حل که تبدیل (و کمپرس) فیلم های دیجیتال خود را به .FLV وب نمایش فایل های. به منظور تکمیل فرایند شما فقط نیاز به اضافه کردن کد کوتاه به صفحه html خود را(بازدید کنندگان) و آپلود فایل ها بر روی وب سرور است. این webvideos ایجاد شده در این فرایند با استفاده از فن آوری جریان – آنها فورا نمایش داده شده توسط نمایشگر به عنوان آنها می رسند.

چه هستند مزایای اصلی?

رفتن به پایین خط ما متوجه مزایای زیر است:

* به راحتی به تبدیل فرمت های فایل های محبوب مانند: AVI, WMV, MOV, MPG, FLV, VOB, ASF, و MP4.

* فیلم ها به یک صفحه وب موجود به جای ساخت یک صفحه جدید.

* شما را قادر می سازد برای انتخاب بازیکن مورد علاقه خود پوست است.

* ها بسیار کوچک اندازه در مقایسه با سایر راه حل های مشابه.

* به راحتی تبدیل سایت خود را(بازدید کنندگان) بیشتر چشمگیر است.

ما به راحتی می تواند بسیاری از مزایای دیگر ارائه شده توسط این برنامه منحصر به فرد تنها به دلیل آن را فراهم می کند بسیاری از فرصت های دیگر که به ما کمک ما ترویج کسب و کار آنلاین.

خلاصه مقاله

با استفاده از چنین تصویری قدرتمند برای نرم افزار سایت است که احتمالا ساده ترین و موثر ترین راه برای تبدیل raw digital فیلم به فلش ویدئو. این زمان برای عمل است بنابراین در این مرحله این است که به شدت توصیه می شود برای بررسی آن را توسط خودتان بنابراین شما نه تنها می تواند در مورد آن را بخوانید اما واقعا تجربه مزیت های مختلف است که آن را فراهم می کند.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *